שדרוג מחשב נייח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב נייח

Eraneraneran

Recommended Posts

היי

אחרי מחשבה על לקנות כרטיס מסך חיצוני ללפטופ החחלטתי שיהיה יותר חסכוני ויעיל לשדרג את המחשב הנייח הקיים שלי

כרגע הוא נורא איטי (מעבד ישן) נתקע לעיתים תכופות ועשה שלל בעיות המחייבות אותי לרסט אותו גם באמצע דברים חשובים

המפרט הנוכחי:

מערכת הפעלה: 7 Proffessinal 64

לוח אם:
מעבד: Intel i3-2120 (3.30GHz, 4CPUs

זיכרון: 6144MB RAM

כרטיס מסך: HD 6800 

צג (לא יודע אם חשוב): SyncMaster B2230W - לא בטוח אם הצג או המחשב עושה את הבעיה, בה הכל נקפא לכמה שניות ואז הצג מראה שאין סיגנל ווידאו ומנסה לחפש אותו..

אולי אצטרך גם להחליף מארז מחשב, מכיוון שיש כמה USBים שלא עובדים וגם כניסות ויציאות של שזה מחרפן. הייתי רוצה להתחבר עם האוזניות שלי וגם לשמוע וגם לדבר דרכן.

לוח אם: ASUSTeK Computer - P8H61-M LX

*האם צריך להחליף את הלוח אם ע"מ שיתאים למעבד חדש יותר?

* זו תהיה השקעה לטווח ארוך, אז אני מעדיף ציוד שנחשב הכי טוב בשוק כרגע..

שימושים עיקריים: גלישה, עבודה משרדית, מיילים (מחשב של כל המשפחה פחות או יותר), גיימינג קל עד בינוני (מקסימום The Witcher 3).

תקציב: 2000ש"ח עם אפשרות חריגה של כמה מאות שקלים אבל עדיף שלא.

המלצות שלכם לשדרוג? בדגש כנראה על מעבד וכרטיס מסך 

מצורף אבחון החומרה ע"י תוכנה חיצונית.

New Doc 2018-05-16.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אין צורך בשידרוג. יש לך מחשב מצויין. תבדוק מה מקור התקלה.

אולי תפרמט ותתקין Windows 10 על הדרך.

תודה על התגובה.

בכל זאת אני מרגיש שהמחשב לא סוחב וארצה לשדרג אותו, כנראה עיקר האיטיות היא המעבד לדעתי.

במידה וארצה לשדרג להכי טוב בשוק כרגע או בדמותו (דור שמיני למיניהם) האם זה יגרור שינויים נוספים במחשב?

שאלה נוספת- איך אני משדרג לווינדוס 10? אצטרך ללכת פיזית לחנות או שניתן לקנות אונליין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהאיטיות היא מהארד דיסק מזדקן. או יותר מדי תוכנות ברקע.

בשביל להחליף מעבד תצטרך להחליף שילוש. שזה מעבד, זיכרונות, ולוח אם.

אתה מוריד את ההתקנה של הוינדוס מהאתר של . אם תרצה לרכוש יש באיביי קוד ב-20 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Eraneraneran

תודה על התגובה.

בכל זאת אני מרגיש שהמחשב לא סוחב וארצה לשדרג אותו, כנראה עיקר האיטיות היא המעבד לדעתי.

במידה וארצה לשדרג להכי טוב בשוק כרגע או בדמותו (דור שמיני למיניהם) האם זה יגרור שינויים נוספים במחשב?

שאלה נוספת- איך אני משדרג לווינדוס 10? אצטרך ללכת פיזית לחנות או שניתן לקנות אונליין?

בתקציב הזה אפשר פשוט לקנות מחשב חדש שיהיה הרבה יותר טוב משלך, ואת שלך למכור.

בכל מקרה לא ניתן  לשדרג רק מעבד או רק לוח למעבד חדש יותר מכיוון שהם לא תואמים, וגם לוח חדש לא תואם לזכרון שיש לך.

מה שכן אתה יכול לשמור מהמחשב שלך (במידה והם במצב סביר) זה מארז, ספק כח, דיסק קשיח (ככונן משני לחדש שתקנה).

לגבי , אתה קונה את הרישיון, את התוכנה עצמה אתה יכול להוריד ולהתקין מהאתר של , ואז בסיום השדרוג/התקנה אתה מזין את הרישיון שקנית.

מחשב חדש כבר אמור להגיע מותקן עם 10 ללא רישיון ואתה פשוט מזין את הרישיון שקנית, אם קנית בחנות את המחשב והוינודס הם כבר יעשו לך הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תעשה פירמוט, תעשה בדיקה עם המחשב עדיין מרגיש חנוק, תבדוק אולי ההארד דיסק מזדקן.

כמוח שאני רואה את זה תוכל לשדרג למעבד i5 2500. אומנם ישן אבל זה מעבד 4 ליבות מהסדרה של המעבד שלך ככה לא תצטרך להחליף שילוש.

https://www.tms.co.il/c2500tp

זה משומש אבל דבר איתם אולי יעשו לך עוד הנחה.

ואם אין לך כדאי לקנות. הכל יעבוד יותר מהר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...