מחשב נייד לגלישה ומידי פעם משחקים עד 4.5k - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לגלישה ומידי פעם משחקים עד 4.5k

לביא2112

Recommended Posts

שלום, אני מעוניין לרכוש לגלישה, ומתי שאני מוצא זמן למשחקים, אני לא משחק הרבה אז לא צריך מפרט ממש חזק, מספיק שיריץ את המשחקים (גם לשנתיים שלוש הבאים) על low/medium.

לפני כשנתיים וחצי קניתי את הלפטופ ideapad i50-70, I7 4720hq, 1000+8gb, 16gb , gtx 960m 4gb. 

הוא נחמד אבל אני מאוכזב ממנו חלקית, הזמן הדלקה שלו איטי והעלייה של כל התכונות, כשאני פותח אותו אני צריך לחכות לפחות 5-10 דק' עד שהוא מתחיל לעבוד מהר/בסדר, 3-5 דק' עד שנכנס לשולחן עבודה, ואם אני אלחץ אחרי ששולחן העבודה עולה על סתם תיקייה/דפדפן/כל קובץ אחר יכול לקחת לו דקה עד שלוש עד שהוא פותח אותם, לפעמים גם לא כל כך מהיר בהעברת קבצים. 

בנוסף המסך לעיתים רחוקות מהבהב/נכבה וצריך לעשות שינה/כיבוי בשביל לסדר את זה(עיכנתי אבל עדיין יש(אבל פחות)) 

אם הוא לא מחובר לחשמל המהירות שלו יורדת בהרבה, אפשר להשים לב אל זה בעיקר במשחקים(הוא לא במצב חיסכון). 

אז מה שחשוב לי הוא מחשב זריז ושלא יעשה בעיות במסך, במהירות, אוורור טוב ובכללי האיכות בניה של המחשב תהיה טובה. 

דרישות מפרט: 

-I7/5 מדור 7 לפחות

-8gb לפחות

-128/256ssd +1000gb או 512 ssd

-Gtx 1050 (אפשר גם 960m אם יחסוך הרבה כסף, כמו שאמרתי לא יוצא לי לשחק הרבה ולא אכפת לי לשחק על low/medium) 

-לא משנה לי אם הוא כבד, אני לא מזיז אותו הרבה

ראיתי את ה Dell Inspiron 5577, I7 7700hq l, 1050m ולרוב הגרסאות שלו באמזון יש ציון מתחת ל 4 כוכבים

Asus X570UD-FI160 בזאפ נראה הכי נחמד אבל המעבד שלו הוא הגרסה של ה u(חיסכון) יש לו רק 1800 mhz, ולא מצאתי עליו תגובות שאוכל לדעת האם יצוצו לי בעיות. 

Lenovo IdeaPad Y520, מעבד i5 7300, 8gb , 128+1000, 1050 וגם לרוב הגרסאות שלו יש ציון מתחת ל4 באמזון. 

(הדגמים שמצאתי באמזון  לא תואמים לגמרי את הדגמים שמופיעים בזאפ) 

אשמח לשמוע את חוות דעתכם, איזה מחשבים אתם ממליצים, לא רק ממה שרשמתי. אתם מכירים אתרים אמינים אחרים חוץ מאמאזון שיש בו הרבה חוות דעת על מחשבים.

אני כנראה מוכר את הלנובו שלי בקרוב אז אשמח לקבל חוות דעת כמה שיותר מהר כדי שאוכל לקנות מחשב. 

תודה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל הבעיה שתיארת היית עושה ככה:
1. קנה של 256GB ומעלה.
2. תתקין מחדש ווינדוס וכל מה שמסבביב מחדש(!) על ה .

חסכת כ 4500 ש"ח.

עשיתי את זה לכמה חברים שהתלוננו על אותם הדברים פחות או יותר והם היו מאוד מרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shlomishlomi

בשביל הבעיה שתיארת היית עושה ככה:
1. קנה SSD של 256GB ומעלה.
2. תתקין מחדש ווינדוס וכל מה שמסבביב מחדש(!) על ה SSD.

חסכת כ 4500 ש"ח.

עשיתי את זה לכמה חברים שהתלוננו על אותם הדברים פחות או יותר והם היו מאוד מרוצים.

אני לא יודע איך לבצע את זה במחשב , בנוסף זה יבטל לי את האחריות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א- ממליץ לברר עם נותן האחריות. לשים לא אמור לפגוע באחריות.
ב- גם אם כן נשארה לך סה"כ חצי שנה (שלוש שנים אחריות אני מניח).
ג- נגיד ושמת והמחשב מתקלקל מחר גם ככה תקנה חדש עם התקציב שחסכת אז אני לא רואה מה יש להפסיד.
ד- הפעולה לרוב מאוד פשוטה. תחפש ביוטיוב את הדגם של המחשב עם המילה UPGRADE . 
    ואם עדיין אתה מפחד תברר אם יש לך חבר שיודע או פשוט תלך למעבדת מחשבים. זה לא אמור להיות יקר.

