עזרה בסוף (אני מניח) של פאר קרי - רק למי שסיים - כולל ספוילרים בפנים... - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בסוף (אני מניח) של פאר קרי - רק למי שסיים - כולל ספוילרים בפנים...

MoRtZkInG

Recommended Posts

שלום לכל הגולשים בפורום משחקים...

אני סטודנט ויותר מידי זמן למשחקים אין לי - אבל משחקים כשיוצא...

אז אחרי האזהרה בכותרת אני מרשה לעצמי לתאר איפה אני נמצא

אחרי שאני מגלה שהחומר שהזרקתי לעצמי רק הפך אותי למוטציה ולא הגן עלי ושהכושי הוא הבחור הבנ!@@## אני יוצא לרדוף אחריו. אני מניח שזה כבר ממש הסוף, אבל אני מגיע למעין דלתות כפולות ענקיות שמובילות למרפסת לאזור שמלא מוטנטים (אתם יודעים - אלא שצריך ללחוץ על כפתור, לפתוח אחת, ללחוץ על כפתור שני ואז נפתחת הדלת השניה....). ושם מתקעתי... מלא מוטציות ומפלצות ואני לא מצליח להרוג את כולם. (במיוחד את ה3 ענקיות עם הטילים שמטפסות עד אלי ומפציצות אותי....)

למישהו עצות? טיפים? כי אין לי כוח למשוך ולנסות שוב ושוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את זה ! מסך מגניב לאללה !

סתכל.. ישר שאתה פותח את הדלתות אתה רץ שניה קדימה כדי שהמוטציות יראו אותך ויבואו אליך וישר חוזר מהר אחורה...

יש לך מצד ימין בין שתי הדלתות כמו "מקום מסתור כזה" לך אליו ותצלוף במוטציה שנמצאת רחוק רחוק עם הSNIPER ואחרי זה תהרוג את המוטציות שמחכות לך לידך ואתה מתחבא להם תהרוג אותם עם MACHINEGUN או איך שקוראים לזה........ ואז בסוף תצלוף בעוד אחד מהקטנים המקפצים האלו שהרגת בהתחלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ואחרי זה תהרוג את המוטציות שמחכות לך לידך ואתה מתחבא להם תהרוג אותם עם MACHINEGUN או איך שקוראים לזה........ "

איך בדיוק? הן 3 ענקיות עם משגרי רימונים. זה די הרבה שיריון לחדור.....

וכמה בסוף זה סתם בשביל לדעת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו תסתתר מאחורי הקירות של הדלת אבל בצד שמאל ותסתכל לצד ימין ואיך שהמפלצות הגדולות האלה באות אליך תירה להם ישר בראש

ואל תתיאש זה אחד הקטעים הממש אחרונים כך שזה אמור להיות ממש קשה מה גם שכל המשחק בכלל קשה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל עצה טובה.

יש לך את המקלע או את הג'ק האמר זה השאט גאן המהיר הזה עם ה 10 כדורים...איך שאתה פותח את הדלק תצא שיראו אותך הענקיים האלו ותחכה בפינה הימנית שהרובה שלך קצת יוצא החוצה, עכשיו איך שהמנאייק הראשון בא אתה יורה לו איזה 7-10 כדורים מהג'ק האמר לראש ותכוון טוב כי מחסנית אחת של הרובה הזה הורגת אותם, או עם המקלע הרבה לראש אבל המקלע לא משהו כי הם יורים עליך הרבה לפני שאתה הורג אותם, אבל בכל זאת כדאי עם הג'ק האמר, ושאתה הורג תראשון תטעין מהר תמחסנית!

דרך צלחה  ;)

עריכה: ועוד דבר, אם אתה רוצה לרוץ מהר כדאי שתיקח איתך את האקדח כי שאתה עם כבד עליך הוא רץ לאט גם שאתה לוחץ על shift

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10X לכולם

אז זהו סיימתי את המשחק.

מה שהייתה הבעיה שלי היא שלא ראיתי שבחדר עם כל התחמושת שיש שם יש גם משיןגאן, אז ניסיתי להרוג את כל המפלצות האלו רק עם התתמקלע הרגיל.... ברגע שלקחתי את המשינה הזאת הם קיבלו מנת יתר של עופרת חחחח.

בכל מקרה, אז זהו סיימתי אותו

זה באמת היה הסוף

משחק נחמד

גרפיקה מדהימה ומשחקיות טובה

אבל עלילה לא משהו...

מסוג המשחקים של SHOT SHOT SHOT ואז קצת תברר.

ושוב תודה לכל מי שעזר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...