מפרט למחשב גיימניג עד 11K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב גיימניג עד 11K

--Shadow--

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מעונין לרכוש מחשב גיימניג HIGH END , שהמסך עליו יובסס המפרט הוא p348q -  רזולוציה של 3440X1440

- חשוב שהמחשב יהיה מבוסס אינטל + ויאפשר הגדרות מקסימליות במשחקי FPS 

- מעונין במארז איכותי, שקט וחסין לאבק עד כמה שאפשר

- הוספתי 4 מאווררים AF של למארז - שיחליפו את הקיימים שמגיעים עם המארז (2 מקדימה, 1 למעלה, 1 מאחורה).

- בניתי את המפרט הבא (כולל המסך):

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=122633

אשמח לשמוע הערות\הצעות נוספות

מעבדים - Intel Socket LGA1151v2
BX80684I78700K - Intel - i7-8700K Coffee Lake Six cores CPU - 3.7 GHz - Max Turbo Frequency 4.7 GHz - Intel UHD Graphics 630 - Socket LGA1151v2 - 14nm - 12MB cache - 95W TDP - Box - (Coffee Lake)...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1673/1640 ₪ 

לוחות אם - Intel LGA1151v2
ROG-STRIX-Z370-F-GAMING - ASUS - 1151 V2 - Z370 - ATX - 4x DDR4 64GB 4000MHz - HDMI - DVI - DisplayPort DP - 2-Way SLI - 3-Way CrossFire CFX - PCIe 3.0 x16 - PCIe 3.0 x8 - PCIe 3.0 x4 - 4x PCIe 3.0 x1 - 2x M.2 - 6 x SATA - 6x USB 3.0...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 912/894 ₪ 

זכרונות - DDR4 - לנייח
F4-3200C16D-16GTZB - G-Skill - 16GB (2x8GB) DDR4 3200 Mhz CL16 - 1.2V - Trident Z Series...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 981/961 ₪ 

כרטיסי מסך - NVIDIA PCIe
ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING-PC - ASUS - ROG STRIX GeForce GTX1080TI - With new PC Only - OC - 11GB GDDR5X memory - GPU Boost Clock : up to 1708 MHz - Memory Clock up to 11100 MHz - DVI, DP, HDMI video outputs...
בקניית מחשב חדש בלבד - כרטיס אחד למחשב - שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 3938/3859 ₪ 

דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - M2 NVMe
MZ-V6E500BW - Samsung - 500GB SSD 960 EVO M.2 NVMe (M2)...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1175/1152 ₪ 

דיסקים קשיחים ו SSD - SATA
ST2000VX000 - Seagate - 2TB - 3.5 inch - 7200RPM - 64MB Cache - SV35 Series for Data storage solutions for modern video surveillance systems...
שלוש שנים אחריות לפי תקנון יצרן
 כמות:  - 1 - 348/341 ₪ 

מארזי מחשב - ATX מארז
PH-EC416PTG_WT - Phanteks - Phanteks Eclipse P400 Mid Tower Case, Tempered Glass, Clacier White - built-in RGB lighting controller...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 481/471 ₪ 

ספקי כח - ATX 
CP-9020092-EU - Corsair - 750W RMx Series™ RM750x — 80PLUS® Gold Certified Fully Modular PSU...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 612/600 ₪ 

פתרונות קרור - מאווררים למארזים
CO-9050017-BLED - Corsair - Air Series AF140 LED Blue Quiet Edition High Airflow 140mm Fan...
שנה אחריות
 כמות:  - 1 - 48/47 ₪ 

פתרונות קרור - מאווררים למארזים
CO-9050001-WW - Corsair - Corsair Air Series AF120 Quiet Edition High Airflow 120mm Fan - Comes with Three colored rings in red, blue, and white...
שנה אחריות
 כמות:  - 3 - 52/51 ₪ 

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים
NH-D15S - Noctua - Noctua NH-D15S CPU Cooler - Intel LGA2011-0 ,LGA2011-v3 (Square ILM), LGA1156, LGA1155, LGA1151, LGA1150 - AMD AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, FM2+ (backplate required) - Height: 160mm...
שנתים אחריות
 כמות:  - 1 - 367/360 ₪ 

מסכים - מסכי גיימינג
PG348Q - ASUS - 34 ROG Swift Curved Display - 21:9 - 3440x1440 IPS panel with G-Sync - 5ms - Stereo Speakers - 100Hz...
שלוש שנים אחריות באתר הלקוח על ידי היבואן
 כמות:  - 1 - 5524/5414 ₪ 

מערכות הפעלה - Windows 10
KW9-00139 - Microsoft - Windows10 Home 64-bit English - OEM - DVD...

