הגדרת רשת כפולה על אותו ראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרת רשת כפולה על אותו ראוטר

נסים ונפלאות

Recommended Posts

יש לי בבית מודם ישן של D-LINK וראוטר בסיסי של TP-LINK.

את הרשת האלחוטית הגדרתי מזמן, והיא עובדת בסך הכל בסדר. בתקופה האחרונה ניסיתי להגיע לטווח ארוך יותר והתחלתי לפשפש ומצאתי את הדבר המוזר הבא:

חוץ מהרשת הרגילה (נקרא לה TP) מוגדרת נוספת (נקרא לה TP-plus)

ככל שאני מצליח להיזכר, *אני* הוא זה שהגדיר את הרשת הנוספת (השם plus שהוספת ל-SSID  יותר מדי מוכר לי...), אבל באופן מוזר היא נראית כמו העתק מדויק של הרשת הרגילה. אני לא מוצא איפה היא מוגדרת, ולא מצאתי כמעט שום הבדל בין הרשתות - בכתובות , בשם הרשת ועוד. יותר מזה - אני משנה הגדרות מסוימות בממשק של TP-Link כשאני בתוך הרשת הרגילה, ומגלה שגם ברשת העוקבת  השתנו ההגדרות - למשל, עברתי ממצב bgn mixed למצב n only, וזה הופיע גם ברשת השניה, וכך גם כשעברתי channel.

מצד שני, בבדיקה של איכות האות - אני רואה שיש הבדל בין עוצמת האות ברשת הרגילה, לבין עוצמת האות ברשת הנוספת (באמצעות wifi analyzer). 

אני יכול פשוט להתעלם מהרשת הנוספת, לא איכפת לי כרגע מההגדרה המוזרה הזו כשלעצמה.

השאלה שלי היא אם זה לא יוצר איזהשהן סתירות והתנגשויות שמפריעות לרשת האלחוטית, או שפיזית זה פשוט אותה ויש לה כינוי אחר.

עזרה לסנילי? מישהו??

דגם המודם  - dlink 2500u

דגם הראוטר - TP-Link TL-WR740N

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני חייב להגיד לך שאני נכנסתי לפה בכדי למצוא פיתרון לבעיה אצלי שכרגע בגלל העניין שאתה מתאר אני חווה איטיות ואין לי מושג איך אני מעיף את הרשת הזו. עשיתי ריסט המון פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...