עזרה בבקשה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבקשה

Chloe

Recommended Posts

שלום אני מחפשת לקנות מחשב חדש אבל יש לי בעיה 

חבר טוב של אמא שלי שיש לו חנות קטנה של מחשבים אמר לי שהוא יכול לשדרג את המחשב הישן שלי (שבקושי זז) ולשים בו כל מה שאני רוצה ב 900 שח אבל הבעיה היא שהמחשב הישן מאוד כבד 

או לקנות מחשב חדש שעולה הרבה יותר מזה אבל המשקל היה יותר טוב 

אני גם לא ממש סומכת עליו כי קניתי ממנו את המחשב שיש לי היום שהוא רוצה לשדרג והוא לא טוב זה מחשב של Toshiba 

אני צריכה עזרה:

מה כדי לקנות מחשב חדש או לשדרג את המחשב שלי ?

מה לגבי משקל של המחשב ?

תודה רבה לעוזרים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספויילר

כרגע יש לי Toshiba 15 inch 

עם i3 מחשב איטי מאוד ועושה המון רעש,הסוללה נגמרת תוך 10 דקות! (לא צחוק רציני) אני לא יודעת איזה דגם זה אבל זה מחשב נורא והיא כבד מאוד זה *נראה לי* 4.0 

אני לא מצליחה לשים את השאלון אז:

מסך:15.6 אינץ, אי אפשר לחרוג,להשתמש כמה שפחות

(כי אני לא ממש צריכה הרבה),שאני יוכל להרים את המחשב, אני מתכוונת להוריד למחשב משחקים (קלים),ותוכנות,דברים של גיטרה ושל וסדרות,אני השתנה בבית אבל שהסוללה תחזרי נאמד כמה שיותר, לא של Toshiba,  עם אפשר אני ישמח לטביעת אצבע או משהו שיכול לי עם המחשב שזה לא סיסמא (אחותי נוגעת לי כל הזמן ודברים והיא יודעת את הסיסמאות שלי),לא צריך מתפרק,אם אפשר שהיה טאץ אבל אם צריך להוסיף הרבה כסף אז לא צריך שהיה בלוטוס וHDMI.

אני צריכה מחשב לראות סרטים,סדרות,צפייה ביוטיוב,שמיעת שירים,לגלוש באינטרנט,לעשות עבודות של בית ספר ושיעורים, אני לא ממש מתכוונת להוציא את זה מהבית אבל שאני יוכל להרים את המחשב (שלא היה יותר מדי כבד) התקציב שלי זה עד 4000 שח אבל עדיף פחות! אני מעדיפה שהיה במחשב card במקום כונן רגיל וחשוב לי שלא נגמר לי בטרייה מהר ושהיה מהיר כלומר היה טוב 

ממש תודה שאתם עוזרים לי וסליחה על האורך 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...