כמות:  - 1 - 370/363 ₪ 

16452.00 / 16123 ₪ 

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=122668

1. מה התקציב המקסימאלי? 15-16K כולל בתוכו את מסך ASUS p348q

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אפשר לחסוך אם אין ירידה באיכות הרכיבים או חווית המשתמש

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא ניתן

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים וסרטים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: Battlefield , NFS  , ומשחקים כבדים .

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 3440X1440

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא, צריך מחשב מלא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8 - מאוד חשוב מארז שקט וכמה שאפשר חסין לאבק

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? OC קל אם בכלל

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? מערכת הפעלה 10

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. באזור המרכז בלבד (פלונטר\IQPC\TMS וחבריו)

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בחודש הקרוב

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). 

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כן, חשוב.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק 650W גם מספיק בקלות.

לא סגור כמה המארז עונה לדרישות שקט והגנה מאבק, תסתכל על הפילטרים הקדמיים שלו, שני פסים דקים למעלה ולמטה, אם הכל אטום בתאוריה זה בסדר, פחות אוהב.

הfractal design define r5 יותר מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בדקתי, בכל הפתחים כולל הקטנים יש פילטרי אבק, ויש עליו ביקורות מעולות, חשבתי גם על  NZXT S340 Elite  ו NZXT h440 .

ספק 650W מספיק, לפי הדרישות הרישמיות של צריך ספק 600W , אך חשבתי לקחת קצת מרווח נשימה כי עם הזמן היעילות פוחתת והבלאי גדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרשום באתר שלהם זה כסת"ח.

המערכת שלך בלי המהרות לא צפויה לעבור את ה350W, מדי פעם 400-450W גם 550W נורמלי מספיק, 650W זה מעל הגג, בא לך יותר לך על זה, מה שעשיתי זה לקנות מכשיר שבודק את ההספק מהשקע, במקרה שלך אם זה תחביב אתה יכול לקנות rm650i ולראות מה ההספק בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תברר דרך פורומים או ביוטיוב אם הקירור למעבד יכנס כמו שצריך למרות שרשום על הדף שהוא יתאים,כי זה נראה שהוא יהיה ממש צפוף.

אני בדיוק גם מזמין דרך פלונטר ורציתי מארז שהיה לו 17 סמ לקירור מעבד(corsair carbide 400c) ורציתי את הקירור nh nh-d15 שהוא 16.5 סמ והם אמרו לי שהוא לא יתאים למארז כי הוא נוגע בחלון.

ובנוגע לכרטיס המסך שאתה רוצה שהוא מדהים אני גם רציתי אותו ובפלונטר אמרו שהוא יגיע רק עוד חודש או חודשים, אז תברר איתם על זה כי זה מה שאמרו לי לפני יומיים אז תקח את זה בחשבון.

בנוגע למארז הוא יפה מאוד וגם אני שמתי עליו עין אבל לפי מה שקראתי בפורומים וגם ראיתי ביוטיוב אצל gamers הוא לא נותן את זרימת האוויר הטובה ביותר אז תיקח את בחשבון.(תנסה להתעלם מכל הסירטונים ביוטיוב שמהללים את המראה והאורות של המארז ותנסה לברר תכלס מה הוא מביא לך מבחינת יכולות של ,רעש ואיחסון של רכיבים בפנים).

קח בחשבון שמארז עם חלון כזה יגביר את אחוז הרעש של הרכיבים, אבל זה כבר קשור אליך ולכמה אתה רגיש לרעש.

הייתי מברר שוב בנוגע ל m.2 כי תכלס במשחקים ובשימוש היומיומי שלך אתה לא תבחין יותר מידי בהבדלים(ורוב הסיכוים שלא תבחין בכלל) אבל מבחינת מחיר זה עולם אחר לגמרי.

אני חושב שזה מתאים יותר לאנשים שמעבירים קבצים גדולים ביומיום.

תצפה בסרטונים של אנשים שעשו השוואות בין vs m.2 ותראה אם זה משהו שבאמת יועיל לך כי אתה יכול לחסוך את הכסף הזה לדעתי או אפילו להשקיע אותו ברכיב אחר.

אני לא בנאדם שמבין יותר מידי פשוט אני בדיוק הייתי בתהליך הזה גם ועשיתי המון בדיקות ולקחתי החלטות לפי מה שמתאים לי, אז כדי שתגיע לתוצאה הרצויה שלך אולי עדיף שתרפרף טיפה באינטרנט כי יש ים של מידע שעלול לעזור לך לקבל החלטה הרבה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מענין תודה, אני רואה שלפי המפרט של phantex, הגובה המקסימלי של אוויר שאפשר להכניס הוא 16 ס''מ - בדיוק בגובה של הקירור של D15S...די צפוף, אבל מתאים.

