בעיות לייטנסי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות לייטנסי

eyazlaz

Recommended Posts

היי, ממש ממש צריך את העזרה שלכם, אני כבר משתגע מזה. 

עד לפני 4-5 חודשים הייתי מקבל פינגים בסביבות ה-5 עד 16 בארץ, 52-65 בגרמניה ו-60-68 לאנגליה וכו'. 
לא יודע אם זה קשור אבל הייתי מוגדר כ-Rate Adaptive. 

עכשיו יש לי פינגים מטורפים, מאוד מאוד לא יציבים שמגיעים לסביבות ה-20-30 בארץ ו80-90 לגרמניה וכו', איך אני מסדר את זה? 

אני מחובר על Top 100 בבזק+בזק בינלאומי, ועד כמה שידוע לי עדיין מוגדר כ-Rate adaptive שהבנתי שזה מוריד פינגים ברמות גבוהות (יכול להיות שהם מחרטטים אותי ואני לא רייט אדאפטיב יותר? איך בודקים?) ובנוסף משתמש ב-Privatebox2 של בינלאומי כראוטר+מודם. 

עכשיו בערך לפני חודש היה אצלי טכנאי של עקב טענות שלהם שיש לי הפרעות מתח בקו, והוא החליף לי את השקע שאליו מחובר הראוטר בשקע אחר ואם אני לא טועה לא חיבר את על החוטים, יכולה להיות לזה השפעה? 

ממש ממש ממש מבקש עזרה, רוב השימוש שלי במחשב תלוי בפינגים נמוכים, במיוחד לגרמניה וזה פשוט מ
שגע אותי שזה ככה, בלתי אפשרי עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרתה בערך לפני 3-4 חודשים, לא זכור לי שום שינוי שנעשה במחשב. (טכנאי של בא לתקן הפרעות מתח בקו בערך באותה תקופה, למרות שאני די בטוח שזה היה אחרי כבר שהתחילו הבעיות והוא שינה לי את השקע אליו הכבל Ethernet מחובר משקע של בינלאומי עם 2 שקעים לשקע של עם שקע אחד, ואם אני לא טועה הוא גם שם איזהשהו בידוד בקו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...