מחפש מחשב נייד שיתן פייט למחשב נייח בעריכות גרפיות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב נייד שיתן פייט למחשב נייח בעריכות גרפיות

andralamusya

Recommended Posts

כמו בכותרת, אני מחפש שיתן פייט ברמה שיעקוף I7 2600K+4600FX+SSD+16GB

שוק הניידים זר לי, מה טווח המחירים לעיניין?
ויש לי חשיבות לעריכות גרפיות שיבוצעו ע"י חיבור למסך משני
*אפל מחוץ לתחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשבים איכותיים לעריכה גרפית לרוב לא באים בנפרד מאיכויות כמו משקל או גודל ואיכות מסך כי הרי שהם מיועדים לעריכה גרפית מלכתחילה.

זו עסקת חבילה.

אין סיבה לשים כרטיסים איכותיים ואז לעשות מסך בינוני ולחבר לחיצוני כי מאבדים את המהות של המחשב. אותו דבר לגבי ליצור מחשב עם חלשה שלא תעמוד בביצועים של יותר מ-20 דקות און דה רואד.

שכחת לציין גם מה גודל התקציב שאתה מוכן להשקיע ובאילו תוכנות אתה משתמש ובגדול אתה צריך למלא את השאלון שיש בסטיקי ואולי כמה חבר'ה יותר מקצוענים מהאשכול ההוא יוכלו לעזור גם פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של asafchik

מחשבים ניידים איכותיים לעריכה גרפית לרוב לא באים בנפרד מאיכויות כמו משקל או גודל ואיכות מסך כי הרי שהם מיועדים לעריכה גרפית מלכתחילה.

זו עסקת חבילה.

אין סיבה לשים כרטיסים איכותיים ואז לעשות מסך בינוני ולחבר לחיצוני כי מאבדים את המהות של המחשב. אותו דבר לגבי ליצור מחשב עם סוללה חלשה שלא תעמוד בביצועים של יותר מ-20 דקות און דה רואד.

שכחת לציין גם מה גודל התקציב שאתה מוכן להשקיע ובאילו תוכנות אתה משתמש ובגדול אתה צריך למלא את השאלון שיש בסטיקי ואולי כמה חבר'ה יותר מקצוענים מהאשכול ההוא יוכלו לעזור גם פה.

אני אסביר את עצמי, אני קונה נטו בגלל הנראות. הוא הולך להיות מחובר לנקודת החשמל בחדר\בסלון באופן של 7\24
יש לי כרגע מחשב חזק שאני מרוצה מרמת הביצועים שלו ומוכר אותו בגלל שהוא תופס מקום, צורך חשמל ובגדול אין לי צורך בכל הפיצרים של מחשב נייח

התקציב הוא עד 10K אך שוב, מחפש רמת ביצועים שתהיה בסביבות המחשב שציינתי בפוסט, כשאני אומר חזק ממנו גם 5 אחוז יהיו טובים עבורי.
הבעיה מתחילה כשהמחשבים הניידים מגיעים עם מעבדים\כרטיסי מסך מסורסים כך שגם בקפיצה לכמה דורות קדימה הנייח לפעמים נותן נוקאאוט לנייד וכאן אני מחפש ניסיון פיזי ולא על הנייר ולא מבדקים של אנשים שהיה להם ציוד דומה
אני לא מחפש כרטיסי אם כי אני הולך להתקין ערוכים
יש לי חשיבות ליציאת שהיא תתחבר למסך יעודי לעריכות גרפיות (EIZO) עם הספיידר 3
לציפ האודיו אין חשיבות היות והוא יתחבר לדאק שולחני בצורה דיגיטלית
איכות המסך במחשב הנייד\הסאונד שלו\הרמקולים שלו\המשקל שלו\אורך חיי הסוללה\הגודל שלו - לא פאקטור עבורי
עד כאן הייתי ברור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...