כונן חיצוני לא מוצג במחשב - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן חיצוני לא מוצג במחשב

דוד אילון

Recommended Posts

לפני שנתיים בערך נהרס לי החיבור של הכונן קשיח (דגם של , קטן, לא זוכר בדיוק) ומאז אני משתמש בו בלי הפאנל עם הכבל הכללי (למי שמכיר) לאחרונה כשאני מחבר אותו למחשב הוא מזוהה בשורת המשימות (ההוצאת חומרה באופן בטוח) ומזוהה בעוד כמה מקומות, אך אני לא מצליח למצוא דרך להיכנס אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של WereBunny

תפתח את תפריט 'התחל' - קליק ימני על 'המחשב שלי' - ניהול.

בחלון שיפתח תלחץ על 'אחסון' ואז על 'ניהול דיסקים'. תבדוק אם שם הוא מופיע.

ניסיתי את זה כבר, לא עבד לי, הוא מוצג שמה, אבל האפשרות היחידה שיש זה למחוק אותו (ועזרה של מיקרוסופט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של WereBunny

כלומר לנקות אותו ולפרמט מחדש?

אני לא יודע מה זה ה''כבל הכללי'' אבל הייתי מציע לך לחבר אותו ולהריץ תוכנות לבדיקת דיסקים דרך Ultimate Boot CD/ Hiren's.

זה הכבל הכללי

ואם תסתכל על התמונה השנייה ששלחתי תראה מה זה אומר למחוק, אני לא יודע אם זה פירמוט, אולי אתה תדע.

1515428756374343087869.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצה השני של הכבל הוא USB?

עכשיו אני מבין שהדיסק הוא כונן פנימי שהוסב בעזרת מארז לכונן חיצוני. בחלון של ניהול דיסקים נראה שלדיסק אין 'אות' וגם אין מערכת קבצים... אני מניח שמשהו נדפק בכונן.

שוב, הייתי ממליץ לעלות תוכנה לבדיקת תקינות, לדעתי יש לסיגייט תוכנה. הפתרון האחרון הוא  לפרמט - למחוק הכל, אבל כדאי למצות את כל שאר האופציות קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של WereBunny

הרצה השני של הכבל הוא USB?

עכשיו אני מבין שהדיסק הוא כונן פנימי שהוסב בעזרת מארז לכונן חיצוני. בחלון של ניהול דיסקים נראה שלדיסק אין 'אות' וגם אין מערכת קבצים... אני מניח שמשהו נדפק בכונן.

שוב, הייתי ממליץ לעלות תוכנה לבדיקת תקינות, לדעתי יש לסיגייט תוכנה. הפתרון האחרון הוא  לפרמט - למחוק הכל, אבל כדאי למצות את כל שאר האופציות קודם.

זה כונו חיצוני, פשוט נשבר לו הפאנל. אני בעיקר צריך מה שעליו, פחות אותו ולכן מעדיף ךא לפרמט. מה שמוזר הוא שהכונן לא משמיע שום רעשים מוזרים, יש לו רעש חלש וקבוע של הדיסק עובד, בלי חריקות, תקתוקים או קפיצות.

1515428925602236326344.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

אם התוכן חשוב לך, יתכן ותוכנה לשיחזור מחיצות תציל אותך.

התוכן מאוד חשוב לי. השתמשתי בeaseus data recovery וזה הצליח למצוא הרבה מאוד קבצים, אבל עדיין חסרים עוד קבצים. אני רואה שחסרים וסרטונים שצילמתי.

אתה מכיר תוכנה (שאני לא צריך לשלם עליה) שתוכל לעזור לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

ניסתי איתה, הצליחה לשחזר לי חלק נכבד מהכונן אבל לא באיכות שהייתה שם (נמוכה יותר) ואני עדיין חסרים לי דברים, בעיקר סרטונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...