מחשב מצפצף (כרטיס מסך) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב מצפצף (כרטיס מסך)

maoram9

Recommended Posts

מה נשמע חברים ?
בזמן האחרון יש לי בעיה שאני משחק במשחקים וזה לא משנה איזה ועל כמה האיכות...
המחשב מצפצף ממושך ולא מפסיק אני כמעט בטוח שזה נובע מהכרטיס מסך שלי חשוב לי לציין שהכל היה עובד מצוין ורק בזמן האחרון זה ככה.
המעבד שלי I7-5820K 

הכרטיס מסך GTX780 Lightning Edition של 3GB  אחרי בדיקה שערכתי השבוע והתעמקתי הבנתי שיש לי צוואר בקבוק בגלל שהכרטיס לא מתאים בדיוק למעבד.
אני יקנה בעתיד כרטיס כרגע אני חייב איזה פיתרון כלשהו שהמצב יחזור לעבוד כמו שצריך עשיתי אפילו אתמול פירמוט טוטאלי של כל המחשב והתקנה מחדש של הווינדוס וזה ממשיך עדיין...
תודה רבה לעוזרים ! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שיהיה לך צוואר בקבוק פתאום ? החלפת מעבד לאחרונה? שיחקת בהגדרות OC של זיכרון?

צוואר בקבוק לא אמור לעשות צפצופים.. הם בדרך כלל נוגעים לרכיב פיזי במחשב או שמתחמם או יש קצר (שזה פחות סביר)

תעשה בדיקה לזיכרונותת.. תבדוק התחממות הכרטיס בזמן מאמץ כולל מעבד כמובן.. hwmonitor - יעשה את העבודה.. תצלם צילום מסך של התוכנה  בזמן מאמץ בזמן הציפצופים

** ציפצוף ארוך אחד או כמה? תרשום מפרט מלא גם של הלוח והמעבד וזכרון ונוכל לפענח באתר החברה את משמעות הציפצוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

למה שיהיה לך צוואר בקבוק פתאום ? החלפת מעבד לאחרונה? שיחקת בהגדרות OC של זיכרון?

צוואר בקבוק לא אמור לעשות צפצופים.. הם בדרך כלל נוגעים לרכיב פיזי במחשב או שמתחמם או יש קצר (שזה פחות סביר)

תעשה בדיקה לזיכרונותת.. תבדוק התחממות הכרטיס בזמן מאמץ כולל מעבד כמובן.. hwmonitor - יעשה את העבודה.. תצלם צילום מסך של התוכנה  בזמן מאמץ בזמן הציפצופים

** ציפצוף ארוך אחד או כמה? תרשום מפרט מלא גם של הלוח והמעבד וזכרון ונוכל לפענח באתר החברה את משמעות הציפצוף

אז היום בדקתי והמעבד הוא זה שמתחמם לא הכרטיס מסך הוא מגיע ל65 מעלות בהרצה של משחק לא ממש משנה איזה משחק והוא מצפצף ציפצוף ארוך.
לגבי הצוואר בקבוק זה משהו שבדקו לי ואמרו לי שהכרטיס מסך שלי חלש מדי בשביל המעבד...
מעבד שלי I7-5820K 
כרטיס מסך GTX 780 Lightning edition 
ram 4x8 2133mhz שמשום מה אני רואה שרק 1068MHZ בשימוש?... 
לוח אם UD4 X99 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי המעבד תטפל בזה - לא ציינת כמה זה מתחמם :/

לגביי הטיפול - או שתחליף מאוורר/קירור או שתמרח משחה חדשה או שניהם

לגביי הצוואר בקבוק- אני חוזר שנית הדבר היחידי שאתה תחווה זה קיפאון של המאיות השניה בזמן מאמץ .. חוויתי כאלו במחשב חדש כאשר שיחקתי ב oc

לגביי מהירות הזיכרון זה תמיד מתחלק לחצי בדיוק בגלל ערוצים נפרדים של לוח האם.. זה נורמלי לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה דומה, במחשב ותיק והייתי משוכנעת שהכרטיס אשם, לבסוף, לאחר ניקוי אבק יסודי, הוצאנו את הזכרונות והחזרנו בשתי פעימות וכל הצפצופים נעלמו והמחשב עלה כשורה.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...