מישהו מחובר דרך איטרנט זהב? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מחובר דרך איטרנט זהב?

Blackend

Recommended Posts

מבחינת גלישה הם סבירים פה ושם בעיות קורה לכל ספקית, המהירות שלהם סבירה מינוס, ברק013 טובים יותר

מבחינת שירות... הם בין הגרועים בשוק מכל הבחינות, אם זה טכנית או שירות לקוחות וגם הניהול חשבונות או מה שלא יהיה, הם עושים פול בעיות ואני וחברים שלי למדנו את זה בדרך הקשה לצערי

ממליץ לשמור מרחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אני כבר חודשיים איתם, הייתה לי תקלה אחת באיי מייל ופעם אחת ניתוק כללי.

חוץ מזה הכל עובד מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אל תתקשרב אליהם.

כל יום יש לי תקלות באינטרנט בגללם, אני מתקשר אליהם והם טוענים שיש בעיות בקו (ואין) ושהם לא יכולים לעשות כלום.

השירות שלהם לא הכי טוב גם: לפני חודש וחצי הייתה לי תקלה מאוד גדולה באינטרנט, הם היו הגורם והם יכלו לעזור לי לתקן את הבעיה, אבל הם כל הזמן טירטרו אותי וטענו שזאת הבעיה של לא שלהם והם לא הסכימו לעזור (הסכימו רק אחרי שקיבלו צעקות מאבא שלי ואיומים שהוא ישכנע את כל החברים שלו להתנתק מהם).

מהירויות הגלישה שלהם על הפנים.

אינטרנט זהב= חרא של ספק.

עוד חודשיים נגמרת לי האחריות אצלם ואני ישר עובר לברק 013.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עשיתי כמה בירורים!

אני שוקל לעבור לכבלים! 139 לחודש כולל הכל וזה אותו מחיר בנטויז'ן קוי זהב וברק!

נראה לי שזה מה שאני עושה כי נשבר לי הזין מבזק והמונופול המסריח שלהם! חוצמזה קצב השליחה טיפה יותר מהיר בכבלים!

אבל השאלה מי ספקית יותר טובה?

יאללה תעזרו לי :) אני רוצה להזמין היום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח של זהב כבר חמש שנים

בלי שום תקלה רצינית , תקלות קטנות הם פתרו לי מהר , ולא חיכיתי יותר מדי על הקו בהמתנה , דווקא בגלל שהם חברה קטנה.

פעם טכנאי של הכבלים התעסק בארון תקשורת המשותף לנו ולשכנים , הוא שבר את הקופסה וכל החוטים היו בחוץ , התקשרתי לזהב , שאלתי אם אפשר עד שבזק יתקנו את התקלה (זה היה בדיוק פסח) לקבל גישה דרך ה dial up , הם הסכימו ,בטח לא הבדל לא מורגש במהירות הגלישה של ב 1.5 מגה (לי יש בכלל 750) יגרום לי לעבור חברה שאני לקוח ותיק שלה , בטח לא לברק אחרי מה שהם ניסו לעשות.

דרך יכולתי לעבור ,קיבלתי אימייל , לא עברתי , אולי אני פראייר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח של זהב כבר חמש שנים

בלי שום תקלה רצינית , תקלות קטנות הם פתרו לי מהר , ולא חיכיתי יותר מדי על הקו בהמתנה , דווקא בגלל שהם חברה קטנה.

פעם טכנאי של הכבלים התעסק בארון תקשורת המשותף לנו ולשכנים , הוא שבר את הקופסה וכל החוטים היו בחוץ , התקשרתי לזהב , שאלתי אם אפשר עד שבזק יתקנו את התקלה (זה היה בדיוק פסח) לקבל גישה דרך ה dial up , הם הסכימו ,בטח לא הבדל לא מורגש במהירות הגלישה של ב 1.5 מגה (לי יש בכלל 750) יגרום לי לעבור חברה שאני לקוח ותיק שלה , בטח לא לברק אחרי מה שהם ניסו לעשות.

דרך יכולתי לעבור ,קיבלתי אימייל , לא עברתי , אולי אני פראייר...

אחי, זהב זאת לא חברה קטנה, בדיוק להיפך. זהב היא מבין החברות הראשונות ששקמו בארץ (כספקית אינטרנט) ולכן הרבה התחברו אליהם מההתחלה ונשארו איתם עד עכשיו (גם אני איתם כבר 5 שנים, עוד כשהיה לי DIAL UP גם).

זמן ההמתנה בתמיכה שלהם הוא מאוד ארוך, הכי ארוך שיש לפי סקר שנערך במעריב (חוץ מזה של בנלאומי).

וגם השירות שלהם לא הכי משהו: בתמיכה טכנית מתייחסים למתקשרים אליהם כאילו שהם מטומטמים.

הייתה לי תקלה לפני יומיים במודם שלי (ALE 070), אז הסרתי אותו והתקנתי מחדש אבל הבעיה לא נפתרה.

אז התקשרתי לזהב, הם ביקשו ממני להסיר ולהתקין מחדש את המודם, ניסיתי להסביר להם שאני כבר הסרתי את המודם והתקנתי מחדש ושעשיתי את זה כמו שצריך אבל הם לא הסכימו להמשיך לתת לי תמיכה עד שאני הסרתי והתקנתי מחדש את המודם. הם טענו שהרבה אנשים חודשבים שהם יודעים מה לעשות אבל הם בכלל לא מבינים בתחום (הכוונה הייתה אליי כמובן)- וזה היה מעליב.

כבר שיכנעתי 6 חברים לעבור לברק 013 (הם היו בזהב החארות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה גדולה זה לא דווקא טוב

עובדה בברק אין הרבה אנשים

ושאתה מתקשר את לא מחכה 10 דקות

אתה מחכה דקה שתים

וגם אחלה מהירות בגלישה\הורדה

סתכל על בין לאומי יש להם 50 אחוז מהשוק

ושאתה מנסה להוריד דברים בערב

זה עובד לך כמו 56 קי

ושלא נדבר על התמיכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...