דירוג מפרט - האם לשדרג? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דירוג מפרט - האם לשדרג?

Pac Pac Chick

Recommended Posts

זה מפרט למשחקים ולפעמים אני עושה לו קצת אוברקלוקינג

(Pentium 4 2.6 (not Prescott

ASUS P4P800 Deluxe

(?GeForce 4 4400 Ti (Is this just old, or REALLY outdated

(Xerox PC3200 512 MB X2 (meaning there are 2 of them

(Iomega external burner (this was a family investment, everybody uses it... Can't remember the speeds

16X drive

52X24X52X CD burner

(Sony 19'' LCD monitor (my pride and joy... Got it at Passover

(Logitech Z680 5.1 speaker system (all the money I had leftover from the monitor, this busted. But it was worth it

(Floppy drive (duh

(Weird case that I can't seem to find anywhere on the web (including where I bought it... It's got a prodably generic 350W and 2 fans

?טוב, אז זהו. אני יודע שאני צריך להחליף את הכרטיס מסך, אבל חוץ מזה מה צריך להחליף, למה ומתי

עריכה: יש לי גם 220 GB בהרדיסקים (אחד של מאה, אחד של מאה עשרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הזה מעולה , עם הכרטיס מסך אתה יכול לסחוב גם עוד שנה-שנה וחצי על הגדרות בינוניות+ , ככה שאין לך מה לדאוג.. , הכרטיס הזה נחשב לדיי טוב , הוא מדורג בערך ברמה של רדאון 9600פרו כאשר פילטרים לא מופעלים.

הדבר היחיד שאתה צריך להחליף , זה את המארז+ספק.

תגיד לנו כמה כסף יש לך וניתן לך את ההצעה הכי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הכרטיס הזה כשה-Ti היו הדבר הכי חם ורק ה-4600 היה יותר טוב... אבל בכל זאת, בינוני פלוס? הא! אני בקושי מצליח להפעיל את Unreal 2004 ב 800X600 עם כמעט כל האופציות מכובות... אבל לא משנה.

המארז הוא נושא בעייתי אצלי כי המחשב נמצא בתוך ארונית. זה פתוח מקדימה ויש מרווח קטן מאחורה. הגודל של העסק הוא 49 ס"מ גובה, 23 ס"מ רוחב ומשהו כמו חצי מטר עומק.

אז אני צריך מארז שלא רק יכנס לשם, אלא ישאיר מספיק רווח למאווררים וכו'.

התקציב שלי גמיש בצורה תלת ספרתית, ולא ממש משנה לי היופי של המארז אלא רק שיהיה שחור (כי כל הכוננים שלי שחורים). אה, וכמו שאמרתי קודם, זה בתוך ארונית אז ושאר קישוטים שאינם נמצאים מקדימה לא משנים הרבה. או בכלל.

אם אפשר אז תרשמו את מה שבא בחשבון ואז אני אראה מה הכי משתלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא לא מריץ לך אנריל , משהו כאן לא בסדר , הוא אמור להריץ אותו חלק לגמרי על איזה 60FPS לפחות בהגדרות הכי גבוהות על 1024X768... , תנסה לשים את המפה DM-RANKIN ולשים 1024X768 והגדרות הכי גבוהות שיש , תגיד לי כמה FPS יש לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק עלי!? , משהו במחשב שלך לא בסדר... , לך לתמיכה טכנית שיעזרו לך... , אפילו לי , עם מפרט הרבה יותר חלש , יש FPS יותר גבוהה , גם לאח שלי עם FX5200 ו256MBזיכרון יש יותר!

לאח שלי יש 60-80בממוצע , ולי יש 40-50(בגלל הלוח...)

המפרט של אח שלי :

AMD 2400 @ 3400 2300MHZ)barton modded)

EPOX 8RDA3i Nforce2 MOBO

256MB Infineon Value @ 460MHZ 6-3-3-2.5

GF FX 5200 @ 300/500

המפרט שלי :

AMD 2000(none OC)

KT400A MSI MOBO

Gigabyte RADEON 9600PRO VIVO

256MB PC2100 & 256MB PC2700 @ 266MHZ = 512MB 266MHZ

משהו אצלך ממש לא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר להגזים? , יש לך את הANTEC SONATA PIANO ב800שקל שבא כבר עם ספק 380W מאוד איכותי של מסדרת הTRUEPOWER השקטה...

גם העיצוב שלו מדהים... , וזה מארז MIDI.. , אתה מאוד תהנה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הכרטיס הזה כשה-Ti היו הדבר הכי חם ורק ה-4600 היה יותר טוב... אבל בכל זאת, בינוני פלוס? הא! אני בקושי מצליח להפעיל את Unreal 2004 ב 800X600 עם כמעט כל האופציות מכובות... אבל לא משנה.

אתה צוחק עליי נכון ? לי יש מחשב פחות טוב משלך והוא מריץ את זה בהגדרות האלה ולי יש

P2.4

לוח אם של מארוויל משהו

G440MMX 128MB

256RDRAM (של סמוסונג)

לדעתי יכול להיות שיש לך יותר מדי עומס על המערכת אז הייתי הולך על פורמט או בודק את הטמפ' של החלקים ..... ועוד כמה דברים ....

כי בסופו של דבר יש לך מחשב די טוב ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' שלי בסדר גמור (טיפלתי בזה לא מזמן, המטומטם שהרכיב לי את המחשב שכח להדק את ההיטסינק של המעבד), אבל לפרמט אולי יהיה רעיון טוב...

אני אצטרך להשיג בערך... <חישוב מהיר> 34.043 DVDים כדי לעשות גיבויים לי למערכת. כפול נגיד 45 דקות שיקח לי לצרוב כל דיסק זה יוצא...

25.531 שעות. הידד. תיקח לי יממה פלוס שעה לגבות את המחשב.

הי, רגע, אולי כדי לגבות רק את מה שאני צריך...

זה יקח... <חישוב עוד יותר מהיר> 5 דיסקים.

אה, אולי אני אסדר את זה כשאני אסיים עם הבגרויות המעצבנות האלה (בשבועיים הבאים יש לי שתי בגרויות ומתכונת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...