יש טעם לשדרג כרטיס מסך? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש טעם לשדרג כרטיס מסך?

andralamusya

Recommended Posts

כל זה בהתחשבות הזו
win7\DX11
games 2006-2015
1080P\1200P 16:10

שקלתי להחליף את ה7970GHZ, הוא מספק אותי בביצועים פשוט יש בעיית חום ויש צורך בהחלפת הפדים והחלפת הברגים שנאכלו, החלפת משחה, הוספת מאווררים במארז וכמובן נשקללת הצריכה המוגזמת
במילים אחרות הדבר נהפך לפחות ופחות כלכלי וכדאי, יש מחליף ראוי שלא ישחט את הכיס ויתן ביצועים טיפלה טובים יותר בפחות מאלפייה? יש צפי לכרטיסים חדשים בשוק ושווה להמתין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כרטיס בפחות מ-1000 ש"ח שיהווה שידרוג מהותי, ואם הנוכחי מספק אותך, מדוע להחליף? 

תוכל להשיג את הברגים בכל חנות מחשבים קטנה עם מעבדה, תמיד יש בצד כרטיסים שנזרקים כי לא ניתן להחזיר לספק. אולי יהיו מספיק נחמדים לתת לך ברגים, במיוחד אם תקנה על הדרך משחה טובה. 

בכל אופן ניתן להזמין מאלי אקספרס כמה עשרות בכ-10 דולר, תוודא שזה מתאים לך

לגבי צריכת החשמל, זה שולי, מדובר בשקלים בודדים בשנה. 

בשורה התחתונה, זה זמן לא טוב במיוחד לרכישת כרטיס, חידוש הנוכחי יעלה גרושים וגם יעלה את ערכו לכשתרצה למכור אותו.

@nec_000 יוכל לתת לך כמה טיפים בנושא. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע? יותר מדי בלאי במחשב.
יש הבדל בצריכה בחשבונית שקרוב למאה שקל לצורך העיניין בין המובנה ל7970 שלאחרונה הבאתי
וכרטיס יקר מדי לא יתן לי הרבה היות וזה PCIE2.0
הכרטיס הקיים לאחר פירוקו לצורך שימון המאווררים שמתי לב שכל הפדים מתחילים להתפורר
לפני הפתיחה שלו הטמפ' של ה VRM עמדה על 91 מעלות כשעה בfurmark
אחרי פתיחה תוך 2 דקות בfumark כבר מגיע ל96 מעלות
המאווררים עצמם פגומים בנוגע לRPM, אין הבדל מהירות בין 86 אחוז עד ל-100 אחוז
מתוך 2 מאווררים רק אחד פועל עד ל-74 אחוז, לאחר עלייה ל-75~100 אחוז המאוורר השני נכנס לפעולה
הכרטיס מגיע לבסביבות 80DB במאמץ מקסימלי (שומעים אותו מעולה גם מהחדר השני\טיפה מהסלון)

להחליף את הכל בשביל לקבל מוצר שצורך הרבה, בלי אפשרות לאוברקלוק ורועש זה די זבל בשבילי.. אפילו אם אצליח להעיף אותו במאה שקל זה יהיה מעולה

עכשיו זה מציב אותי בעמדה או לרכוש כרטיס מסך חדש
או לחפש גוף קירור לכרטיס מסך שכולל VRM חוץ מהקירורים של ACCELERO עד 200 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב אנדרלמוסיה,

במידה ותרצה למכור אותו עד 100 ש"ח (בכפוף למצבו) אשמח לקנותו מתוך מטרה להרים פרויקט כאן בפורום

שמטרתו לנסות ולהציל את הכרטיס, באמצעות שיפוץ מקיף וכולל. הנני רק תקווה שלאור תאורך הקשה את מצבו

של הכרטיס, שגם נשאר שם מה להציל כן... 

כך או אחרת זה יהיה פרויקט מעניין לשרשור שלנו על "רכיבים משומשים והנצלתם", כך שכל הפורום יהנה מהמסע

המשותף וילמד ביחד איתנו - זה כבר שווה את ההתעסקות.

