שוורצנגר אישר? הכירו את המחסל החדש - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוורצנגר אישר? הכירו את המחסל החדש

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אני לא חושב שההמשכים היו גרועים וראיתי את כולם אנשים אולי ציפו לאיכות של 2 שלטעמי בעצמו לא יזדקן כל כך טוב במיוחד בחלקים שיש גרפיקה ממוחשבת שלומנו היה בטופ ,אבל היום ניראה מגוכח בכל מקרה לטעמי בהמשכים נחמדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר לחדש באופן שיגרום לאנדרלמוסיה בחושים _ (חיובית כמובן), רק צריך את האנשים הנכונים. מי לא היה לו את TERMINATOR בקאסטות של הוידאו.... מי לא שמט את הלסת כשראה את T-800 מפרק את העין ודוחף לשם מגבת לבנה.... מי הא? _ (אולי הצעירים של היום) COME WITH ME IF YOU WONNA LIVE. תמיד אפשר לקחת את המציאות ולהכניס אותה לתסריט בכדי לפוצץ לנו את גלגלי הדימיון והמחשבה. פהי...... זוכרים את מאטריקס... BOOM.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט השני היה מעולה. גם אם האפקטים היום נראים מגוחכים. אם נסתכל על אפקטים בלי קונטקסט של תקופה אז אפשר להגיד אותו דבר על מלחמת הכוכבים הראדונים שיצאו.. מה שמשנה לי אישית זה העלילה, הבימוי והמשחק, אפקטים הם גימיק נחמד שמוסיף (ולפעמים גורע) אבל ממש לא מה שמכתיב את ההנאה שלי.. הסרטים הראשון והשני לדעתי היו הרבה יותר טובים מההמשכים מבחינת עלילה, החדשים הרגישו לי לא מתוחכמים ולא חדשניים כמו הראשונים. בהחלט מאמין שהשינוי יביא לנו סרט איכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...