שיאומי נגד OnePlus: מי הוא הסמארטפון המשתלם מכולם בשנת 2018? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיאומי נגד OnePlus: מי הוא הסמארטפון המשתלם מכולם בשנת 2018?

yonatan.mendelson

Recommended Posts

למה המחירים של ה 6 one plus לא יורדים לאחר שהוציאו דגם חדש יותר (6T)? אני סבור שבמצב הזה רבים יבחרו לקנות את הפוקופון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר בסופו של דבר הוא אחד הפרמטרים הכי חשובים בכתבה שהכותרת שלה היא מה המכשיר הכי משתלם, תכלס חוץ משורה אחת לא הייתה שום הייחסות למחיר וגם השורה הזאת היא מאוד מטעה כי היא אומרת.רק את המחיר הרישמי שעומד על 1900 כמעט שקלים של הפוקופון לעומת 2900 שקלים של ה6T כשבתכלס אתה יכול למצוא תפוקו עם לא הרבה מאמץ אפילו ב1200 שקלים דרך יבואן מקביל שזה הבדל משמעותי לעומת המחיר שהיבואן הרישמי לוקח. בשורה תחתונה אתה יכול להשיג את הפוקו בפחות מחצי מהמחיר של הוואן פלוס וההבדלים בינהם לא בשמים, אז עם כל הכבוד ל6T הפוקו נשאר המכשיר הכי משתלם של 2018.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח המבין

הסמרטפונים היוקרתיים מבית סמסונג למשל באותו המחיר כמו וואן פלוס אך יש עמידות מפני מים ואבק s9+ עולה 2900+-. מרגיש כאילו הדבר היחיד שצרכני וואן פלוס עושים זה להתפשר. מתפשרים במחיר, יכולים להשיג בחצי מחיר. מתפשרים באיכות, במצלמה, בעמידות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח לא מבין כלום

אתה מבין בתחת שלי! וואן פלוס לא סופר את ממטר. אחרי שהיה לי וואן פלוס 3 שדרגתי ל s9 plus וחזרתי לוואן פלוס 6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי תפוקו ב300 דולר שזה אפילו פחות מ1200 וקיבלתי בנוסף איכותיות ושעון מתנה עם תחפש תמצא אני קניתי בעלי אקספרס אבל אני יודע שיש עוד הרבה מקומות לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...