אתה יכול עדיין להחליט לבזבז סכום של כ 5000~ על מחשב גיימינג חדש
אבל אני במצבך הייתי מבזבז 500~ על כונן של 500GB ומתקין לבד,  או כונן של 256GB והתקנה במעבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shlomishlomi

א- ממליץ לברר עם נותן האחריות. לשים SSD לא אמור לפגוע באחריות.
ב- גם אם כן נשארה לך סה"כ חצי שנה (שלוש שנים אחריות אני מניח).
ג- נגיד ושמת SSD והמחשב מתקלקל מחר גם ככה תקנה חדש עם התקציב שחסכת אז אני לא רואה מה יש להפסיד.
ד- הפעולה לרוב מאוד פשוטה. תחפש ביוטיוב את הדגם של המחשב עם המילה SSD UPGRADE . 
    ואם עדיין אתה מפחד תברר אם יש לך חבר שיודע או פשוט תלך למעבדת מחשבים. זה לא אמור להיות יקר.

אתה יכול עדיין להחליט לבזבז סכום של כ 5000~ על מחשב גיימינג חדש
אבל אני במצבך הייתי מבזבז 500~ על כונן SSD של 500GB ומתקין לבד,  או כונן של 256GB והתקנה במעבדה.

נגיד כל העסק הזה יעלה 800 ש"ח . אני כבר מעדיף מחשב חדש במחיר של בערך 1500 ש"ח +כמה שאני מוכר את המחשב שיש לי כיום (בסביבות 3000), ככה יהיה לי מחשב יותר חדש עם מעבד עדכני, שתי , חדשה, אחריות ועוד... 

אשמח לשמוע איזה מחשב אתה ממליץ ממה שהבאתי או אם יש לך מחשב יותר טוב להציע. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשכח מלמכור את המחשב שלך ב 3000. אולי 2000-2500, הוא אמנם חזק גם ביחס להיום אבל בלי רוב האנשים יקנו בשביל לשדרג, ובאלף+ דולר כבר קונים מחשב דומה עדכני חדש, מה שאומר שתקבל עליו 2000 בערך. בפרט שמחירי הניידים פר ביצועים די זולים היום וכמו כן משלוח מאמזון. 

שתי ההסתכלויות הכלכליות צודקות: מצד אחד כדאי לך למכור את המחשב הזה מהר כי עכשיו הוא עוד יכול להמכר במחיר נאה והערך שלו יורד ברשותך. 

מצד שני אתה רואה שבתקציב שלך יש רק ניידי גיימינג בינוני די פושרים. 

לכן או שתחליט שאתה משקיע קצת יותר בנייד סביר* חדש, למשל Dell 7577 / Nitro 5 / Pederator Helio 300,  או שתחליט שאתה מושך עם הקיים ואז שדרוג הוא חובה. אני לא חושב שזה יעלה לך 800, יותר באיזור של 400-500, תלוי בגודל ובכמה יעשוק אותך מי שיבצע. לדעתי 150 כולל התקנת זה הוגן. 

*כלומר רצוי 1060 בשביל משחקים מודרניים ואולי 1050ti, יש הפרש משמעותי לבין ה 1050 ואפשר לראות את זה במחיר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

תשכח מלמכור את המחשב שלך ב 3000. אולי 2000-2500, הוא אמנם חזק גם ביחס להיום אבל בלי SSD רוב האנשים יקנו בשביל לשדרג, ובאלף+ דולר כבר קונים מחשב דומה עדכני חדש, מה שאומר שתקבל עליו 2000 בערך. בפרט שמחירי הניידים פר ביצועים די זולים היום וכמו כן משלוח מאמזון. 

שתי ההסתכלויות הכלכליות צודקות: מצד אחד כדאי לך למכור את המחשב הזה מהר כי עכשיו הוא עוד יכול להמכר במחיר נאה והערך שלו יורד ברשותך. 

מצד שני אתה רואה שבתקציב שלך יש רק ניידי גיימינג בינוני די פושרים. 

לכן או שתחליט שאתה משקיע קצת יותר בנייד סביר* חדש, למשל Dell 7577 / Acer Nitro 5 / Acer Pederator Helio 300,  או שתחליט שאתה מושך עם הקיים ואז שדרוג SSD הוא חובה. אני לא חושב שזה יעלה לך 800, יותר באיזור של 400-500, תלוי בגודל ובכמה יעשוק אותך מי שיבצע. לדעתי 150 כולל התקנת מערכת הפעלה זה הוגן. 

*כלומר רצוי 1060 בשביל משחקים מודרניים ואולי 1050ti, יש הפרש משמעותי לבין ה 1050 ואפשר לראות את זה במחיר. 

אני הרבה מהזמן עסוק ומתי שלא לרוב מנצל את הזמן בגלישה באתרים/סדרות/לומד תורה ככה שאני משחק במחשב משהו כמו פעם בשלושה שבועות ולא אכפת לי שיהיה על איכות נמוכה, לכן אין לי כל כך צורך ב 1060/1050ti, אם אצטרך גם אוסיף 2000 ש"ח, אני רוצה להחליף מחשב, לא רק בגלל שלוקח לו זמן עד שהוא עולה ולא מהיר בדקות הראשונות שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש להקפיץ? 

ציטוט של nachum37

או שתחליט שאתה משקיע קצת יותר בנייד סביר* חדש, למשל Dell 7577 / Acer Nitro 5 / Acer Pederator Helio 300,  או שתחליט שאתה מושך עם הקיים ואז שדרוג SSD הוא חובה. אני לא חושב שזה יעלה לך 800, יותר באיזור של 400-500, תלוי בגודל ובכמה יעשוק אותך מי שיבצע. לדעתי 150 כולל התקנת מערכת הפעלה זה הוגן. 

אם החלטת שאתה מתחדש אז תבדוק על הניידים הללו באמאזון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...