קירטועים ונפילות FPS במחשב חדש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירטועים ונפילות FPS במחשב חדש

carz12345

Recommended Posts

היי לכולם, 

קניתי מחשב לפני חודש בערך ומהרגע שקניתי אותו שמתי לב שיש קירטועים קטנים של שבריר שניה(מאוד משפיע במשחק FPS)במשחקים שאני משחק ובמיוחד במשחקים עם הגרפיקה הגבוהה יותר.

הרצתי בנצמארקים למעבד ולכרטיס מסך והתוצאות יצאו בסדר אז שללתי את כך שהחומרה שקיבלתי פגומה(מקווה שלא טעיתי).

המשחקים שאני משחק הם:

battlefield 1 (הקירטועים רנדומליים ומשתנים מפעם לפעם.. פעם כמעט ולא מרגישים ופעם זה די מורגש)- פה גם המשחק נתקע לי פעם אחת(חוץ מהסאונד והצאט הכל נתקע)

assassin creed origin(הקירטועים יותר מורגשים במשחק הזה אבל גם פה הם רנדומליים ופעם מופיעים בעוצמה חלשה יותר או חזקה יותר)- המשחק הוא לא באינטרנט ככה ששללתי את כך שהאינטרנט תוקע לי את המשחק.

ghost recon wildness(במשחק הזה הקירטועים הכי מורגשים אבל עדיין רנדומליים)

אני רק רוצה להבהיר שאלה לא קירטועים חזקים אלא קטנים שגורמים לשבריר שניה של תקיעה מעצבנת כזאת....

אני עידכנתי לכרטיס מסך, עידכנתי את הביוס, עשיתי פירמוט פעמיים וחיפשתי בלי הפסקה באינטרנט תשובה לבעיה הזאת ולא מצאתי.

אני דיברתי עם והם אמרו לי שכל עוד התוצאות של הבנצמארקים בסדר אז החומרה תקינה ככה שאני עדיין מתלבט אם לשלוח את זה חזרה לפלונטר לתיקון(בתקווה שזה באמת יעזור ולא יגידו לי שהכל בסדר למרות שהבעיה נשארה).

אני לא עשיתי או משהו כזה.הדבר היחיד שעשיתי בביוס זה xmp וביטול של האפשרות של mce(למרות שגם הפעלתי אותה בשביל לבדוק אולי זה יתן מענה לבעיה ועדיין יש קירטועים קטנים אז זה לא עזר).

בזמן משחק המעלות של הכרטיס מסך מגיעות עד 84 מעלות(רק במשחקים עם הגרפיקה הגבוהה) ולפי הבחור בפלונטר כל עוד זה לא מגיע ל90 אז זה בסדר ואין מה לדאוג.

לפי הרבה אתרים באינטרנט הבעיה הזאת מגיעה מהעדכון האחרון של ... זה הגיוני?

אני יודע שאולי אין פה יותר מידי מידע אבל אני לא יודע איזה עוד מידע חיוני אז אם מישהו יוכל לעזור לי ולהדריך אותי מה לבדוק ואיך אני אודה לו מאוד כי זה משגע אותי.

זה המפרט שלי :

i7 8700k

noctua nh-d15

asus Z370 maximus x hero(הגרסה בלי הווי פיי)

asus gtx 1080 ti poseidon(בהמשך אני אוסיף קירור נוזלי)

16GB (2x8GB) DDR4 3000 Mhz CL15-16-16-35-2N - 1.2V - Ripjaws V Series

corsair rm750x

(coolermaster mastercase pro 6(3 x140mm fans front as intake +2 140 mm top+1 140 rear

samsong SSD 850 evo 500gb

wd 1tb caviar black

השאלה שלי אם זה בחומרה או בהגדרות בווינדוס?

תודה רבה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לסגור את כל התוכנות שפועלות ברקע כשאתה משחק. יכול להיות שתוכנה מסויימת גורמת לזה. אם יש לך אנטיוירוס תבדוק אם יש לו מצב גיימינג ותפעיל אותו אם כן.

תנסה להפעיל vsync בהגדרות הגרפיות במשחקים ותראה אם זה עוזר.

תוריד הגדרות גרפיות למינימום ותבדוק אם זה עדיין קורה. כמובן שאחר כך תחזיר, רק לצורך בדיקה.

דבר נוסף שהייתי עושה זה בודק את ה-FPS במשחקים בזמן שזה קורה ולפני ואחרי. תשים לב אם זה קורה כשיש נפילת fps או שזה קורה בלי קשר, זה יכול להעיד על מקור הבעיה.

תעדכן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד סוגר את כל התוכנות כשאני משחק ואפילו הורדתי לפני יומיים תוכנה בשם - cortex game booster בשביל שאולי תכבה לי כמה תהליכים ברקע שלא כיביתי אותם,תשחרר לי טיפה מהזכרון ראם(למרות שאני לא צריך) וגם עשיתי דרכה defragment לדיסק קשיח(יש לי בו את assassin creed)ועדיין לא עזר.

בנוגע לאנטיווירוס, יש לי רק את דיפנדר ולא מצאתי gaming mode (אם יש אשמח אם תגיד לי איך לבדוק כדי שאני אנסה לראות אולי זה יעזור).

הורדתי את ההגדרות למינימום ועדין זה קורה פשוט טיפה פחות,הפעלתי גם v-sync ולא היה שינוי.

בדקתי את הFPS ובגלל שהקירטועים קצרים כל כך קשה להשים לב אבל הפעלתי גרף במשחק אחד (assassin creed) וראו שהיו נפילות FPS אבל נפילות חדות כאילו שה-FPS ירד לכמה פריימים בודדים.

העניין שזה קורה בצורה רנדומאלית(זה לא קורה כל X זמן קבוע) ולפעמים זה מורגש ולפעמים פחות אבל זה תמיד קורה בשלב מסוים במשחק. מאוד מתסכל. 

יש לך הנחה למה זה קורה?זה נראה לך יכול להיות בעיה בחומרה?

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קי קודם כל תודה על העזרה!

אבל אני עשיתי טעות ושכחתי להתקין חלק מהדרייברים של הלוח אם(utility ו-chipset).

בינתיים זה נראה טוב והתקיעות הקטנות נעלמו(מקווה שזאת הייתה הבעיה ושהן לא יחזרו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...