עזרה במארז שקט מאווררים למארז ספק וקירור מעבד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במארז שקט מאווררים למארז ספק וקירור מעבד

אוהד נעוס

Recommended Posts

מה קורה חברים רציתי לרכוש כרטיס מסך ואז מעבד וזיכרון אבל בגלל המחירים כרגע אמתין עוד כמה חודשים שיתאזן המחיר בשוק

בכך אופן אמרתי לעצמי אולי בינתיים אשקיע קצת בכל עיניין הקירור כי המחירים די מאוזנים בשוק הקירור

רציתי מארז ומאווררים שקטים מעבד ואולי גם ספק אם צריך

יש לי  SEASONIC S12II 520W חצי מודולארי ועוד אחד לא מודולארי שחזר מRMA לפני שלוש שנים בגלל רעש במאוורר ומאז הוא שוכב כך שהייתי מעדיף לא להחליף ספק אם לא ממש חייב

המחשב שאקנה יהיה על בסיס דור 8 של השאיפה ל 8600K אבל לא סגוריעול להיות 8400

16GB זיכרון

שני כונני וגם HD רגיל

הכרטיס מסך אמור להיות 1070 בתיקווה שיצאו דור ה 20XX של אז ירדו המחירים אבל יכול להיות שה 2060 יהיה יותר כדאי

אני צריך מארז שקט ככל האפשר מאווררים למארז ולמעבד כמה שיותר שקט תחת עומס עד 500 שח כמובן ללא הספק לא מתוכננן OC

האם זה אפשרי בתקציב הזה?

יופי לא משחק תפקיד גם לא חלון ותאורות כי לא רואים את המחשב

תודה מראש חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז וקירור מעבד:

This Specification Created @ www.tms.co.il - Professional and Reliable Computers Chain Stores
CPU Cooling:
Be Quiet! PURE ROCK BK008 SLIM
    Qty: 1 - Price: ₪ 123
Cases:
Corsair Carbide 100R Silent Mid Tower Black
    Qty: 1 - Price: ₪ 259
Total: ₪ 382
Will Compete with every offer or specifications in the Forums.
The Prices are including VAT and for Credit card up to 12 equal payments.
https://www.tms.co.il/index.php?route=product/configurator_preview&id=11226
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכוון לעשות OC אפשר ללכת על ה 8400 אבל אם אתה ממש רוצה ללכת על ה 8600K

לפי הנתונים הטכנים היבשים של של שני הקירורים

acrtic מומלץ עד 115 וואט אבל תומך עד 150 וואט

be quite מומלץ ל 120 וואט

מבחינת רעש על פי הנתונים הטכנים שניהם נראים באותה רמת רעש, לא מצאתי השוואה ברשת בין שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה עוד יותר שקט אבל יקר:

https://www.tms.co.il/rr212tk16prr1

לגבי מאווררים למארז אתה מוכן להזמין מאמזון? אם כן יש דגם מעולה שלא נמכר בארץ. אם אני לא טועה 90CFM ו- 18db/a שזה נתונים מטורפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול השאיפה היא 8700-8600K לא K מבחינת עתידית כי בניגוד ל קרוב לוודאי שכאשר ארצה לשדרג זה יהיה גם לוח אם

המחשב בעיקר למשחקים ב 1080P-2K (AC ORIGINS ,THE WITCHER) אך ישב בסלון מחובר גם לטלויזיה לסרטים ובגלל זה השקט נדרש

בעיניין  הקירור אין בעיה לקנות מחול כי בדרך כלל אין בעיות עם זה אשמח לדגם ספציפי או לינק. מה גם שחבר בא לבקר בפסח מארה"ב ויכול לחסוך לי משלוח

212 באמת יותר שקט משניהם?

כי אם כן זה שווה לי את החריגה או שאולי אחזור ל  Corsair Carbide 100R Silent Mid Tower Black  עם מעבד יותר איכותי

אגב יש הבדל מהותי בין 212 LED/EVO/X

ובקשר לOC אולי רק לזיכרונות XMP אבל לא יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אוהד נעוס

212 באמת יותר שקט משניהם?

כן, הטורבו, לא ה- EVO. למרות שה- EVO נהדר ואפילו גם ל- OC אבל הוא לא שקט במיוחד.

ציטוט של אוהד נעוס

אגב יש הבדל מהותי בין 212 LED/EVO/X

בוודאי. לא סתם יש להם שמות שונים :) 

בגדול, הטורבו מגיע עם שני מאווררים, גרסאת ה- EVO היא הקלאסית מבינהם, גסאת הלד היא עם לד, אבל מקררת פחות טוב מה- EVO.

אגיד שוב, למטרת ביצועים, לא שווה להשקיע במפרט שמתאים ל- OC (שכולל מעבד K, מתאים, מעבד מתאים וקירור טוב למארז).

לצורך העניין, ננשווה שני מפרטים בתקציב זהה, האחד מתאים ל- OC והשני לא, ביצועים טובים יותר אתה תקבל מהמערכת ללא ה- OC.

אם אתה מתכנן OC בשביל הכיף אז זה סיפור אחר.

