היכן ניתן לרכוש מדיות dvd במחיר סביר ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היכן ניתן לרכוש מדיות dvd במחיר סביר ?

itayze

Recommended Posts

טוב , חגגתי יום הולדת 16 לפני מספר שבועות , יום הולדת - money - ניתן לרכוש צורב ( אני מתכנן על הNec ) בksp .

הצורב לא יקר במיוחד , מה שכן יקר זה המדיות , בksp יש מדיות של 25 דיסקים x4 ב100 ש"ח של Fortis ( איך הם ? ) , 4 ש"ח לדיסק זה לא יקר .

מכיון שישנה אי ודאות כלפי דיסקים של ksp תהיתי אם ישנה חנות באיזור חיפה שמוכרת מדיות לdvd במחיר סביר ?

או חנות online עם מחיר סביר  + משלוח סביר .

( די חשוב לי שיהיה בסיס להמלצה על הדיסק , אני לא רוצה לקנות 20 דיסקים ב100 ש"ח ובסוף תהיה בעיה  :o ) .

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסקים בksp לא הכי איכותיים בעולם, אבל אתה מקבל תמורה די טובה למחיר שאתה משלם.

אני צרבתי סביבות 50 דיסקים של -r ועוד 10 של dvd+r שלהם ועוד לא היו לי בעיות.

דיסקים איכותיים בארץ עולים בין 8-15 ש"ח וזה יקר לעומת מחירים בחול.

אני ממליץ לך לקנות 10 דיסקים ב40 ש"ח לבדוק, ואם תהיה מרוצה תקנה עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את המדיות ב KSP והם היו על הפנים (המון קפיצות לכל אורך הדיסק). אבל, זה תלוי בצורב שלך ובנגן שלך (ראה הודעה קודמת). יש גם מדיות זולות במשרדיה www.misradia.co.il שבשבילי היו יותר טובות (-R).

אחת הבעיות של המדיות הזולות זה הסוף שלהם (בגלל פיזור החומר) ולכן אם אתה קונה מדיה זולה אחת האופציות לשרוד אותה זה להגביל את "גודל" הצריבה. למשל ל 4200 מגה במקום 4450. זה יכול לעזור. בעיה נוספת זו האחידות. מדיה אחת טובה ואחת לא טובה. כמובן שבעיה נוספת היא אורך החיים של המדיה. על זה אינני יכול להעיד עדיין שכן גם הצורב שלי חדש יחסית.

באופיס דיפו (בחנות לא באינטרנט) היה (אולי עוד יש) ל VERBATIM DATA LIFE PLUS שהן מדיות טובות יותר ויוצא בערך 11 ש"ח ליחידה.

אני משתמש במדיות של VERBATIM לצריבה של דברים חשובים  ובמדיות של המשרדיה לפחות חשובים. את המדיות של המשרדיה אני מגביל ל 4200 מגה (כי היו אצלי קפיצות לקראת סוף הדיסק בחלקם).

בכל מקרה, אין לך ברירה, זה ניסוי וטעייה ועליך למצוא את המדיה הטובה בשבילך כי זה תלוי בצורב שלך ובנגן שלך.

בהצלחה!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי את nec אתמול , רכשתי גם 10 מדיות dvd+rw ו10 מדיות -r .

לצערי הdvd בסלון לא קרא את הdvd+rw אבל כן קרא את -r אז בקרוב אני אאלץ לרכוש גם -rw .

חבר מהעבודה של אבא שלי טוען שיש לו דיסקים dvd+-rw , אפשרי ? , ואם כן , כיצד אני יכול לבחור בשיטה הרצויה ?.

אני משתמש בulead כתוכנה לצריבה , בכל צריבה מופיעה לי תחילה ההודעה " writing image to disk " , לוקח לפעמים דקה לפעמים שש דקות , אפשר קצת פרטים על ההודעה ? .

תודה למגיבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי את nec אתמול , רכשתי גם 10 מדיות dvd+rw ו10 מדיות -r .

לצערי הdvd בסלון לא קרא את הdvd+rw אבל כן קרא את -r אז בקרוב אני אאלץ לרכוש גם -rw .

חבר מהעבודה של אבא שלי טוען שיש לו דיסקים dvd+-rw , אפשרי ? , ואם כן , כיצד אני יכול לבחור בשיטה הרצויה ?.

אני משתמש בulead כתוכנה לצריבה , בכל צריבה מופיעה לי תחילה ההודעה " writing image to disk " , לוקח לפעמים דקה לפעמים שש דקות , אפשר קצת פרטים על ההודעה ? .

