עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

Tsachi E

טלויזית 4K של סוני

Recommended Posts

סרטון אנבוקסינג וקצת שימוש שעשיתי לטלויזיה שרכשתי. טלוזיה של חברת מסדרת הברויה - XE70  עם מס דגם לגילגול - KD43XE7096BAEP 

טלויזת SMART TV 4K

לאחר כארבעה חודשים איתה. עד כה יש לי 0 תקלות, והרבה הנאה.  למרות שהטלויזה הזאת נחשבת בין הזולות  בקטגוריה  ( עלתה לי כ 2800 שקל) , ויש טלוזיות של יקרות בהרבה מסדרות חדשות בהרבה שנחשבות "פרימיום" ; אני ממש לא מרגיש שהטלוזיה נחותה מהם בשום צורה. 

הטלויזיה מראה תכנים ב4K בצורה איכותית ומרשימה, שלא לדבר על האיכות הנפלאה בHD רגיל.

התכנים והניווט בSMART TV נוחים ופשוטים ומהירים.  יש למשל בשלט כפתור מהיר ליוטיוב וכפתור מהיר לנטפליקס. מאוד נח.

החיסרון היחיד שמצאתי, זה שהווי פיי מדי פעם מתנתק לי דרך הטלויזה, בעוד שהוויפי בבית עדיין עובד. אין לי מושג למה זה קורה...

לסיכום,. ממליץ בחום. המחיר בזאפ נע בין  2700- 3900 ש"ח

נערך על-ידי Tsachi E

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close