אחריות למעבדי AMD לאחר החלפת היטסינק ומאוורר. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחריות למעבדי AMD לאחר החלפת היטסינק ומאוורר.

Diniska

Recommended Posts

שלום לכולם.

קרה לי משהו מוזר ביותר, הלכתי עם חברה שלי לרכוש בשבילה מחשב עכשיו רצינו לקחת מעבד עכשיו המוכר התחיל לספר את סיפוריהם הרגילים על , מתחמם מאוד, מספר רב של החזרות וכו'. עכשיו הוא אומר לי שאין לו שום בעיה לתת לי לרכוש אותו אבל יש בעיה עם האחריות והוא מראה לי מכתב של יבואן בארץ מחודש יולי 2003 על פיו יש להחליף ללקוח רק עם המעבד עם ההיטסינק והמאורר המקורי שלו עליו ( כמובן מדובר על גרסת BOX) עם מאורר והיטסינק לא מקוריים עליהם לא יוחלפו מהסיבה שלרוב בפירוק של ההיטסינק והמאורר המעבד נפגע ולא שמיש לאחר מכן.

מישהו שמע על כך משהו? ראה את המכתב הזה של היבואן? מה זה הדבר הזה? ואם מחר אני רוצה לרכוש פתרון אחר? אז מה אני כבול? הבעיה היא שהאחריות על מעורר מאוד מוגבלת ואז כדי לשמור על אחריות על מאבד אני אצטרך לשלם לחנות על החלפת אמצאי הקירור כדי שאם המעבד יפגע שהם ישאו בתוצאות.

מה אתם אומרים על כל הסיפור הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשקוש מוחלט, נשמע מפוברק.

את המעבדים שולחים להחלפה בלי המאוורר ממילא, וגם ככה רוב המעבדים נמכרים בתצורת OEM בלי מאוורר בכלל (או אחד שהחנות שמה).

ל יש רשימה ארוכה מאוד של מאווררים מאושרים, היבואן לא יכול להמציא לעצמו חוקים - למרות שזה לא נראה כמו משהו שהיבואן היה רושם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי,אך תתקרב אליו...

שלא יספר לך סיפורי ספתא,הייתי ממליץ לך לפנות אל החנות

www.zigzag2000.co.il

פשוט חנות מצוינת,צוות מסור וטוב שלא יספר לך סיפורים.

לדעתי אם תוכיח לו שזה מפןברק הוא סתם יתחיל להתעצבן עליך... (למרות שאין לו סיבה :P )

הייתי מת לדעת אם (רוב) הטכנאים כאלה מטומטמים או שהם עושים עצמם כאלו ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...