חבילת ADSL חדשה במהירות 2MB! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילת ADSL חדשה במהירות 2MB!

MTKOL

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום,

בזק הודיעה על חבילת חדשה במהירות 2MB....האמנם? בדקתי אצל ספק האינטרנט שלי ונאמר לי מדובר סתם בטריק שיווקי ושהמהירות בפועל היא לא יותר מאשר כמו בחבילת ה-1.5...וכי אין אפשרות כיום לספק מהירות כזו(מיותר לציין כי הספקית שלי-נטוויז'יון לא מספקת את המהירות החדשה-ולכן הם מוסיפים ואומרים שבגלל זה הם גם לא רוצים לצאת בהצהרות של חבילת במהירות החדשה).

בנוסף, גם אם הייתי מעונין לנסות את המהירות והחבילה החדשה, יש קושי שנקרה "התחייבות!!! ", ואני אומר: "על מה?" הם רוצים חצי שנה התחייבות! (בבזק בינלאומי...לא מצאתי ספק אחר שתומך במהירות החדשה).

אז השאלה שלי אליכם-האם המהירות החדשה באמת מורידה בקצה המדובר או שזה סתם גימיק שיווקי ולא יותר? האם יש מישהו שמחובר לחבילה החדשה? אשמח לקבל תגובות כמה שניתן, היות שאני רוצה להתחבר לחבילה ולא יודע מה לעשות.

נ.ב.

עיניין התשלום לא משחק תפקיד כאן...אני פשוט מעוניין בחילה הזו ספציפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט, ועוד פעם בולשיט.

הספק שלך מבלבל ת'מוח, יש כזאת חבילה של 2Mbit וזה באמת יכול להגיע למהירות הזאת אבל זה ממש מיותר שכן מהירות השליחה עדייו נשארת איטית ויש חבילה של 1.5Mbit שעולה הרבה יותר זול.

אציין בנוסף שבזק בינלאומי הם ספק על הפנים לטעמי, איטיים.

בכלל, מה יעזור לך ה0.5Mbit האלו?

זה בהחלט לא שווה לשלם כפליים עבור זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת בקצב המדובר? לדוגמא 750kbps לא מוריד 750 כמו שזה נשמע אלא 86

אם תה רוצה לדעת תמהירות האמיתית אז תחשב במחשבון

2000 חלקי 8 זה +- מדוייק אולי 6-7 קילוביט פחות,זה המהירות הורדה

את המהירות שליחה גם אפשר לחשב ב8

אני לא חושב שבזק בין לאומי סתם ירשמו חבילה שלא קיימת

מחזק את THETOOL אני מחובר אליהם והם בהחלט "על הפנים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לron26, זה כן מוריד (במקסימום) איך שאומרים!

רשמתי בפירוש Kbits, חבילות האינטרנט לא נמדדות ע"י KilloBytes (שזה המהירות שאתה רואה כשאתה מוריד) אלא נמדד ע"פ KilloBits ובשביל להפוך מקילוביטים לקילו-בייטים מחלקים ב8. לדוגמא:

1500 (מהירות בקילו-ביטים) *מחלקים ב8* והמהירות שמתקבלת בקילו-בייטים היא 187.

נ.ב מבדילים בין השניים ככה: אם רשום KBps אז זה KilloBytes per second ואם הb קטנה אז זה killoBits.

אגב, המקסימום ב750 זה 93.75.

חבילת ה1.5 מוריד בתכלס סביבות 200KBps אז זה באמת לא משתלם להוסיף בשביל 2.0, כי זה סתם מחורר את הכיס ;)

עדיף לתרום לנזקקים מאשר לעשות חבילה של 2.0, לפחות פה אנשים שבאמת מגיע להם יקבלו את הכסף ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי מעצבן זה שהם השאירו את אותו upload גם בחבילה החדשה, זה כזה בולשיט הם אומרים שאין ביקוש אבל רוב משתמשי האינטרנט בארץ היו שמחים מאוד להרחיב את המהירות שליחה המעאפנה שאנחנו מקבלים..

דרך אגב היום על חבילות 1.5 יש דילים ממש ממש מממממממממש זולים עם התחייבות לחצי שנה כמעט בכל הספקיות

אני שונא את בינלאומי ואני לא ממליץ לאף אחד להתחבר לשם לא משנה לאיזה חבילה ובאיזה מחיר הם על הפנים מכל הבחינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה יותר ימים "פחות טובים" יש לנטויזן מאשר ימים טובים

מבחינת ההתחברות עצמה,אני מחובר עם נטויז'ן כבר 8 שנים ואת מספר התקלות אני יכול לספור על כף יד אחד.

מבחינת התשלומים היו איתם הרבה מאוד בעיות בזמנו,ולא היה ספק אחר נורמלי שאפשר היה להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבלה שלי היא UNCAPPED כמובן אני לא בישראל

אז זה 7500-8000 לחלק ל8 שזה איזה 930 בטאאכלס הוא מוריד לי ממייקרוסופט ב650-700 אבל בתוכנית שלי מהירות השליחה היא מוגבלת ל256 או 512 קילו ביט לא בייט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, תודה :)

ז"א שאתם חושבים שאני אוכל להוריד (אם אני אהיה בחבילת ה-2MB) בסביבות ה-240-250? והאם יש פה מישהו בחבילה החדשה הזו, שיכול לספר לנו קצת על זה?

ובנוסף, הייתי שמח לפירוט של מי שאמר שבזק בינלאומי איטיים....באיזה חבילה אתם ועל כמה אתם מורידים בממוצע מהארץ ומחו"ל?

בתודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...