לפי המארז שלך הבנתי שהוא גם מתאים לקירור, גובה של 16.5 - בדיוק בגובה הקירור שלך.

בנוגע לכרטיס מסך, חודשיים עד שיגיע סטריקס 1080TI ?? הייתי הולך כבר על חנות אחרת..זה לא זמן סביר בכלל.

לגבי SSD אתה צודק, לא יהיה יתרון גדול בכלל במשחקים מ M.2 ל רגיל, בכל זאת אני מעדיף להישאר עם זה לעתיד במהיריות גובוהות

על איזה מארז אתה חושב?

עריכה: ראיתי את הביקורת של nexus על המארז Phanteks, נראה שהוא הגזים מאוד והיה די בררן, דיבר על בעיה באיוורור שההבדלים היו טמפ' אחת בין כל המארזים שהוא הציג? הוא רציני?

אני אבדוק שוב את נושא ההתאמה לקירור של המעבד - אם מתאים, עדיין אלך עליו.

תראה את הביקורת הבאה:

ואת זאת:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי אליך בקשר לכרטיס מסך היא לוודא שיש להם את זה במלאי(שיגידו לך במפורש שיש להם את זה בחנות) ורק אז לשלם מקדמה.

ביררתי גם בtms ושם נאמר לי שאין צפי בכלל מתי יגיעו כרטיסי המסך האלה ככה שגם שם אין תקווה...

בנוגע למארזשל הphanteks,תשים לב שיש לך רק שני פסים דקים בחלק הקדמי של המארז שמספקים את האוויר למארז כולו ובנוסף יש מאחוריהם עוד מסנני אבק אז קח בחשבון שאחרי חודש חודשיים בארץ הם כבר יתחילו להתמלא באבק וזה למעשה יחייב אותך לנקות אותם באופן תדיר יותר(בשבילי זה לא בא בחשבון).

בנוגע למארז שלי, אני בסוף הלכתי על coolermaster mastercase pro 6(למרות שהוא לא היה האפשרות הראשונה שלי וגם הוא יקר).

תבין שהמארז ,מעבר ליופי שלו,יש לו תפקיד חשוב בקירור ויכולות חסימת רעשים אז תבדוק את הפרמטרים האלה לפני הכל ואחרי שמצאת אותם אז תנסה למצוא משהו שיהיה יפה בעין כי בסופו של דבר מה שבאמת מעניין זה לא המראה של המארז אלה הביצועים שלו.(כמה מבאס שזה נשמע חחח).

בנוגע לביקורות תאמין לי בחודש האחרון ראיתי כל כך הרבה ביקורות וגלשתי בכל כך הרבה פורומים אז אני כבר די מכיר את הסרטונים האלה.

בנוגע לm.2 אני יודע שאתה רוצה ללכת על זה אבל אני עדיין אגיד לך לקרוא על זה טיפה יותר כי באמת שלשימוש יומיומי ומשחקים זה יתן לך שיפור כל כך לא משמעותי שזה יהיה ממש ביזבוז כסף(תתעלם ממה שמראים במבחנים סינטטים ביוטיוב ותראה מה ההבדלים האמיתיים של אנשים שבדקו את זה).

אתה יכול לקחת את הכסף הזה והביא בנפח גדול יותר או להשקיע על רכיב או אפילו לחסוך.(וגם מקסימום זה דבר שאפשר להוסיף בעתיד למרות שבאמת אבל באמת שזה מיותר וזה פשוט לקחת כסף ולזרוק אותו מהחלון).

בנוגע לgamers אני מצאתי אותם הכי מועילים ומדברים על הדברים שבאמת משנים לעומת הרבה אחרים (מוכרים מאוד) שלא הזכירו פעם אחת את הבעיה של זרימת האוויר(שגם מצאתי אנשים בפורומים בחול שדיברו על הבעיה הזו) ויותר הזכירו את הזכוכית היפה (שחוסמת פחות רעש) והתלהבו מהrgb(שבמקרה הכי גרוע את יכול לקנות סרט מגנטי ולסיים את הדילמה),לכן אני יותר נותן להם קרדיט מהשאר.

קח בחשבון שאחרי כמה חודשים המארז כבר לא יעניין אותך ואתה תתעלם ממנו, אז עדיף שתלך על מארז שיתן לך כמה שיותר שקט נפשי לזמן ארוך יותר.

עוד פעם אני מבין אותך ולמה אתה רוצה את מה שאתה רוצה, כי גם אני עכשיו בתהליך הזה ומשקיע המון כסף אבל לפני שאני אשקיע את הסכום הזה אני מברר מה זה יתן לי באמת מבחינת ביצועים לפני שאני משקיע.

אם יש לך כל שאלה תשאל ואני אנסה לעזור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...