רכישת מחשב גיימינג באילת - התייעצות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מחשב גיימינג באילת - התייעצות

taltola

Recommended Posts

היי חברים,

אם אני מעוניין לרכוש מחשב גיימינג באילת, מה הן האפשרויות שלי?

האם לרכוש הכל בחלקים בודדים בקי אס פי / אייבורי?

האם יש מפרטים שלמים שניתן לרכוש לשם?

האם יש חנויות אחרות באילת שמתמחות בנושא?

מה אתם הייתם עושים? (תדמיינו את הקול של חיים הכט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עכשיו ב- KSP אפשרות להזמין לסניף אילת מראש ולבוא לאסוף. האפשרות הזאת לא הייתה קיימת עד היום ואז לא היית יכול לדעת אם יהיה במלאי את מה שתרצה.

אני הייתי מרכיב באתר של KSP את המפרט שאני רוצה ומשווה את המחיר שיוצא למחיר בחנות זולה במרכז כמו TMS, וקונה מהחנות הזולה יותר.

אם אתה לא יודע להרכיב בעצמך אז לא בטוח שכדאי לך לקנות מ- KSP, לא הייתי סומך עליהם בהרכבה. כנ"ל לגבי איבורי.

בכל אופן, נסיעה כזאת (אני מניח שאתה לא אילתי) הכי כדאי להשאיר את הכל בקופסאות ולהרכיב בבית ולא לקחת באוטו מחשב מורכב. בטח שלא בטיסה במזוודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

אם אתה לא יודע להרכיב בעצמך אז לא בטוח שכדאי לך לקנות מ- KSP, לא הייתי סומך עליהם בהרכבה. כנ"ל לגבי איבורי.

לא יודע לגבי KSP אבל באיבורי קניתי מחשב LOW END בשביל דוד שלי וממש הופתעתי מאיכות ההרכבה. עשו עבודה יפה עם סידור כבלים והכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב.

דרך אגב , מעניין אם הסיפור של להזמין מראש זה חוקי .

לא כל כך מזמן היה בלאגן לא קטן כשרשות המיסים נפלה על כל מיני עסקים שמכרו באינטרנט או בטלפון ואנשים אספו את הסחורה באילת.

מניח שמשלמים רק במקום כדרך לעקוף את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, היה איזה בלגן עם זה ולכן אסרו את זה.

דווקא אני חושב שמשלמים באינטרנט ואז זה נחשב קניה אינטרנטית או משהו כזה.

בכל מקרה, מצאו דרך לקמבן את זה וכרגע זה אפשרי.. אולי גם באיבורי, לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע , באתר KSP כתוב בפרוש , התשלום מתבצע בפועל בחנות בעת איסוף ההזמנה אז אני מניח שזה קריטי בשביל להפוך את זה לחוקי.

אם זה המצב , זה דווקא לטובת הלקוח בגלל שאתה יכול להזמין בלי להתחייב לכלום ואין להם מה לעשות בקשר לזה אם אתה לא מגיע.

הייתי שמח לשמוע אם משהו בדק את זה או השתמש בשרות הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואלה? טוב לדעת.. אולי אתה נותן פרטי אשראי בהזמנה ואז מחייבים אותך בסכום מסויים אם אתה לא מגיע לאסוף.

יש מצב שאזמין משהו מהם כי חבר נוסע לאילת בסוף החודש. אעדכן אם אזמין בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

יש עכשיו ב- KSP אפשרות להזמין לסניף אילת מראש ולבוא לאסוף. האפשרות הזאת לא הייתה קיימת עד היום ואז לא היית יכול לדעת אם יהיה במלאי את מה שתרצה.

אני הייתי מרכיב באתר של KSP את המפרט שאני רוצה ומשווה את המחיר שיוצא למחיר בחנות זולה במרכז כמו TMS, וקונה מהחנות הזולה יותר.

בכל אופן, נסיעה כזאת (אני מניח שאתה לא אילתי) הכי כדאי להשאיר את הכל בקופסאות ולהרכיב בבית ולא לקחת באוטו מחשב מורכב. בטח שלא בטיסה במזוודה.

וואו איזו תגובה מועילה, תודה על המידע.

לא היה לי מושג שיש אפשרות כזו ב-KSP אילת.

במידה והחלטתי לעשות זאת ובניתי מפרט.

איך בפועל אני מזמין לשם את כל החלקים? צריך להתקשר אליהם? לשלוח מייל?

נ.ב

נראה לי שבכל מצב המחיר של  מחשב שלם ב- KSP / אייבורי באילת יהיה זול משמעותית מכל חנות אחרת בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני בדקתי על הזמנת מחשב באילת זה לא נתן לבצע את ההזמנה של מחשבים עם מפרט מוכן, כי בטח זה בגלל שיש כמה חלקים במחשב אחד,

ואפשר לבצע הזמנות בודדות של חלקים, זאת אומרת חלק בודד כל פעם על מנת למנוע רווח כפול על קניית המחשב,

למשל מי שרוצה לקנות 3 מפרט מוכן בKSP אילת לא יכול לבצע את זה בלי הזמנה בסניף עצמו ותשלום בסניף עצמו,

הם עשו את זה לחלקים בודדים, מוצר אחד בודד, מסתבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח האשכול:

אם אתה קונה מחשב מוכן לפי מפרט שמומלץ אצלהם אז יש לך רווח נאה מהקנייה,

אם אתה בונה מחשב מחלקים שאתה רוצה עדיין יש לך רווח ביחס לחנויות בשאר הארץ,

אם אתה קונה באילת מחשב בKSP או אייבורי אתה עדיין מרוויח גם מחיר וגם אחריות בכל סניפי הרשת שלהם ככה שזה יותר פרקטי מלקנות בחנות אחת ולהתעסק איתה במקרה והיא רחוקה ממך,

ד"א יותר משתלם לקחת מחשב "מומלץ" באילת ולשנות חלק או שניים ככה אתה מרוויח את המחיר "קיט" שלהם ואת ההנחת "מע"מ" שיש שם,

וכל חלק שאתה מחליף אתה בעיקרון מוסיף את ההפרש שלו ועוד משהו כמו 15-20 שקל תוספת ככה שזה עדיין מאוד מאוד משתלם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...