אם אתה מתעייץ לגבי מעבד אז זה מאוד תלוי בתקציב הכולל שלך וברזולוציה. כתבת 1080P-2K, אז מאוד משנה אם זה 1080P או 2K כי יש השפעה די גדולה של זה על בחירת החלקים. בכל מקרה לא הייתי הולך על 8600K, זהו מעבד שמפיק ביצועים זהים כמעט לגמרי כמו ה- 8400 אם משווים אותם בתדר סטוק. עם OC בינוני-כבד על 8600K לא תקבל שיפור משמעותי בביצועים, לפחות לא כזה ששווה את ההפרש במחיר בינו לבין ה- 8400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

אם אתה מתעייץ לגבי מעבד אז זה מאוד תלוי בתקציב הכולל שלך וברזולוציה. כתבת 1080P-2K, אז מאוד משנה אם זה 1080P או 2K כי יש השפעה די גדולה של זה על בחירת החלקים. בכל מקרה לא הייתי הולך על 8600K, זהו מעבד שמפיק ביצועים זהים כמעט לגמרי כמו ה- 8400 אם משווים אותם בתדר סטוק. עם OC בינוני-כבד על 8600K לא תקבל שיפור משמעותי בביצועים, לפחות לא כזה ששווה את ההפרש במחיר בינו לבין ה- 8400.

אני בונה מחשב ל2K  כי אני רוצה מסך 27" שזה לבד 2000 ש"ח מינימום אז זה הדבר האחרון שאשקיע בו

השאיפה כיום בגדול I7 8700+Z370 MB +16GB +

GTX1070(GTX2060) אבל בכל מקרה כרטיס שיתמודד עם 2K נהדר

כמובן שזה יהיה רלוונטי אתייעץ מה באמת כדאי

אני מבין שעדיף לי 8400 ואם המחיר בעוד חודשיים שלוש ישתנה ויתאפשר לי אז 8700 (לא K) אבל לא 8600K

אבל בכל אופן Cooler Master Hyper 212 LED Turbo (Black Top Cover)  + Corsair Carbide 100R Silent Mid Tower Black

יתאימו לי ?

המארז לא יגביל אותי עם כרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז והקירור יתאימו לך.

ל- 2K הייתי הולך על i5-8400 וכרטיס מסך gtx1080, ואם התקציב שלך מאפשר gtx1080ti ומסך עם קצב רענון גבוה אז עוד יותר טוב.

אם אתה לא הולך על מעבד K לדעתי ה- freezer i32 בהחלט יספיק לך ויהיה שקט. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז והקירור יתאימו לך.

ל- 2K הייתי הולך על i5-8400 וכרטיס מסך gtx1080, ואם התקציב שלך מאפשר gtx1080ti ומסך עם קצב רענון גבוה אז עוד יותר טוב.

הבנתי אבל לפי מיטב הבנתי לפחות בעבר gtx 960 עדיף על 770 ו 1060 עדיף על 970 בתקווה שכך גם ה 2060 יהיה יותר טוב מה1070 ועם צריכת חשמל נמוכה יותר נראה לי עדיף לי מה גם שאני לא רואה הבדל בין high לultra לי לפחות אז אני גם חוסך בספק כח 

בתכלס אני רוצה מסך 27 אינץ וזה הסיבה למעבר ל 2k כי 1080 לא הכי סבבה לקריאה ממרחק 50-70 סמ

אז נראה לי יותר בכיוון 2060 ו8400 

השאלה היא כי שניהם אותו המחיר איזה שקט יותר

i32 או 212 שהמלצתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRYORIG H7

הבנתי שהוא טוב אמין ושקט משניהם עד כמה זה נכון וכולם בין 150 ל 200 כך שמחיר לא ממש פקטור בינהם

אם כן יש דגם מעולה שלא נמכר בארץ. אם אני לא טועה 90CFM ו- 18db/a שזה נתונים מטורפים

https://www.amazon.com/dp/B00S7YA5FQ/?tag=pcpapi-20

לזה התכוונת או שיש עוד דגם טוב

ודבר שני בקשר לכרטיס מסך

יוצא לי לשדרג מעבד וזיכרונות כל 4-5 שנים מפאת התקציב

על כל סידרה של אני קונה מעבד וזיכרון (הזיכרון תמיד מכפיל את עצמו בשלב מסויים ותמיד צריך בטווח זמן הזה)

כרטיס מסך אני משדרג כשמשחקים לא עולים כמו שצריך. ULTRA לא ממש משנה לי במשחקים האלו הגרפיקה מדהימה גם ב HIGH

כך יוצא לי הכי כלכלי ומשאיר אותי תמיד עם אפשרות לשחק בכותרים חדשים בסבבה

אז גם אם אלך על ה 1070 ולא 2060 שעם מסך 60HZ 2K כרגע עושה עבודה נהדרת קרוב לודאי שעוד שכשהוא יתחיל לגמגם אשדרג אותו אולי אפילו במשומש עם אחריות

נראה לי הכי טוב גם פיננסי וגם תמיד משחק בכיף אם יש הצעות יעול לשידרוגים הייתי שמח לדעת

תודה רבה על העזרה עד כה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...