SDCARD עושה לי בעיות בשמירת קבצים מNOTEPAD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SDCARD עושה לי בעיות בשמירת קבצים מNOTEPAD

MikMak

Recommended Posts

שלום ,

הוא מפורמט מהחברה ל- EXFAT , אבל יש לי בעיה משונה .
הבעיה שאם אני שמרתי קובץ שהורדתי במיקום של  - SDCARD - הוא שומר את הנתיב האחרון . ולאחר כמה זמן אני רושם איזה קובץ NOTEPAD ואז ברגע שאני בא לשמור המחשב נתקע לגמרי , ושאני מוציא את הכרטיס  הוא חוזר לעבוד רגיל ומביא לי הפניית שמירה במקום במחשב ולא ב SDCARD . זה קורה גם אם אני מצלם את המסך . זה קשור לדעתי לאיזה חיפוש/סריקה שהמחשב עושה בזמן שאתה הולך ל-"שמור בשם " ואז הוא מחפש כוננים חיצונים ונתקע , וברגע שאני מוציא את הכרטיס הכל עובד , למה זה ככה ? לדעתכם פירמוט ל NTFC יפתור את הבעיה ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

אני בכלל לא בטוח שיש קשר בין הדברים. בכל מקרה אם הייתי מחליף זה ל fat32. 

למה דווקא ל-FAT32 ? 

הNTFS גם נתמך ב WIN עד כמה שידוע לי .

ובנוגע לבעיה , איך ניתן לבודד את זה ? כי ניסיתי לכבות את SEARCH שברקע בWIN10 וזה גם לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לFAT32 יש תאימות עדיפה בהתקנים שאינם מחשבים, אבל הוא מוגבל לקבצים בגודל של 4GB. רוב התקני המולטימדיה החדשים (טלוויזיות חכמות, נגני מדיה במכוניות) כנראה תומכים גם בNTFS וגם בEXFAT; לגבי הישנים, המצב לא ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם,

אני מבין שמקריאה באינטרנט יש בעיות עם שמירה ב NOTEPAD או בגלל בכל EXPLORER של ווינדוס עם מחובר או SD CARD .

אני כמעט בטוח בוודאות כי שאני מוציא אותו אז חוזר ממצב שלא מגיב למגיב 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן ומערכת הקבצים בכרטיס עייפה או עמוסה ולוקח לו זמן לקרוא מה קורה שם כשהוא מנסה לשמור בתיקייה; שוב, נסה עם כרטיס אחר או קורא אחר או סתם דיסק און קי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ae bd

ייתכן ומערכת הקבצים בכרטיס עייפה או עמוסה ולוקח לו זמן לקרוא מה קורה שם כשהוא מנסה לשמור בתיקייה; שוב, נסה עם כרטיס אחר או קורא אחר או סתם דיסק און קי

ניסיתי גם DOK אז וזה היה גם , לדעתי לא קשור ל SD CARD אלה לצורת אינדוקס של .

ניסיתי לשנות את NTFS לא עזר כרגע , אז ניסיתי לבטל בהגדרות את אינדקס על SDCARD , נקווה ויעבוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...