כרטיס מסך 1070TI ירידת FPS ותקיעות - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך 1070TI ירידת FPS ותקיעות

maoram9

Recommended Posts

היי חברים.
אז ככה שידרגתי את הכרטיס מסך שלי ל 1070TI ועכשיו יש משחקים שעובדים בצורה פנטסטית אבל יש כאלה שעדיין נתקעים ויש להם אפילו ירידה ב FPS.
החומרה שלי :
I7-5820k 3.30GHZ
gtx 1070ti 8gb asus 
32GB 2133Mhz 
ssd 250gb crucial  (ווינדוס 10 מותקן עליו)
2TB seagate   מטמון64 
אמרו לי שיכול להיות שהעברת נתונים של הכונן איטית וזה לא מעביר מידע כמו שצריך...
המשחקים מותקנים על הכונן קשיח הרגיל ולא על ה SSD
משחקים כמו assassins creed origins ו forza horizon 3 נתקעים ויש ירידת FPS ל40 או 30  ואז זה חוזר לכמה רגעים ל60 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את התוכנה msi afterburner, תשים לב בזמן משחק ממושך לטמפרטורות ולניצול של מעבד, וכ. מסך. כמצב תקין צריך להיות ניצול של מעבד ב- 80-100%, כ. מסך 90-100% וזיכרונות באיזור ה- 10GB בערך.

תסתכל בפרט בזמן נפילות fps אם יש איזה שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

תוריד את התוכנה msi afterburner, תשים לב בזמן משחק ממושך לטמפרטורות ולניצול של מעבד, זיכרון וכ. מסך. כמצב תקין צריך להיות ניצול של מעבד ב- 80-100%, כ. מסך 90-100% וזיכרונות באיזור ה- 10GB בערך.

תסתכל בפרט בזמן נפילות fps אם יש איזה שינוי.

תודה אבל אני לא מבין שום דבר בתוכנה הזאת ואיך לבדוק את הדברים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שעשיתי אחרי איזה משהו שראיתי ביוטיוב אני ישים 2 מסך אולי יהיה משהו שאפשר לראות פה.
אם אני נגיד עף לשיחים ולמים הFPS צונח ל40 ומשהו 
לגבי ראם הוא לוקח 9GB ויש לי 32GB (צריך לבדוק את המהירות של הראם גם ?)

1.jpg

2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש מדריך ביוטיוב, זה ממש לא תוכנה מסובכת מדי וב- ב90 אחוז מהאופציות אתה לא צריך לגעת.

העלתי את התמונות סליחה אם עובר על החוקים פה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונות לא עוזרות יותר מדי. נראה שם שהכל תקין, אבל צריך לעשות את הבדיקה לאורך זמן ולעקוב אחרי זה.

אגב, יכול להיות שבהגדרות הגרפיות במשחק מאופשר V-sync או vertical synchronization? אם כן אז תבטל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונות לא עוזרות יותר מדי. נראה שם שהכל תקין, אבל צריך לעשות את הבדיקה לאורך זמן ולעקוב אחרי זה.

אגב, יכול להיות שבהגדרות הגרפיות במשחק מאופשר V-sync או vertical synchronization? אם כן אז תבטל. 

כן זה מופעל אמורים לבטל את זה ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. זה מגביל את ה- FPS לפי קצב הרענון של המסך שלך. תבדוק אח"כ כמה FPS אתה מקבל וכמה בדרופים.

הורדתי את ה V-SYNC אבל עכשיו זה משחק בלי סוף ה FPS מספרים גבוהים קטנים הכל ביחד ועדיין לפעמים המשחק נתקע במידה ואתה עף לשיחים.
חבר אמר לי שהוא חושב שהכרטיס חלש אבל 1070TI לא מספיק בשביל לשחק במשחקים כאלה ? 
הגיוני שהמעבד על 20 ומשהו אחוז ? מה אני אמור לעשות יכול להיות שזה בעיה של ראם או

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלך ממש לא חלש. אם אתה לא טועה והרזולוציה היא אכן 1080P אז גם GTX1060 עושה עבודה נפלאה וכמובן גם GTX1070. הכרטיס שלך אוברקיל ל-60Hz ברזולוציה כזאת והוא אמור לתת לך ביצעים מצויינים.

מה לגבי משחקים אחרים? assasin's creed משחק מאוד כבד ואעדיף לקחת משחק אחר כפרמטר. ניסית על עוד משחק חוץ משני אלה?

ניסית אולי לעשות מבחני ביצועים למעבד ולכרטיס מסך? תנסה ותשווה את הניקוד שלך למפרטים דומים.

חוץ מזה אני לא כלכך יודע מה להגיד לך, אם יעלה לי כיוון אעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלך ממש לא חלש. אם אתה לא טועה והרזולוציה היא אכן 1080P אז גם GTX1060 עושה עבודה נפלאה וכמובן גם GTX1070. הכרטיס שלך אוברקיל ל-60Hz ברזולוציה כזאת והוא אמור לתת לך ביצעים מצויינים.

מה לגבי משחקים אחרים? assasin's creed משחק מאוד כבד ואעדיף לקחת משחק אחר כפרמטר. ניסית על עוד משחק חוץ משני אלה?

ניסית אולי לעשות מבחני ביצועים למעבד ולכרטיס מסך? תנסה ותשווה את הניקוד שלך למפרטים דומים.

חוץ מזה אני לא כלכך יודע מה להגיד לך, אם יעלה לי כיוון אעדכן.

במשחקים אחרים עבד בסדר יכול להיות שזה משהו במשחק עצמו או בפריצה שלו ? ה  assasin's creed  עבד בסדר לעתים רחוקות היה קורה שהוא נותן איזה תקיעה ואז חזר לעבוד יפה מאוד.
יש מצב שמשהו במשחק של פורזה לא בסדר ? כי הוא המשחק היחיד שבאמת ממש מרגישים את הירידת FPS הזאת בצורה חדה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יכול להיות. אולי זו אפילו הגדרה מסויימת בהגדרות הרפיות של המשחק.

הבחור הזה מקבל ממוצע 80FPS~ עם GTX1070 ומעבד חלש יותר משלך.

תגדיר את ההגדרות הגרפיות אצלך בדיוק כמוהו. אתה אמור לקבל לא פחות FPS ממנו ואפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...