איך לעשות את המחשב שלי (מערכת הפעלה, תוכנות, מידע) כמה שיותר נייד Portable? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לעשות את המחשב שלי (מערכת הפעלה, תוכנות, מידע) כמה שיותר נייד Portable?

a04

Recommended Posts

ניידות המחשב (אולי יותר נכון לומר אמצעי האחסון) מעניקה גמישות - הן מבחינה שניתן לעבור ממחשב למחשב, והן מבחינה שלא צריך כל פעם מחדש להתקין דברים והגדרות.

בד"כ רגילים להשתמש באמצעי לניוד מידע.

יש כאלו שמשתמשים באמצעי אחסון נייד גם לניוד התוכנות שלהם.

ויש גם כאלו שמשתמשים באמצעי האחסון הנייד שלהם לניוד כל המחשב שלהם, עם מערכת ההפעלה.

אבל בשביל לקבל גמישות מקסימלית, מן הסתם זה יצריך תכנון - כיצד לסדר יחד על אמצעי האחסון באופן נכון:

1. ניידת או כמה מערכות הפעלה ניידות (לאפשר אתחול כל מיני מערכות מכל מיני מחשבים)

2. תוכנות ניידות (ואולי גם הגדרות ניידות)

3. מידע נייד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ae bd

קיים ועובד לחלוטין בעזרת כונן פלאש איכותי ו-    Windows enterprise+ Windows to go 

1. האם ניתן להשיג את אותם ביצועים באמצעי נייד כמו לאמצעי פנימי?

2. כיצד לחלק את המחיצות?

חשבתי על: מחיצה נפרדת למערכת הפעלה, מחיצה נפרדת לאפליקציות ניידות, ומחיצה נפרדת למידע?

3. אם רוצים להתקין יותר ממערכת הפעלה אחת - האם צריך לעשות מחיצה נפרדת לכל מערכת הפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה להתשמש במחיצות, אבל למה אתה צריך את זה בפועל?

אפשר להתקין מספר רב של מערכות הפעלה ולנהל אאת ההפעלה שלהן מbootloader שנקרא syslinux. כמובן שצריך לקחת בחשבון חפיפה בין מערכות קבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של multicore

אפשר להתקין מספר רב של מערכות הפעלה ולנהל אאת ההפעלה שלהן מbootloader שנקרא syslinux.

כדי להשיג את מירב התועלת ממערכות הפעלה מרובות, האם עדיף כנ"ל, או עדיף להשתמש במכונות וירטואליות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התכוונתי, שלפעמים ניתן להשתמש במערכת הפעלה אחת מה שאי אפשר לעשות באחרת.

אבל אני מבין שיש כמה אפשרויות להגדיר "תועלת"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש לך דיעה באיזו מערכת הפעלה כדאי להשתמש כמארח (Host)? תזכור שאנחנו מדברים שזה מותקן באמצעי .

2. נדמה לי שהביצועים נפגעים כאשר משתמשים במכונות וירטואליות, כלומר: זה לא אותו הדבר (בעיקר מהירות) להפעיל ישירות באתחול המחשב, או להפעיל אותה במכונה וירטואלית כ-Guest. עוד צריך לזכור, שאם מדברים בהקשר של ניידות, רוצים גם גמישות ביכולת להפעיל את המערכות הניידות שלנו על סוגי חומרה שונים (מחשבים חזקים וחלשים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...