תודה למגיבים .

א) איזה נגן יש לך? יתכן שאינו מסוגל לקרוא פורמט +R. יתכן גם שיש HACK שמאפשר לו לקרוא +R

ב) לא שמעתי על דיסק שהוא גם +R וגם -R

ג) הורדת ל NEC את העדכונים? (Firmware)

ד) לא עובד עם ULEAD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. של metz אשר קורא divx\xvid כבר חרשתי על האינטרנט ולא מצאתי לו עדכונים

2. :(

3. הוא כבר מעודכן ל1.06 ( לפי המידע שקיבלתי כאשר ניסיתי לעדכן )

4. אם איזו תוכנה אתה עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם צורב nec 2500 וזה צורב מעולה, הרבה יותר טוב מאחרים.

לגבי מדיות של משרדיה, אני לא ממליץ אותם לצורב הזה, היו לי בעיות איתם.

ותכנס לפורום של nec

http://club.cdfreaks.com/forumdisplay.php?forumid=86&s

ותרקא את הכל. תוכל לשאול שאלות ויענו לך שם על כל מה שתרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר - לי יש צורב NEC גם-כן ואת אותם מדיות FORTIS אבל אצלי המכשיר דווקא קורא יותר טוב DVD+R

ועושה קצת בעיות עם ה--R. ???

נראה לי שזה בעיקר עניין של תאימות בין הצורב למכשיר עצמו.

לדעתי - אם ה -R עובד לך טוב - תיצמד למה שעובד ותנסה להשיג את ה--RW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. של metz אשר קורא divx\xvid כבר חרשתי על האינטרנט ולא מצאתי לו עדכונים 

2.  :(

3. הוא כבר מעודכן ל1.06 ( לפי המידע שקיבלתי כאשר ניסיתי לעדכן )

4. אם איזו תוכנה אתה עובד?

1) תנסה להחזיר את ה +RW ולקבל במקומו -RW. דרך אגב, בדיסקים של ה RW השקעתי יותר שכן דיסק איכותי מחזיק יותר זמן וההשקעה מחזירה את עצמה. קניתי VERBATIM ופיליפס וכבר צרבתי הרבה פעמים על כל דיסק.

2) כאשר אני מגבה סרטים אני עושה זאת בעזרת ה DECRYPTER ואח"כ בעזרת SHRINK. ה SHRINK  יודע לעבוד עם הנירו (אפילו גרסת דמו) ולצרוב ישר לדיסק. לאפליקציות אחרות אני משתמש בנירו.

3) איפה באינטרנט? איזה דגם של מץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש קודם כל :)

אני משער שאתה מדבר על ה 2500A (גם לי יש אותו, אני אפילו צורב עכשיו סרט בזמן שאני מקליד את ההודעה ;D )

תוריד FIRMWARE 1.07 יותר טוב

יש גם FIRMWARE פרוץ שנותן DUAL LAYER אבל בינתיים עוד אין מדיות אז לא מומלץ...

אני משתמש במדיות PRINCO -R X4 שעלו לי 4 שקל לדיסק בחנות גמא בתל אביב אז אנימשער שזה לא עוזר לך.. :\

אולי יש להם משלוחים לא יודע.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי את הfirmware :) .

אני מסכים עם הדעה שאין טעם לעדכן לfirmware שהופכו לdual .

לגבי המדיות , תודה , אבל זה לא ממש עוזר לי כמו ששיערת ;D .

"3) איפה באינטרנט? איזה דגם של מץ? "

metz di 510

באיזו גירסא של נרו אתה משתמש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צרבתי כבר 100 דיו וי דים fortis מ ksp ללא בעיות ותקלות! מבסוט לגמרי!

אומנם הם לא ישרדו נצח אבל איזה דיסק כן? בכל מקרה כמובן שבגלל שזה כל כך זול הייתי שומר עליהם טיפה יותר טוב!

לי יש די הרבה ניסיון עם צריבות של דיסקים צרבתי הרבה מאד והחברה יחדיה שממש ממש סלדתי ממנה זה gpt פשוט חרא של דיסקים שמתפרקים אחרי יומיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו גירסא של נרו אתה משתמש ?

6.3.1 אבל לי יש LG. כדאי לך לשאול בפורום של NEC2500A כמו שיעצו לך קודם (CDFREAKS.com). שם תוכל לקבל הרבה אינפורמציה ספציפית לצורב שלך.

כל צורב זה סיפור אחר כמו שאתה רואה מהתגובות. בשביל לצרוב עם ה SHRINK מספיק 5.5 ואפילו דמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...