ATI תשיק כרטיסים חדשים בקרוב? Polaris 30/RX590 כבר בפתח? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATI תשיק כרטיסים חדשים בקרוב? Polaris 30/RX590 כבר בפתח?

huber

Recommended Posts

https://wccftech.com/amd-radeon-polaris-30-gpu-family/amp/

לפי זה ניטען כי בקרוב מאוד נראה ריענון לליבת Polaris 20 (שעליה מבוסס למשל ה RX580) כבר החודש. לפי הטענה Polaris 30 יגיע ב 12nm שאמור לתת שיפור של כ  10-15% על פני ה RX5XX למנהם.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משהו שצפיתי שאפשרי.

דעתי שזה מתבקש וזה נכון לעשות מבחינת . לקחת עוד קצת נתח ולמכור כרטיסים ל 1080P.

ה issue הכי חשוב במידה והשקה כזו תצא לפועל, גם אם יהיה מדובר בשני כרטיסים ( אחד מתחת ל 1070, השני מעט מעליו )

זה המחירים.

אני חושב שאם שני כרטיסים שמתומחרים כמו שצריך יתנו עוד 15-20 אחוז ביצועים, יהיה להם רק טוב מזה לקראת מעבר ל 7nm.

יש הרבה צרכנים שלא מרוצים מכל נושא ה , בין אם זה מוצדק או לא - הזמן לנצל את זה יתקצר ככל שהולכים קדימה

כי תהיה ירידת מחירים בסופו של דבר.

אני מאוד מקווה ש תעשה את זה ולא תלך ישר ל 7nm..

יש אפשרות* מאוד חזקה שהם פשוט ממתינים לכרטיסים החדשים דמוי "2060" \ "2050" מהסדרה החדשה ולא ממהרים

לשלוף את מה שהם מכינים, שזה גם מובן וחכם לעשות. ידוע מראש שאלו יהיו כרטיסי "GTX" ולכן צריך להתייחס גם לזה

שמוציאים משהו חדש, מבחינת מחיר בעיקר. עד כמה הם יוכלו לשפר את הריפרש הזה זה אני כבר יכול רק לנחש ש

20% לכל היותר ?

נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקווה שהריפרש לכרטיס העליון יראה ביצועים של 1070. אנחנו נכנסים לתוך שנה מלאה ב DX12 ומשחקים כבדים.

אין לי ספק שבשנה הבאה כרטיסי 1070 יתחילו להזיע ב 1080P במשחקים גרפיים. להזיע זה לא אומר לקרוס, אבל להוריד פילטרים, פה הגדרה, שם הגדרה - זה מה שקורה עם הזמן. ב 2019 הם נכנסים לשנה השלישית שלהם בשוק והם עדיין מראים שרירים גם ב 1440P.. אבל מניח שלאט לאט הביצועים שלהם יישחקו.

השאלה אם זה בכלל אפשרי ( ריפרש ל 580 שישתווה בביצועים ל 1070 ). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מידע:

https://wccftech.com/amd-radeon-rx-polaris-30-gpu-october-launch/amp/

לגבי הריפרש, בוא נניח שמקבלים רק עוד 15% תוספת בביצועים. לפי הביקורות ה RX580 נע אפשהן בין ה1060 ל 1070. תוספת של כ 15% תציב באיזור הביצועים של 1070. בהנחה שהמחיר שלו יהיה נמוך יותר מה 1070 ואפילו קרוב ל 1060, 2 הכרטסים הללו הופכים להיות בלתי משתלמים, וכרגע אין לנווידיה שום דבר שמחליף אותם (אין באופק שום כרטיסי 2060 וה 2070 יקר בטירוף יחסית ל 1070/1060).

נמתין ונראה, אבל נמשע לא רע התחזית הזו. לצרכנים שמחפשים לשחק ב 1080P בתקציב הולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקרוא חומר שיכול לתת הערכה של עד כמה ביצועים אפשריים נקבל מהריפרש הזה. עוד לא קראתי, אבל מה שחשוב לדעתי 

בריפרש שכזה הוא דווקא הביצועים ולא רק המחיר. ואני יסביר את כוונתי.

אין כרגע בחוץ מוצרים שמתחרים ישירות ב 580 למעט 1060. כל סדרה 10 היום נמכרת במחירים מסוימים. לכן אין לי ספק מראש ש AMD

ידעו לעשות עבודה טובה בתמחור של הריפרש הזה.

מה שבעייתי פה, זה הביצועים. עם מדובר ב 5%-10% לכל היותר ביצועים מעל 580, זה ישאיר טעם רע בפה ויהיו כאלה שיעדיפו לשלם עוד אחוזי

תוספת למחיר וללכת על כרטיסי 1070\1070Ti. אנחנו נכנסים לשנה חדשה וככל הנראה מחירי סדרה 10 מתייצבים.

אני צופה שהריפרש ל 580 ייתן בערך עוד 10% ביצועים והוא יתומחר קצת יותר נמוך מ 580 של היום. זו לא עיסקה רעה, אבל ההפרש ביצועים

הזה עלול להיות ההבדל בין זה שהכרטיסים האלו יהיו מכירה מטורפת של נקניקיות, או כרטיסים שהם סבירים ו יעשו עוד קצת כסף.

זו סוגייה.. אם הכרטיס המדובר מסוגל להתחרות ישירות ב 1070 הוא יימכר בטירוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה סיבה שהם לא יתומחרו מאוד אגרסיבי.
זה כרטיס לעוס כבר ואין כל עלויות ואופטימיזציה שהוא צריך לעמוד בהן. הכל נטו רווח אחרי עלות חומרים שגם שם חלה התייעלות מהאיטרציה הראשונה והשנייה.
יש הזדמנות נהדרת לגנוב לא מעט נתח שוק ברמת מה ש-970GTX עשה בזמנו ואפילו יותר.
מוצר שעוקף יפה את 1060 6GB בביצועים ובמחיר נמוך מ 1050TI והם עשו את שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השכלנו בשנים האחרונות לדעת שאם אומרים שזה יום שמש בחוץ, אפשר לצאת ויהיה עננים שחורים וברד. 

אבל גם המפלצת הירוקה יודעת לחרטט טוב מאוד.

אז אנחנו חכמים ויודעים לקחת את הסרטונים האלה כסרטונים מעניינים עד שיגיע המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...