משהו מוזר עם כרטיס רשת חדש של אדימקס - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו מוזר עם כרטיס רשת חדש של אדימקס

ndv

Recommended Posts

שדרגתי את המחשב שלי ובעקבות כך יש לי כרטיס חדש - Edimax EW-7612PIN V2 שמשום מה עושה בעיות בחיבור. הוא לא תמיד מזהה לי את הרשת בבית (מרחק של 4 מטרים ללא הפרעות) וגם כשהוא כן מחובר אז הגלישה (כולל בדיקה בspeed test) איטית ממש. 

המחשב הקודם שלי היה עם כרטיס גם אדימקס (דגם 7200 ומשהו) באותו מיקום בדיוק שעושה בעיות, רק שאז לא הייתה שום בעיה.

כדי להוכיח שהבעיה היא בכרטיס רשת ולא ברשת עצמה יש לי עוד ראוטר שבדקתי (שגם היה בשימוש פעם והוא עדיין מקונפג כמו שצריך) וגם כרטיס רשת (גם של אדימקס) ששניהם עובדים כמו שצריך.

ניסיתי לשחק עם ההגדרות של ה-7612 (הכרטיס הבעייתי), כולל שינוי תדרים וכל קונפיגורציה אפשרית, אבל שום דבר לא עוזר.  גם עדכון ביוס (לוח B250M-DS3H) לא הועיל. 

יכול להיות שנפלתי על כרטיס דפוק? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שיש לך הוא לא ממש מודרני ואינו תומך בתקן AC.  גם האנטנות שלו - הממוקמות מאחורי המחשב - לא ממש עוזרות.  אני הייתי מנסה משהו יותר חדיש בחיבור המאפשר למקם אותו בצורה יותר טובה כך שהאנטנות שלו לא יהיו תקועות מאחורי המחשב וצמוד לקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז זה מסביר למה הוא די מעאפן. ד"א, חיברתי לו גם אנטנה עם כבל והוא עדיין לא זיהה את הרשת. 

חוץ מהיכולת למקם כרטיס רשת איפה שרוצים, יש לו עוד יתרון על פני PCI-E? 

יש כרטיסים מומלצים בסביבות 100 ש"ח? שימושים סבירים, מרחק 4 מטר ומהירות 40 מגה.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...