מציאת צוואר בקבוק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מציאת צוואר בקבוק

kobi kremer

Recommended Posts

רכשתי מחשב חדש למשחקים אחרי כמה שנים שלא הייתי בעניינים.

המטרה היתה לשחק ב-1080P, מה שבנתיים לא רץ חלק.

המפרט:

I5 -7500

1050TI

16GB

הבנתי שכנראה הכרטיס מסך לא מספיק, שדרגתי ל-1060 6GB.

עדיין לא רץ חלק ויש נפילות מידי פעם אם אני לא מוריד רזולוציה.

בצפיה ביוטיוב מצאתי שמשחקים זהים במפרט דומה לא אמורה להיות כל בעיה.

ניסיתי לבדוק ב-Afterburner, לא לגמרי מתמצא אך הטמפרטורות נראות בטווח תקין.

הספק הגיע ל-98%. זו אולי הבעיה?

הספק - http://www.antec.com/product.php?id=706329&pid=53&lan=nz

או שאולי יכולה להיות בעיה בלוח אם - https://msi.com/Motherboard/B250-PC-MATE.html

?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gabriel6

הייתי בודק את עניין הדרייברים - הרבה פעמים תופעות שאתה מתאר נגרמות מדרייברים לא תקינים

***צודק.. אבל אני הייתי שואל קודם איזה משחקים הוא משחק????, עם הזמן אני מגלה שגם המחשב שלי לא עומד בהגדרות של בכל משחק

כשאני רוצה להעלות בקיום של מעל מספר ישויות במקביל(אסטרטגיה)

אני שב וממליץ גם פה ל"בעיה" שיש לך לבדוק עם התוכנה HWMonitor על מנת להיות יותר "חכם"

בכל פעם שרציתי לדעת איפה יש "עומס" תעבורה - או צוואר בקבוק לטענתך הלכתי ובדקתי בזמן משחק איזה מהרכיבים שלי פועל על בקירוב ה מאה האחוזים שלו

לכן בזמן משחק תפעיל את תוכנה- ותציץ עליה כעבור כמה דקות משחק ותבדוק נתונים של כרטיס מסך מעבד וזכרונות - בתוך נתוני הכרטיס יש לך עוד 3 פיצ'רים להסתכל

כמובן בהסתמך שלא נגעת באובר קלוק בשום רכיב כי שמה צריך להיות עדין וזה יוצר רכבת עמוסה - זה קרה לי כשיחקתי יותר מידי בכרטיס מסך שלי (GTX 1080 WC) - היו לי תקיעות/הקפאה במשחקים

מקווה שעזרתי ומחכה לתשובתך

***למען הסר ספק ולהגנתי - משחקים תמיד יפתיעו אותנו בדרישות שלהם, זה משתנה מאסטרטגיה לפעולה בגוף ראשון, ב או 2K .. פתאום במשחק שדיברו עליו

שהוא מאוד "כבד" המחשב בכלל לא "רואה אותו" , הכל תלוי בהגדרות ובכמה אתגרנו את עצמינו ברמות הקושי אפילו! (כמות ישויות שהמחשב צריך לטפל בכל המובנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כשאתה רושם 1050ti כנראה זה לא חדש? יד שניה?

בכל מקרה הוא אמור בקלות על 1080p לעבוד .. היה לי 970gtx וגם אותם הגדרות ולא הרגשתי בעיות למשחקים לא פחות

תנסה להוריד הגדרות לבינוני ובטח תרגיש בהבדל..

הייתי ממליץ על אובר קלוק למעבד(הוא מגיע רק 60 מעלות וזה יפה) אבל לא רשמת שהוא k אז לא רלוונטי

כמובן שוב מוודא שאכן עידכנת דריוור.. 

חוץ מזה אין לי המלצה הגיונית מבלי להוציא עוד כסף :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

אתה יודע כשאתה רושם 1050ti כנראה זה לא חדש? יד שניה?

אני על 1060 חדש. אמנם קניתי את הזול ביותר, mini, חשבתי שזה אמור להספיק.

בקיצור אנסה להשלים עם זה :)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפטרברנר לא יכולה לבדוק ספק ככה שלא ברור מה ראיתה שם, אם כבר יש לך אפטר ברנר תפעיל את ה OSD עם CPU כולל, כל בודדת, עומס GPU וFPS.

שחק כמה דקות, תתרשם מה ישוב על 100%, מה הFPS, ותצלם את כל הגרפים כשאתה יוצא מהמשחק.

המחשב שלך לא אמור לעשות שום בעיה אמיתית בFARCRY, המעבד הזה לא מגביל גם GTX1080 למצב מורגש. 

ה1060 כרטיס מעולה ל1080P (יש לי אחד) ספציפית בFARCRY 4 הוא לא להיט (באופן כללי FC4 מאוד כבד לא ממש בצדק) אבל כל מה שצריך זה להוריד מעט AA נניח למצב FXAA ואלי טיפה טיפה הורדה של הגדרה או שתיים כדי להישאר קבוע על 60FPS +

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן סטרת את עצמך בפסקה השניה

ציטוט של kobi kremer

אני על 1060 חדש. אמנם קניתי את הזול ביותר, zotac mini, חשבתי שזה אמור להספיק.

בקיצור אנסה להשלים עם זה :)

תודה

אחרי שחקרתי קצת מגיעה השאלה האם ביצעת אובר קלוק על הכרטיס במקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

עידן סטרת את עצמך בפסקה השניה

כרטיס מעולה לא אומר שהוא מריץ כל משחק על מקסימום, כרטיס מעולה אומר שבסה"כ הוא עושה עבודה מצויינת ב1080P ואם 5-10% מהמשחקים דורשים התפשרות קלה חיים עם זה.

מי שיכול שיקנה יותר חזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של kobi kremer

לא. בשיטוט בגוגל, מצאתי באיזה מקום בעיה דומה ומישהו שכתב שזה מה שפתר לו

אז זהו נראה שהכרטיס שלך דיי בגבול יכולת הקירור שלו.. לא נראה לי יעמוד בזה.. הוא הגיע לטמפרטורת מקסימום של 80 (ולך תדע כמה הגיע עם ספייקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...