לאחר רכישת מחשב חדש ! לצערי נצרך לשדרוג במיידי . - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר רכישת מחשב חדש ! לצערי נצרך לשדרוג במיידי .

benze

Recommended Posts

מחשב חדש ובייחוד שיש לו מפרט לא רע בכלל 

לא אמור (או לא חשבתי) שאמור ל'היחנק' מדברים מסוימים .

יכול להיות שכרגע אני לומד להבין שלא כך הוא המצב ויש דברים שגורמים למחשב להתאמץ , כי זהו תפקידם ואין מה לעשות .

אשאל לסיכום

האם יש דברים שביכולתי לעשות על מנת לגרום לו לעבוד טוב יותר במצבי הלחץ ?

מאוורר ? כרטיס מסך ? פעולות במערכת המחשב ? 

אם כן , אשמח לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של benze

אהלן ,

לפני 7 חודשים רכשתי מחשב , על פניו המפרט הקיים  (היה) אמור להספיק למעט גרפיקה + שימוש כמחשב ביתי \ עבודה .

תסרוק את המחשב עם תוכנת Malwarebytes 

יש עכשיו תולעת חדשה שהופכת את המחשב שלך לזומביט ולוקחת לך 50% מכוח המעבד ונראת בטסק מנג'ר כמו תוכנת מערכת.

היעוד שלה הוא ליצור ביט קוין והיא די חדשה ואין עליה הרבה מידע ברשת.

אני נדבקתי בה והתוכנה הנ"ל מחקה אותו.

תנסה אולי האנטי וירוס שלך לא רואה את התולעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן רינדור של התוכנה בכוונה תחילה מנצלת את כל יכולות העיבוד של המחשב עד תום.

תוסיף לו עוד 5 מעבדים, עוד 50GB זיכרון, עוד 10 כרטיסי מסך ב- - הוא עדיין ינצל את כל יכולות העיבוד של המחשב עד תום (ויעשה את זה בזמן קצר יותר, כמובן).

ככה זה אמור להיות, זאת לא תקלה, בדיוק להיפך. זה פיצ'ר. היית מעדיף שהרינדור ישתמש רק בליבה אחת מתוך 4, יקח פי-4 יותר זמן, אבל באותו זמן המחשב יוכל להמשיך לפעול "חלק" גם בפעולות אחרות במקביל? אני מאמין שיש אולי אפשרות לקבוע את זה בהגדרות, אבל לטעמי אתה בין הבודדים שיבקשו דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול ללחוץ לחצן ימני על התהליך בלשונית details ואז set affinity ותקבע לו להשתמש רק ב2-3 ליבות ואז לא תהיה בעיה. 

בכל מקרה אם באמת ציפית שמעבד i5 דור 7 יצליח לעשות את העבודות שלך בזמן סביר+שהמחשב יהיה מספיק מהיר תוך כדי אז היית תמים מאוד. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...