שקט, זה מה שמעניין אותי! תחליף ל H440? אולי לא? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שקט, זה מה שמעניין אותי! תחליף ל H440? אולי לא?

Aviv943

Recommended Posts

היי חברים,

הזמנתי את המארז הזה לפני כמה ימים אבל מסתבר שהוא לא במלאי.

אני לא יודע כמה זמן יקח וגם באמזון לא יודעים (מזמין רק משם).

מה שנשאר הוא לקחת מארז אחר. הכי חשוב לי זה שקט.

הכרטיס שיכנס אליו אני מניח שיהיה 2080TI.

מעבד: 4790K

לוח: z87-gd65-gaming

כרטיס מסך: 2080TI

ראם: 4 סטיקים של 8GB

ספק: G3 750W

זיכרון: 1TB Sata 3

קשיח: WD Blue 4TB

רציתי לקחת H440 מהסיבות הבאות (החשיבות לפי הסדר😞 )

1. שקט, מאוד חשוב לי שקט. לא רוצה לשמוע אותו.

2. הוא נשלח לארץ מאמזון אנגליה או ארה"ב.

3. הוא ישב כשצד שמאל שלו (איפה שנמצא החלון בדר"כ) צמוד לדופן השולחן, כלומר אין אוויר נכנס משם.

4. גודל, כיום יש לי 690 של CM והוא סתם ענק בלי סיבה.

5. אלגנטי, אהבתי את העיצוב.

6. מחיר. המחיר נחמד, אבל אין לי בעיה לשים גם פי 2 או 3 בשביל מארז שיעמוד בתנאים האלו.

האם הפתרון הוא אותו מארז רק עם חלון? אין לי סיבה לקחת חלון בתכלס, כי לא יראו אותו. אני יודע שחלון מוסיף רעש ולכן נמנעתי מזה.

חשבתי גם על R5, אבל הוא פשוט מכוער. כרגע הוא בעדיפות שניה כי אין אני לא מכיר אופציה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כלכך נעול על המארז הזה אולי תחכה כמה ימים שיחזור למלאי? אגב, אתה יכול לנסות לבדוק גם בניואג או באמזון גרמניה. וסתם מעניין אותי, למה אתה לא מוכן לקנות בארץ? לדעתי מארז כמעט תמיד ייצא יותר זול בארץ בגלל הגודל שמייקר את המשלוח. בנוסף, בארץ אתה תקבל את המארז בזמן קצר יותר ועם אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לדעת תוך כמה זמן יחזור למלאי, אם הייתי יודע הייתי מחכה, אבל הסבלנות הורגת אותי.

אני יכול לקנות רק מאמזון כי בעבר הייתי מוכר שם ונשאר קרדיט בחשבון שאין אופציה למשוך לצערי.

בכל מקרה המארז הזה יצא לי בערך 100 דולר כולל משלוח, בכל מקרה הייתי מזמין משם גם אם היה עולה פי 1.5 מהארץ בגלל הסיבה שציינתי מקודם.

עריכה:

ברשת ראיתי הרבה תגובות חיוביות על phanteks enthoo evolv ATX, איך הוא מבחינת שקט וגודל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...