מישהו מכיר את הדיסקמנים של SAFA? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את הדיסקמנים של SAFA?

Moooshe

Recommended Posts

אני רוצה לקנות דיסקמן שמנגן MP3, ובלא מעט חנויות אלקטרוניקה אני מוצא את הדיסקמן הזה:

http://zap.co.il/model.asp?model_id=20363

המחיר שלו סביר יחסית לפיצ'רים שיש לו להציע, והביקורות שיש עליו באתר zap מצוינות... מה אתם אומרים עליו? יש למישהו נסיון איתו? מישהו יודע להגיד מה אורך חיי הבטריות שלו (הוא מגיע עם בטריות דקות מיוחדות)?

כל תגובה תתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אל תיקח את התגובה שלי מתור תורה לסיני כי הוא מדברת באופן כללי.. ולא על כל הפרטים.. בדברים כאלה עדיפים מותג איכותי.. , פנסוניק, פילפס וכו וכו...רוב הדיסקמנים בלי מותג לא אכותים, ואני מדבר כי היה לי דיקסקמן עם מותג לא איכותי והוא התפרקקף. עדיף לקנות פירמה וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע... סוני מאוד יקרים, על פנסוניק קראתי המון דברים רעים בהקשר של נגני ...

אני מבין את התגובה שלך, גם לי היה דיסקמן של חברה עלומת שם (האמת שזה היה עוד לפני שאיזושהי חברה נורמאלית העיזה לגעת במשהו שקשור ל-MP3) והוא עבד ממש רע... זה נראה כאילו בשביל לקבל דיסקמן MP איכותי בארץ צריך להוציא מינימום 900 ש"ח וזה לא סכום שאני רוצה להוציא על דיסקמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSAFA נשמע כמו משהו סיני מסריח...

לא מצאתי לא אתר(מפתיע) ולא אזכור בשום מקום.

בכל מקרה, המצב בארץ עם כל דבר שקשור בטכנולוגיה קשה מאוד, למשל כל מוצר של iriver עולה פי 1.5 במקרה הטוב (בארצות הברית הIMP550 עולה $150. פה עולה 250$).

אם יש לך אפשרות לקנות בחו"ל, אז מומלץ בחום רב לקנות איזה נגן של איריבר- שאני אישית שמעתי עליהם רק דברים טובים.

משהו מהרשימה הזאת(הרשימה כבר עם המחירים של כל מוצר):

http://www.iriveramerica.com/products/cd.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות:

1. ממה שהבנתי מכמה מקומות בהם ביררתי SAFA דווקא חברה די מוכרת, פשוט לא בארץ. אז אל תלכלכו אם אתם לא יודעים. (לא שמעתי עליהם, אבל אם אתם לא יודעים, אל תדברו).

2. לחבר שלי יש את זה, והוא מאוד מרוצה. בינתיים זה עובד בסדר (ויש לו את זה כבר כמה חודשים טובים).

3. אם אתה מוכן להוציא את ה-600 שקל+-, אז זה מכשיר ממש סבבה, רק *נראה* קצת עדין. אבל הוא דק, קל, עם שלט ממש חמוד, נוח וכו'. אני הייתי הולך עליו (רק שהמחיר לא מתאים לי.....).

ד"א, בחנויות (לא ברשת) הוא נמכר ב-700 שקל, רק להשוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פי אחד וחצי זה עוד טוב חבר שלי הביא מסינגפור נגן של קראיטיב בגודל ובעובי של כרטיס אשראי עם 128 או 256 אני לא זוכר עלה לו 80 שקל כן 80 שקל בכול מה שקשור במוצרי חשמל ואלקטרוניקה בארץ ]שוט יקר מידי וישן מידי.

בקשר ל]ותח התרד קנה מיני דיסק של סוני היום מוכרים גם ב700 שקל לא זולל ואתה יכול להקליט על דיסק ולמחוק 1000 פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות!

הפונקציות שאני מחפש בדיסקמן הן תצוגה טובה של שמות השירים, דפדוף לפי תיקיות ואנטישוק מכובד... מיני דיסקים עם תכונות כאלה עולים יותר למיטב ידיעתי, מה גם שהמדיות יותר קטנות (בכמות השירים שהן יכולות להכיל) ויקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפונקציות שאני מחפש בדיסקמן הן תצוגה טובה של שמות השירים, דפדוף לפי תיקיות ואנטישוק מכובד... מיני דיסקים עם תכונות כאלה עולים יותר למיטב ידיעתי, מה גם שהמדיות יותר קטנות (בכמות השירים שהן יכולות להכיל) ויקרות.

לפי דעתי ה-SAFA יענה על הצרכים האלו. אבל יש עוד דגמים שיעשו את זה ובמחיר יותר זול קצת...... :-\

אבל עוד לא ראיתי משהו שמתחרה ב-SAFA מבחינת גודל (בעיקר עובי) או משקל. אם זה משנה לך, אז לך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי ה-SAFA יענה על הצרכים האלו. אבל יש עוד דגמים שיעשו את זה ובמחיר יותר זול קצת......  :-\

אבל עוד לא ראיתי משהו שמתחרה ב-SAFA מבחינת גודל (בעיקר עובי) או משקל. אם זה משנה לך, אז לך על זה.

שכחתי לציין שלט טוב... אם עדיין יש דיסקמנים טובים שמתחרים ב-SAFA ועונים על הדרישות האלה, אני באמת אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שלט טוב... אם עדיין יש דיסקמנים טובים שמתחרים ב-SAFA ועונים על הדרישות האלה, אני באמת אשמח לשמוע.

אממממ

בקשר לשלט, באמת ל-SAFA יש טוב, עכשיו השאלה היא אם זה קריטי שתהיה לך תצוגה על השלט.

אם לא, אז לדיסקמן שלי (panasonic SL-SX430) יש שלט טוב מאוד (שליטה על ווליום, play/pause/stop, אקולייזר (kinda...), דפדוף בשירים ו-HOLD) לדעתי, אבל בלי תצוגה. השלט די עמיד (בינתיים), וגם קרו כמה פעמים שהוא נשאר בתיק בלי HOLD לחוץ, ולא התחיל בניגון (בניגוד לנגנים אחרים שהיו לי).

אז........ החלטה שלך.

אני לא ממש מכיר דיסקמנים אחרים עם שלט טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממ

בקשר לשלט, באמת ל-SAFA יש טוב, עכשיו השאלה היא אם זה קריטי שתהיה לך תצוגה על השלט.

אם לא, אז לדיסקמן שלי (panasonic SL-SX430) יש שלט טוב מאוד (שליטה על ווליום, play/pause/stop, אקולייזר (kinda...), דפדוף בשירים ו-HOLD) לדעתי, אבל בלי תצוגה. השלט די עמיד (בינתיים), וגם קרו כמה פעמים שהוא נשאר בתיק בלי HOLD לחוץ, ולא התחיל בניגון (בניגוד לנגנים אחרים שהיו לי).

אז........ החלטה שלך.

אני לא ממש מכיר דיסקמנים אחרים עם שלט טוב.

תגיד TOP-GUN הדיסקמן שלך איך הווליום שלו האם הוא חזק ולא כמו שאר המכשירים ? והאנטי שוק חזק?

המכשיר עבה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לווליום ולאנטישוק דיברנו בפרטי וגם הזכרתי פה.

המכשיר לא עבה-אומנם לא דק כמו ה-SAFA אבל יותר דק ממכשירים אחרים שהיו לי.

הוא גם לא כבד במיוחד.

תבדוק מידות בזאפ או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...