רציתי את חוות דעתכם למפרט שבניתי עד 6000 ש"ח - האם יש מקום לשיפורים.. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רציתי את חוות דעתכם למפרט שבניתי עד 6000 ש"ח - האם יש מקום לשיפורים..

PhotoMania

Recommended Posts

שלום לכולם ,

מחר אני מזמין מחשב שעיקר העבודה איתו תהיה משחקים ועריכת ווידאו.

חשוב לציין שאני לא קונה מכל סוג שהוא והזיכרון חייב להיות 1 ג'יגה.

המחשב לא יעבור OVERCLOCK כך שלגבי הזיכרונות אין צורך למשהו מיוחד רק שיהיו עם תזמונים סבירים.

אז ככה :

PENTIUM 4 2.8ghz 800mhz 1100 ¤ 1

EPOX 4PDA5+ 680 ¤ 1 - מגיע עם באנדל עשיר במיוחד ותומך בכל מה שצריך מבחינתי.

OCZ 400mhz 512MB +HS 685 ¤ 2

WD 80/7200 SATA 8MB 480 ¤ 1

ALBATRON FX5900XTV  1175 ¤ 1 - כולל

LITEON DVDX16 210 ¤ 1

LITEON 52X32X52 240 ¤ 1

כונן דיסקטים TEAC 60 ¤ 1

Chenbro Mid Tower Xpider PC61166 Blue Screwless  350 ¤ 1

ENERMAX 350W PS 370 ¤ 1

MICROSOFT EXPLORER WIRELESS 220 ¤ 1

סה"כ: ¤ 6255 

אני משלם מזומן ( שטרות ) אז עשו לי הנחה של 5% . זה יוצא  לי 5950 שקל אחרי הרכבה.

לגבי הלוח רציתי לדעת איך הוא כי מאוד המליצו לי עליו , איך הספק והזיכרונות .. לגבי הכרטיס מסך אני די נעול עליו כי אני צריך וכל

הרדיאונים 9800 פרו עם עולים הרבה יותר. לגבי הספק עשו לי עליו הנחה כי מזכים אותי על HEC 300 W שהיה אמור להיות במארז.

אז הספק יצא במקום 370 רק 220 ש"ח.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק לא כל כך משתלם , Thermaltake TT420APD 2-fan APFC Power Supply עולה 374 בpch

דיסק קשיח אם אתה אוהב שקט עדיף סמסונג הדיסקים קשיחים שלהם הכי שקטים ולכל הsata שלהם 8 באפר בגלל זה לא רשום

מארז עדיף raidmax scorpio 868 או Supertalent CA-601UFS והריידמקס בערך 50 שח יותר מהצנברו

לשניהם איורור יותר טוב

כרטיס מסך יש sapphire radeon 9800 pro ב1265 ב www.comp-il.co.il אין לו vivo אבל הוא כרטיס יותר טוב לשיקולך

לוח כדאי יותר לקחת ai7 לוח אמין ומצויין

הלוח של איפוקס מבוסס 865PE/ICH4 וabit ai7 מבוסס 865PE/ICH5R

כדאי שתברר בחנות איזה 4 בדיוק מביאים לך כי זה עלול להיות פרסקוט והוא גרוע מקודמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה הזריזה..

1. לגבי ה HD אני אוהב את WD ומבחינתי הם מאוד שקטים ואמינים. אני לא רואה לנכון להחליף אותו עם סמסונג שאני עדיין לא יודע את אמינותו.

2. המארז - RAIDMAX כבדים בטירוף אז לא מתאים לי. SUPERTALENT הם TOWER מלא ואני מעדיף מארז MIDI ..

3. לגבי הספק אני מסכים איתך אבל 2 דברים הובילו אותי לבחור באנרמקס - הראשון הוא שה TT 420 לא קיים במלאי החנות שאני רוכש את המחשב

והוא יהיה רק שבוע הבא ואני צריך את המחשב עד סוף שבוע. דבר שני הוא שקיבלתי הנחה מצויינת לאנרמקס ככה שהוא עולה לי 150 שקל פחות מ TT .

האמת לאנרמקס יש שם טוב מאוד בספקים כמעט כמו ל והם מאוד שקטים ואמינים. אני חושב שלא תהיה לי בעייה איתו.

4. לגבי המעבד אני מודע לזה שהפרסקוט נפילה ולכן הזמנתי את המעבד C הרגיל עם 512 קאש. ( הם כל כך הוגנים בחנות שאני אפילו לא הייתי צריך

להגיד את זה הם פשוט לא מחזיקים במלאי את כל הסדרה של הפרסקוט )

5. כרטיס מסך 9800 פרו שציינת הוא ללא . אני חייב לכן זה גם יורד מהפרק. למרות שאני יודע שהוא עדיף מבחינת ביצועים.

6. הלוח שבחרתי הוא ICH4 באמת ועדיין אין לי מושג מה זה אומר.. אני אשמח אם תאמר לי מה ההבדלים בין ICH4 ל ICH5R שיש באביט.

אני יודע ש AI7 זו גם בחירה טובה אז יכול להיות שאני אקח אותו בסוף במקום.

בכל מקרה תודה ואני אשמח לשמוע עוד הצעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ALBATRON FX5900XTV  1175 - כולל VIVO

1

ההבדל מחיר ביצוע בין הכרטיס R9800 PRO לבין האלבטרון הוא שווה (הכוונה עדיף לך ה9800 פרו) אם כסף זו בעיה הייתי ממליץ לך לחסוך או לקנות מפה

http://www.comp-il.co.il/Product.asp?Pid=VDSPH98PR2&Cat2Cat1ID=888&Cat2ID=1699&aff=zap

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...