Nvidia Slows Performance in New Drivers - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia Slows Performance in New Drivers

NAND

Recommended Posts

העמידו להשוואה את GTX 1060 בשתי גרסאות דרייבר שונות, והתוצאות מראות שהחדשה יותר (416.16) מציגה ביצועים נמוכים יותר במגוון כותרים בהשוואה לגרסת הדרייבר הקודמת (399.24). 

וכפי שנכתב שם:

Well. It's official. Nvidia is the new Apple. My next gpu will be from .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

399.24 כרגע בשימוש אצלי. 400 נבדק אצלי. על 1070 אין ביניהם שום הבדל משמעותי. המסקנה שזה סרטון אחד, על מערכת אחת.

אתה יכול למצוא יוזרים ב guru\reddit שידווחו כל מיני דברים, מכל מיני סדרות ודגמים של כרטיסים.

מצחיק לראות הסקת מסקנות על בסיס כלום. 399.24 זה הדרייבר האחרון הרישמי מסדרת 300* שאמור על הנייר להיות הכי יציב\מקיף

ביחס לזמן שהוא יצא.

400 זו סדרת חדשה. הסרטון הזה רק מראה כמה זמן פנוי יש לאנשים שבאים להראות לנו שום דבר..

איזה מגוחך זה להסיק מסקנות מדרייבר חדש דנדש.. לא יאומן. בדקתי אישית את ה Witcher כי במקרה הוא מותקן אצלי..

לא היה בינו לבין 399.24 שום הבדל, אנשים קונים כל דבר כדי להגיד שזה וההוא לא בסדר וכו'.

מילא.. לתת מחקר אמין של בדיקה בת 3-4 שנים ולהראות מגמה של ירידה בביצועים היה אומר לנו שעל פני שנים* NVIDIA

מתחילה להזניח סדרות ישנות, זה עוד מקובל.. 

ציטוט של NAND

וכפי שנכתב שם:

Well. It's official. NVIDIA is the new Apple. My next gpu will be from AMD.

עבור מי ? אלו שקונים את הסרטון כתחקיר מלא ? אחלה שיהיה להם בכיף.

ושלא תטעה - אני בעד תחרות, בעד ש יחזרו לתת בראש בדיוק בדיוק כמו שהם חזרו להיות רלוונטיים

במעבדים. כמה שיותר תחרות קשה. אבל זה לא שייך לזה שהסרטון מראה לך הדגמה של מישהו וזהו. לא מגמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

הדרייברים האחרונים מאז יציאת RTX 20 הם מאוד מבוגבגים עבור כל הסדרות, במיוחד סדרה 10

יש חוסר יציבות כרגע ומומלץ להסיק מסקנות לא אחרי חודש בקושי של דרייברים, אלא מספר השקות נורמאליות.

אבל מה עובדות מעניינות אנשים, העיקר עוד דלק למדורה.

מתחילות להתעייף לי כבר העיניים מכל קרקס שנעשה בכל פעם שכל בנאדם ודודה שלו מעלים ביוטיוב סרטון השוואה לא Scientifically correct. ארחיק לכת ואפילו אגיד פייק ניוז. מספיק עם שטיפת השכל האקטיבית הסופר דופר מטופשת הזאת של להכנס ליוטיוב ולחפש דלק למדורת השנאה של מותג X לעומת מותג Y. זה פשוט טיפשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

איזה מגוחך זה להסיק מסקנות מדרייבר חדש דנדש.. לא יאומן. בדקתי אישית את ה Witcher כי במקרה הוא מותקן אצלי..

לא היה בינו לבין 399.24 שום הבדל, אנשים קונים כל דבר כדי להגיד שזה וההוא לא בסדר וכו'.

האמת? חזרתי לא מזמן לשחק בWITCHER 3. באמצע הPLAYTHROUGH שודרג לי המחשב לעדכון אוקטובר ושדרגתי את הדרייברים למעודכנים ביותר (באותו יום).

מאז יש לי מדי פעם נפילות FPS כשלא היו לי קודם בכלל. לא טרחתי לבדוק אם זה קשור לעדכונים ובטח לא לפרסם את זה ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

האמת? חזרתי לא מזמן לשחק בWITCHER 3. באמצע הPLAYTHROUGH שודרג לי המחשב לעדכון אוקטובר ושדרגתי את הדרייברים למעודכנים ביותר (באותו יום).

מאז יש לי מדי פעם נפילות FPS כשלא היו לי קודם בכלל. לא טרחתי לבדוק אם זה קשור לעדכונים ובטח ל לפרסם את זה ברשת.

אין לי שום ספק שכל מה שנאמר על ידי יוזרים שטוענים שדרייבר חדש\עדכון מערכת חדש גורם להם לנפילות, זה אמת.

מי שיחקור יראה גם יוזרים שיגידו - וואלה בדרייבר החדש עלה לי קצת ב TimeSpy ו PUBG מרגיש לי חלק יותר. יש גם כאלה ואפשר למצוא

בקלות ברשת תגובות.

לכן זה לא מגמה. כדי להחליט ש דופקים אותנו בדרייברים צריך לעשות בדיקה מקיפה על פרק זמן ולא ככה. אני לא עובד ב NVIDIA

וגם לא ב אז ככה שאני אומר זה ניטרלי לגמרי. אם הסרטון היה במקרה על אינטל הייתי טוען אותו דבר.

אם יש לך נפילות FPS אחרי עדכון חדש ואחרי עדכון דרייבר, אז יש איזשהו קשר, לא אמור להיות מקרי. תבדוק אולי משהו עובד ברקע,

הם מוסיפים כל מיני שטויות בעדכונים הגדולים וגם תבדוק התקנה נקייה יסודית בעזרת DDU. כמה שזה נשמע meh - מניסיון שלי ההסרות

הידניות בעזרת DDU ( פיזיקס, דרייבר וכל השאריות של ) במצב שהראוטר מכובה עד סוף ההתקנה וההפעלות מחדש,

לעיתים עוזר ופותר בעיות לא מוסברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הגיוני מאוד.

אני בדקתי את הדרייברים ( תגובה מס' 2 בדיון הזה ), על גירסא 1803. אם יש פער משמעותי מעל מה שמוגדר על ידי כסטייה נורמלית,

זה לא נובע מהדרייברים שלהם במקרה הזה.

אפשרי שאם הייתי יכול לבדוק את זה מחדש ללא העדכונים של Spec\Melt אז הייתי רואה פער בביצועים מחוץ לסטייה.

עוד הוכחה לכולם לא למהר לעדכן פאצי'ם משמעותיים, סדרות חדשות של , עדכונים גדולים וכו' - במיידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...