שאלה בנוגע למוניטור שרכשתי כבר. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע למוניטור שרכשתי כבר.

Tal Nitzan

Recommended Posts

היי חברים,

אני לפני רכישת מחשב גיימינג (מבוסס i5 8600k + gtx 1060 6GB)

מחפש להינות מגיימינג בינוני ורכשתי את המוניטור הבא :

https://www.amazon.co.uk/Omen-HP-25-Monitor-FreeSync/dp/B072Z68K7P

שמתי לב שהוא תומך בטכנולוגיית FREESYNC של , עכשיו אני לא מתכנן את המחשב סביב כרטיס מסך של ..

מה הפסדתי? בסופו של דבר התקציב שלי למסך היה סביב ה1000 שקלים, ואחרי הנחה של המשרד בו אני עובד המסך עלה לי 1100 שקל..

מה דעתכם על הקניה? אני מפסיד פה הרבה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר ביצעת את ההזמנה אז הייתי בודק עם החנות אם יש אפשרות להחליף את הכרטיס מסך ל- RX580.

בכל מקרה, ה- לא מייקר משמעותית מסכים כמו G-sync. לערכתי הגסה, אם למסך הזה לא היה תמיכה ב- הוא היה עולה 100-200 שקלים פחות. אז זה בערך מה ש"הפסדת". אבל עדיין כדאי לך להחליף כרטיס לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

אם כבר ביצעת את ההזמנה אז הייתי בודק עם החנות אם יש אפשרות להחליף את הכרטיס מסך ל- RX580.

בכל מקרה, ה- Freesync לא מייקר משמעותית מסכים כמו G-SYNC. לערכתי הגסה, אם למסך הזה לא היה תמיכה ב- Freesync הוא היה עולה 100-200 שקלים פחות. אז זה בערך מה ש"הפסדת". אבל עדיין כדאי לך להחליף כרטיס לפי דעתי.

לא יודע למה ואם יש אפילו סיבה טובה, אבל אני מעדיף כרטיס מסך של NVIDIA, הביסוס הכי טוב שיכול לעלות לי הוא דעות (כנראה קדומות) על , בעיקר מדברים שקראתי, שחלקם אולי לא נכונים..

אנסה לשאול עוד שאלה בקצרה,

האם המסך שקניתי יעבוד באותה צורה כמו מסך ללא תמיכה בFREESYNC? כי לא אכפת לי ההפסד של ה100-200 שקלים האלה, אני פשוט מפחד שהוא יעבוד לצורך העניין פחות טוב ממסך אחר שלא תומך בFREESYNC יחד עם כרטיס GTX1060...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס של nvidia יעבוד מעולה ובלי שום בעיה עם המסך הזה. אם אין תמיכה ב- מצד שני הגורמים (המסך והכרטיס), אז ה- פשוט לא יעבוד.

באופן כללי הייתי ממליץ על GTX 1060 6GB על פני RX 580, כי ברוב המשחקים ה- GTX1060 נותן ביצועים טובים יותר, אבל במקרה הזה אני הייתי הולך על RX580 רק בגלל ה- . לשיקולך.

אני הייתי הולך על הכרטיס הזה:

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=100452

שים לב שהוא עם 8GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...