לגבי רכש כרטיס אחר, במצבך, הייתי ממליץ לחפש משהו כמו R9 290/390 - או GTX970 אם נושא צריכת החשמל

וחום חשובים לך. כרטיסים שיהוו שפור נחמד מעל הקיים (מדרגה אחת מעליו). 

להערכתי הזהירה תוכל למצוא כאלו באזור 600 ש"ח סדר גודל בשוק המשומשים (מחיר סגירה סופי) אם תחפש מספיק

טוב ותעשה משא ומתן אפקטיבי על המחיר. 

קצת מעל למחיר זה כבר תוכל להשיג GTX1060 משומש שזה אולי אפילו עדיף במשוואת האורך חיים/רעש/חום/חשמל.

כמובן שאם אמצא משהו בכוון, אשמח לסייע לך להשיגו בשמחה.

רק תשאיר לי במסר אישי מספר טלפון שלך ומיקום בארץ, כדי שנוכל לייצר קשר ישיר ולהיות אפקטיביים.

בהזדמנות זו שיהיה שבוע טוב לכולנו  :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

ערב טוב אנדרלמוסיה,

במידה ותרצה למכור אותו עד 100 ש"ח (בכפוף למצבו) אשמח לקנותו מתוך מטרה להרים פרויקט כאן בפורום

שמטרתו לנסות ולהציל את הכרטיס, באמצעות שיפוץ מקיף וכולל. הנני רק תקווה שלאור תאורך הקשה את מצבו

של הכרטיס, שגם נשאר שם מה להציל כן... 

כך או אחרת זה יהיה פרויקט מעניין לשרשור שלנו על "רכיבים משומשים והנצלתם", כך שכל הפורום יהנה מהמסע

המשותף וילמד ביחד איתנו - זה כבר שווה את ההתעסקות.

לגבי רכש כרטיס אחר, במצבך, הייתי ממליץ לחפש משהו כמו R9 290/390 - או GTX970 אם נושא צריכת החשמל

וחום חשובים לך. כרטיסים שיהוו שפור נחמד מעל הקיים (מדרגה אחת מעליו). 

להערכתי הזהירה תוכל למצוא כאלו באזור 600 ש"ח סדר גודל בשוק המשומשים (מחיר סגירה סופי) אם תחפש מספיק

טוב ותעשה משא ומתן אפקטיבי על המחיר. 

קצת מעל למחיר זה כבר תוכל להשיג GTX1060 משומש שזה אולי אפילו עדיף במשוואת האורך חיים/רעש/חום/חשמל.

כמובן שאם אמצע משהו בכוון, אשמח לסייע לך להשיגו בשמחה.

רק תשאיר לי במסר אישי מספר טלפון שלך ומיקום בארץ, כדי שנוכל לייצר קשר ישיר ולהיות אפקטיביים.

בהזדמנות זו שיהיה שבוע טוב לכולנו  :beerchug:

דבר ראשון המון המון תודה על התשובה המפורטת, דבר שני בהחלט יש מה לדבר על עסקים אבל תחילה אני צריך כרטיס לפני שאני נפרד משלי
איך 1050TI או 1050?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

100 ש"ח לכמה זמן?

בצריכה ממוצעת מהשקע עבור הכרטיס, בחודש של 24/7 תגיע לפחות מ100 ש"ח.

הpcie2 זניח גם בכרטיסים החזקים ביותר לעומת pcie3.

מה המערכת שלך?

לחודשיים (חשבונית), בכל זאת זה כרטיס של 300W ויהיה הבדל בינו לבין כרטיס של 100W גם במצב IDLE
I7 2600K+Z77+16GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס 1050Ti הוא מקביל בביצועיו סדר גודל לזה הנוכחי שלך  (1050 טיפה חלש יותר כדי 20% לערך).

מה שכן הכרטיסים הללו כמעט ואינם צורכים חשמל, ואינם מייצרים חום מורגש  (אם זו תכונה שהיא חשובה עבורך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...