מחפש לפטופ ללימודים ב 3k - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לפטופ ללימודים ב 3k

Archer

Recommended Posts

3k תקציב מקסימלי, אם אפשר לחסוך אז כמובן עדיף. חריגות של עד 200-300 שקלים רק במידה וזה מאוד מאוד משתלם.

המטרה היא ללימודים, ספציפית לימודי הנדסת תוכנה.

התוכנות שאני להיות מסוגל להפעיל צריך הן תוכנות כמו IntelliJ, Visual Studio ודומיהם.

יש ברשותי מחשב ישן Vostro V131 עם מעבד i5 ששירת אותי נאמנה עד כה, אך לאחרונה החלו להופיע בו בעיות של מסך מרצד ומתעוות שמופיעות ונעלמות, והחלטתי שאין טעם להשקיע יותר בלתקן אותו.

מה גם שבשנה האחרונה שדרגתי אותו ל 8GB ול .

מצאתי לנכון לציין זאת כי ייתכן והעובדה שקיים ברשותי עדיין ה הנ"ל תוכל לחסוך עבורי כסף ברכישת המחשב החדש, במידה וניתן לקנות למשל מחשב בזול יותר עם HDD רגיל ולשדרג אותו בעצמי.

אני מאמין שכבר לא יהיה תואם, אשמח אם תתקנו אותי במידה ואני טועה).

הבנתי שמעבדי ה i5 החדשים (מסדרה 8) עדיפים כי הם מרובעי ליבות לעומת הדורות הוקדמים, אז מניח שזה הכיוון.

המחשב הקודם שלי היה עם 4GB לפני השדרוג וזה היה בלתי נסבל, ככה ש 8GB זה המינימום מבחינתי.

אין צורך במעבד גרפי ייעודי - אני לא מתכוון לעשות בו שימוש לגיימינג.

מסך מגע לא מעניין אותי - אם יהיה זה בונוס, אך זו ממש לא דרישה. גודל של בין 13 ל 14 אינץ' מקסימום.

משקל דיי חשוב לי כיוון שאני מסתובב עם המחשב בתיק הלוך ושוב מהבית אל האוניברסיטה, ובתוך האוניברסיטה עצמה.

עוד בעניין המשקל (וגם עובי) - אין לי צורך בכונן אופטי ואף עדיף בלעדיו.

אין חובה שהמחשב יגיע עם .

מה שמצאתי בעיקר בינתיים אלו הם מחשבים של מסדרת ideapad 320s/520s הבאים:

https://ksp.co.il/?select=.213..214..2183..347.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=43440&txt_search=lenovo+ideapad&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=..&rintersect=&store_real=

https://ksp.co.il/?select=.213..214..2183..347.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=42686&txt_search=lenovo+ideapad&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=..&rintersect=&store_real=

ואני מבין שההבדל ביניהם הוא בעיקר באיכות הבנייה לטובת ה 520s כמובן - לכן אני נוטה יותר לכיוון שלו. מעט מפחיד אותי המבנה הפלסטיקי של ה 320s (אפילו שגם ב 520s מדובר בפלסטיק, אבל ממה שהבנתי גם חלקו מתכתי ואיכות הבניה היא עדיין טובה) שכן המחשב הקודם שלי היה בעל מבנה מתכת ושרד יפה במשך 6 שנים.

שני הלפטופים מוצאים במחירים האלו עם HDD, אך לא ידוע לי אם ניתן להחליף את הכונן הקשיח שלהם ב שלי, ואם כן מבלי לאבד את האחריות - אם מישהו יודע אני אשמח אם תגידו לי.

אשמח לשמוע חוות דעת על הלפטופים הנ"ל ובוודאי אם למישהו יש הצעה טובה יותר.

תודה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את זה: https://ksp.co.il/?uin=40915&ami=122 אתן לך דיסהמלצה.
המחשב ענק יחסית למחשב של 14". גם שוקל הרבה יחסית. הוא בגודל כמעט זהה למחשב של 15".

אז אל תיפול בפח כמוני ותבדוק מימדים ומשקל לעומת מחשבים אחרים באותו גודל מסך.

הטאצפאד נוראי ופתחתי עליו פוסט נפרד בתמיכה טכנית.

החכמים האלו עשו טאצפאד אחיד לכל אורכו כשהכפתורים הם חלק מהטאצ'.

לכן, אם אתה מאלו שמתמשתים בטאצפאד כשאגודל שמאל מונחת על קליל שמאלי, הולך להיות לך מעצבן ולא נוח.

הטאצ' עצמו ממש לא נעים למגע והאצבע לא מחליקה עליו.

בכל פעם שבאים ללחוץ דרך הטאצ'פאד, העכבר זז טיפה (הכפתור עצמו הוא גם משטח טאצ')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגודל זה הסיבה שבחרתי במחשבים מסדרת ה S, כי שם ממה שנראה המצב יותר טוב.

טאצ'פאד האמת פחות קריטי לי כי אני מחבר עכבר ב .

בכל אופן תודה על המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...