כמה שווה הנייד שלי? Acer Aspire V Nitro VN7-571G - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שווה הנייד שלי? Acer Aspire V Nitro VN7-571G

nachum37

Recommended Posts

שלום לכולם. 

ברשותי שכמעט ואיני עושה בו שימוש ומעוניין למכרו. הנקודה היא שרכשתיו בחו"ל ומעוניין לדעת כמה הוא שווה בארץ. 

לתשומת לב, מטרת הפוסט אינה פרסומת למכירה או התייעצות "כמה המחשב שווה בעיניך" \ "בכמה היית מוכן לקנות". השאלה היא רק מה שוויו הנוכחי לו הייתי רוצה למכרו בארץ. 

דגם המחשב ומפרט: 

Acer Aspire V Nitro VN7-571G-50VG

מעבד i5-5200U

זיכרון 8GB DDR3

אחסון 128GB SSD 

בנוסף 1TB HDD

כ. גרפי Nvidia 950M 4GB

מסך "15 FHD TN מט. 

מקלדת מוארת, מדבקות עברית. 

נקנה ב 8.7.2016 תמורת $639.99. 

מצבו מצוין. מה שוויו הנוכחי לו הייתי רוצה למכרו בארץ?

אשמח אם רק בעלי ידע בתחום יגיבו. תודה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירידת הערך היא מסכום הקניה , לכן תצטרך להחליט בעצמך על 20-40 אחוז ירידת ערך . אממה - זה כן מחיר זול יחסית למחירים בארץ , כך שגם אם תציע מחיר נמוך באחוזים בודדים (ממחיר הקנייה), סביר שיש מי שייקנה . אבל זו כבר החלטה שלך , האם למכור את המחשב במחיר הקניה .. (שלדעתי זה לא בסדר, אבל זה נראה כאילו לשם כיוונת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על תגובתך. 20-40% נשמע לי הגיוני.

אני מכוון רק לדעת כמה אוכל לבקש על המחשב וימצאו קונים.

לו יצוייר באם משום שקניתי את המחשב בחו"ל לא אפסיד הרבה, מדוע זה לא בסדר? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ.. זו דעה אישית . אבל נגיד ומחשב X עולה 4000 שקלים בארץ , ו 2500 בארצות הברית (שזה פער מחירים של 60 אחוז , שאחרי בדיקות מרובות שלי הוא מאוד נפוץ (רוב המחשבים בארץ נמכרים בפער מחירים של בין 40-80 אחוז ))

ונגיד והמחשב המדובר בן שנה במצב טוב. תוכל למכור אותו ב 2500-2700 שקל שכן יש פה ירידה של 20-40 ממחיר הקניה *בארץ* וסביר שתמצא קונה (אם לא ב 2700 אז ב2200). המחירים בארץ לא ממש יורדים. אין פה נציגות של שאומרת "יצא דגם חדש , 200 דולר הנחה על הדגם הקודם" . יש יבואן שקנה בX וגם אחרי שנתיים , כמעט ולא יוריד את המחיר . (ולראיה - XPS13 דגם , נמכר באותו המחיר , אם לא יותר , מדגם kabylake R החדש. הגיון :kopfpatsch:)

אבל לנסות למכור מחשב במחיר הקניה , אפילו אם זה אפשרי (ולו רק כי הוא נקנה בחול במחיר הגיוני) מרגיש לי , לא בסדר. 

עריכה - אני לא מדבר על מוצר חדש , כזה שנקנה במטרה לרווח- כמו שרבים קנו X ב1000 דולר ולתקופה מכרו אותו במחיר מנופח. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע למצב בארץ - אבל זהו שוק חופשי. באותה מידה תוכל לטעון שלא בסדר לקנות בזול ולמכור ביוקר. 

אני נותן פה את ההזדמנות לקנות מחשב שבארץ עולה X בזול יותר כי הוא משומש. מי שקונה אותו במחיר מסויים מוכן לשלם כי זה שווה לו.איני מרמה או מוכר משהו ששוויו האמיתי פחות - כי אין דבר כזה שווי עצמי. 

בכל מקרה נשאלת השאלה מה באמת המחיר המשוער שיימצאו קונים למחשב זה, במנותק משוויו בעת הקניה. בין להפסד בין לאי הפסד (כמובן ללא הונאה) - פשוט בכמה אפשר למצוא קונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

אני נותן פה את ההזדמנות לקנות מחשב שבארץ עולה X בזול יותר כי הוא משומש. מי שקונה אותו במחיר מסויים מוכן לשלם כי זה שווה לו.איני מרמה או מוכר משהו ששוויו האמיתי פחות - כי אין דבר כזה שווי עצמי. 

צודק לחלוטין, לא אמרתי שלא , אלא לדעתי.

בכל מקרה , לאחר שיטוט קצר בזאפ , KSP , IVORY , וBUG , גיליתי שנציגות המחשבים של בארץ די גרוע. בקושי 50 מופיעים בזאפ (שלא לדבר שרובם דור 4-5-6 ותתי דגמים אחד של השני)

אז אחרי מציאת כפיל  - (אייסר , 15.6 וכו'), והשוואה לחברות אחרות עם נתונים דומים (מאיץ גרפי , 15.6'' 8 ראם I5 וכו') שכן הדגם אינו נמכר בארץ (גם לא גרסאות חדשות) אפשר להעריך כי מחשב שכזה היה נמכר בארץ בזמן קנייתו איפה שהוא בתחום שבין 2700-3300  .

אני מניח שעם תמונה טובה , פרסום טוב (מאיץ גרפי שמתאים למשחקים!) תוכל להתחיל את המכירה איפה שהוא בסביבות 2200 שקל, וכן אני חושב שיש סיכוי סביר ביותר שמישהו יתעניין במחשב במחיר הזה. 

ואם לא - תמיד אפשר להוריד את המחיר . 

** זו דעה אישית בלבד , אחרי הבדיקה לגבי טווח המחירים של המחשב , ומההיכרות שלי עם מחירי יד 2. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף:)

בהצלחה

עריכה - שים לב שאפשר לקנות כזה , כולל משלוח ומעמ ב2400 שקל בערך , 

נייד 15.6 מעבד מרובע ליבות 8250U , כרטיס גרפי MX150 ואחסון 256SSD 

ככה שאם תפרסם בפייסבוק , ומישהו יישלח את זה כתגובה.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...