אין תצוגה במסך לאחר הפעלת המחשב הנייח - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין תצוגה במסך לאחר הפעלת המחשב הנייח

Nir x7

Recommended Posts

היי,

אתמול בלילה המחשב הוריד עדכונים והיום הופעל מחדש על מנת שייכנסו לפועל - מאז התחילה הצרה (צירוף מקרים?)

המחשב נדלק ללא צפצוף ביוס ולא עלה כלום במסך, אך נשמע כאילו עלה רגיל (גם כפתור הכיבוי במקלדת עבד).

החלפתי סוללת ביוס והמחשב עלה.

לאחר מספר שעות הפעלתי מחדש את המחשב, לוודא שהכל תקין - שוב בעיית המסך חזרה.

עשיתי איפוס ביוס ואז עלה לי הסיסטם ריפייר, שתאחר חצי שעה פשוט הפעיל את המחשב מחדש...וכלום.

המחשב עולה, אין תשדורת למסך (ייתכן?).

חשבתי על לנסות לחבר את הטלוויזיה ישירות לחיבוכי לוח האם, אבל אין לי חיבור בלוח האם ואין לי כבל אחר.

רעיונות?

IMG_20171014_212917.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של The_MichMan

כרגע אין שום תצוגה על המסך של המחשב ?

יש כרטיס מסך חיצוני במחשב ? חוץ מהחיבורים על הלוח אם

לא הייתה שום תצוגה. הטלוויזיה הראתה "אין סימן".

היום בבוקר, לאחר שהמחשב היה כבוי כל הלילה ניסיתי להדליק את המחשב - ולא קיבלתי שום תגובה.

החלפתי כבל קומקום, החלפתי סוללת ביוס ואיכשהו הוא עלה כרגיל.

יש לי כרטיס מסך חיצוני, כן:

Sapphire ATI 7850 2G D5 PCI-E DP Retail

מעבד: i3 4160

לוח אם: GA-B85M-D2V

ספק כוח 500W

זיכרון 8 ג"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

רק תבהיר משהו לפני- כשהמחשב נדלק אתה תמיד רואה ביוס והרצת בדיקה ורק בכניסה למערכת הפעלה נוצרת הבעיה?

לא.

מרגע הדלקת המחשב אני מקבל "No Signal" במסך.

כשאני עושה איפוס לביוס (הוצאת , ניתוק מהחשמל ולחיצה על לחצן ההדלקה במשך 10 שניות) ואז מדליק את המחשב

לפעמים עולה מסך עם בחירה מ3 אפשרויות, משהו כמו - "הגדרות ביוס דיפולט, הגדרות ביוס מותאם אישית" ועוד משהו. עד עכשיו בחרתי את הדיפולט.

זהו. לאחר לחיצה על האנטר המחשב עולה כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תנסה לחבר ישירות ללוח אם את החיבור שקיים שם אם קיים ומשם למסך (זא להשתמש בכרטיס מובנה על הלוח).. וכך נבודד את הבעיה ונוודא שהכרטיס מהווה בעיה

תוך כדי אני הייתי בודק שהוא יושב טוב על הלוח- לנתק ולנקות חיבירים ולהחזיר.. אבק מקצר ואולי מנקה.. מאוורר מסתובב לוודא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לשניכם.

מראש היו לי ארבעה חשודים:

לוח אם, כרטיס מסך, מעבד וספק כוח.

התקלה התחילה אתמול בבוקר. עדיין זה קורה.

לא היה לי חיבור מתאים לחבר מהמחשב למסך (כשאגיע בערב הביתה אוכל לחבר ויג'יאיי מהעבודה).

בהתחלה זה הדבר הראשון שרציתי לעשות.

לא בדקתי מאווררים של כרטיס המסך, אבל תכננתי לבדוק גם בערב.

המאוורר של לוח האם עובד כרגיל.

אני כנראה אפרק את המחשב בערב ואנקה אותו קצת, אראה אם אחרי חיזוק חיבורים משהו משתנה. למרות שהוא לא שינה פוזיציה לאחרונה.

מה שעדיין לא ברור לי זה העניין שהוא לא נדלק בכלל ולא הגיב בהתחלה בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספת עוד התפתחות לעלילה.. לא נדלק ולא מגיב זה או ספק מת או בעייתי .. אם תראה שיש נוריות חיווי על לוח האם כאשר מחובר לחשמל רוב הסיכויים מנסיוני שזה הלוח.. כמובן אם לא תצליח עד אז שוב להפעיל תנסה גם בנוסף לנתק לגמריי את הכרטיס מסך.. אולי הוא גורם מפריע אבל רק אולי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...