עזרה בהתקנת מצלמות אבטחה! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהתקנת מצלמות אבטחה!

smazone

Recommended Posts

שלום.

מצטער מראש עם העלתי את הדיון בפורום הלא נכון, עם יש פורום יותר מתאים אני מבקש העברה מאחד המנהלים לפורום.

יש לי דיויאר של PROVISION ISR  דגם SA 8100 AHD 2+

החלטתי לשדרג את המצלמות ברמה ולכן קניתי מצלמות DI-340AHDVF וI4-340AHDVF ומצלמת Z-10AHD-2 IR אבל את האחרון עדיין לא התקנתי.

נתקלתי במצב כזה כשאני מנסה לשנות הגדרות בגויסטיק שמחובר למצלמה התפריט נמצא ממש מעל התמונה וזה לא מאפשר לשנות הגדרות, מה יכול להיות הבעיה? יכול להיות בגלל שה-DVR לא תומך רזולוציה 4MP ואני חייב לקנות אחד שתומך? או שיש אפשרות לעשות עוד משהו? עם כבר להחליף DVR למה כדאי להחליף ?ואיך אפשר לבדוק ככה שלא יהיה לי בעיות כאלו גם ב-DVR הבא?

בשתי המצלמות האלו שקניתי יש בעיה בלילה אין ראות כאילו ה IR לא עובד לכן חשבתי שאפשר לפטור את הבעיה בהגדרות שאני לא מצליח לראות אותם 9_9או שיש דרך אחרת לשנות הגדרות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה באמת בעיה ב - DVR , כי לדוגמא במוצר אחר כן מצוין במפרט 4MP שלא כמו בשלך:

http://www.provision-isr.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=655&category_id=79&option=com_virtuemart&Itemid=18&lang=en

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם זה באמת הdvr איזה כדאי לקנות? מישהו אמר לי שdvr של provision isr בעלי תמיכה ברזלוציה בעיתיים.

למה במצלמות אשר קניתי יש את בעיית הראיית לילה? יכול להיות ששינוי בהגדרות לא יהיה הפתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי לא מומחה למצלמות ו dvrים, אז לא אוכל להמליץ, תנסה אולי לפנות אליהם ישירות.

בכל מקרה לגבי ראיית הלילה, תנסה לראות שהלדים באמת מאירים הם אמורים להיות IR LEDS(אתה יכול לבדוק עם המצלמה של הטלפון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...