בדרך למעלה: שיא חדש ל-Xiaomi - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדרך למעלה: שיא חדש ל-Xiaomi

yonatan.mendelson

Recommended Posts

יש לי mi 5, ואני מאוד מרוצה מהמכשיר. אבל בנוסף יש לי גם כמה אביזרים של שעולים גרושים ומהם אני מרוצה אף יותר. לדוגמה אזניות עם חוטים שלא נקשרים שקניתי ב18 שקל כולל משלוח ועובדות כמו חיה גם לאחר שנה וחצי, וגם סוללה ורמקול שמתפקדים היטב. כל עוד המחירים עממיים והמוצרים טובים, שיצליחו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול גם אני מאוד מרוצה ממוצרים של , אבל היה מוצר שלא עמד בהבטחה. 

שעון דופק Amazfit PACE שלטענתם הוא IP67 ולי אחרי שבועיים הוא התחיל בשרשרת של ריבוטים ותקיעות.

לאחר שיחה עם החברה (חברת בת של XIAOMI) הם טענו השעון לא עומד בשטיפה מתחת למים זורמים. 

למזלי GEARBEST עמדו בהתחייבות שלהם וקיבלתי זיכוי מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IP67 בתיאוריה באמת לא אמור להיות עמיד מול זרם חזק של מים זורמים....

כל הכבוד ל-GEARBEST שלקחו אחריות וזיכו אותך, לצורך העניין אם היית קונה בחנות בארץ אני מנחש שהוא צוחקים לך בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

כל הכבוד ל-GEARBEST שלקחו אחריות וזיכו אותך, לצורך העניין אם היית קונה בחנות בארץ אני מנחש שהוא צוחקים לך בפנים.

לתקן IP67 נדרשת עמידות של 30 דקות בעומק 1 מטר -זה טבילה מלאה, לא קצת מים בלחץ אטמוספרי, מדובר בשעון שמשמש לספורט כן? 

בכל מקרה זה דרבן אותי להשקיע קצת יותר (בערך פי 3) ולקנות שעון מעולה של גארמין, הם יודעים איך לעשות מוצרים לספורט. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sheik Yerbouti

לתקן IP67 נדרשת עמידות של 30 דקות בעומק 1 מטר -זה טבילה מלאה, לא קצת מים בלחץ אטמוספרי, מדובר בשעון שמשמש לספורט כן? 

אתה טועה ומטעה.

1. קודם כל, IPx7 (בניגוד ל-IPx8) הוא לא בעומק 1 מטר (8 יכול להיות "1 מטר או יותר") אלא "עד 1 מטר".

2. שנית, על פי התקן, IPx7 מדבר על טבילה בתנאים מבוקרים, במים עומדים, ועם לחץ מוגדר.

Ingress of water in harmful quantity shall not be possible when the enclosure is immersed in water under defined conditions of pressure and time (up to 1 m of submersion).

3. שלישית, על פי התקן, על מנת לעמוד נגד מים זורמים בלחץ נמוך יחסית (water jets עד 30kPa) יש צורך ב-IPx5, ועל מנת לעמוד בלחץ גבוה יותר (עד 100kPa) יש צורך ב-IPx6. תקן IPx6K יאפשר להתמודד עם לחץ מאוד גבוה של 1,000kPa.

בבית ממוצע לעומת זאת יש לחץ מים שנע בין 200kPa ל-500kPa. כך שאם מדובר בברז שפועל בעוצמת זרם חזקה ולא כולל איזשהו תוסף שמוריד את הלחץ ("חסכמים" וכו') מאוד הגיוני שאפילו מכשיר שעומד בתקן IPx6 לא יצליח להתמודד עם זה, ובוודאי שלא IPx7 שבכלל לא מיועד להתמודד עם לחץ גבוה אלא מדבר על טבילה מלאה אומנם - אבל במים עומדים.

כמובן שזה לא אומר שכל מכשיר בוודאות לא יוכל להתמודד עם זה ומיד ימות. יש מכשירים שהם IPx7 שאין להם שום בעיה עם ברזי מים, בדיוק כמו שיש מכשירים שאין להם שום כלום מהתקן IP הזה והם בכל זאת יכולים לשרוד 10 דקות ויותר בתוך מיכל מלא בקולה (כמו שאפשר לראות ביוטיוב לא מעט)..

אבל מבחינת מה שהתקן דורש בשביל לקבל את תו ה-IPx7, בכל הנוגע למים, מדובר בעמידות לטבילה במים עומדים ולא בזרמי מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...