bose qc35 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

bose qc35

Liad344

Recommended Posts

היי , 

חשבתי על לקנות את האזניות האלו רועש באוניברסיטה ובמעונות וחשבתי עליהן בתור אופציה נחמדה להפחתת רעשים, יש המלצות? 

יש ברשותי sennheiser ie80 די נחמדות וaudio technica m50x שאני כמעט ולא משתמש בהן , אני מוצא אותן לא נוחות, וקצת משעממות למוזיקה. (פופ , היפהופ(ראפ) , רוק) לכן חשבתי להחליף אותן. 

אגב, בכמה אוכל למכור את הm50x ? הן במצב מעולה (חוץ מאולי כריות האוזניים שנבלו מעט שכן השתמשתי בהן לא מעט) ואם כל האביזרים המקוריים והקופסה (אחד מהכבלים לא שומש מעולם , אחד אחר ממש מעט שניהם 3 מטרים וארוכים מידי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה-M50X אתה מוצא משעממות? הן על סטרואידים.. אם כך אז עם ה-BOSE אתה תרדם אחרי 5 דקות של האזנה.

נוחות אפשר לפתור בעלות של 5 דולרים. 

אם הן קוסמטית במצב טוב ללא שריטות ומכות, אני מניח באזור ה-300 עד 400 שקלים.

ANC אינו מבטל רעשים רנדומליים כמו צעקות או נביחות, אלא בעיקר מבטל רעשים סטטיים כמו מזגן או מטוס, אוטובוס וכ'.

כן תהיה ירידה די מהותית ברעש עקב זה שהאזניות אטומות מאוד סביב האוזן. אבל את זה אפשר לקבל גם 

עם אטומות ללא ANC. 

אם אתה מחפש אוזניה סגורה יותר כיפית ופאנצ'ית ופחות בסגנון סטודיו, והתקציב שלך נע סביב זה של ה-QC35, שווה 

לך לבדוק את ה-P7 של B&W, ה-H6 של B&O ואת ה-MDR1-A של סוני. כולן במספר דרגות מעל ה-M50X 

מבחינת שהיעוד שלו הוא להנאה ופחות מוניטורי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני מוצא אוותן משעממות ביחס לבאס החזק של הie80 (ממש לא כיף לשמוע בהן על באס חזק יותר מהמינימום) , אבל יותר כיף לי להשתמש בie80 (למרות שהשתמשתי בm50x כל יום ליותר משנה ככה שזה די יחסי )

אני מודע לאיך ביטול הרעשים עובד , ניסיתי qc35 של חבר לכמה דקות בספריה  , הם היו לא רעות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ספרייה זה לא ממש מקום לאתגר אוזניה כמו ה-QC35.

אם העקרון של ANC ברור לך אז תחליט לפי מה שמתאים לך.

חתימת הסאונד של הבוס היא מאוד שטוחה, ניטרלית ו"בטוחה", אם אתה אוהב פאנצ'יות וחמימות מסויימת בסאונד 

אין לך מה לחפש אצל הבוס, כי זו ממש לא כוונת המשורר במקרה שלהן. 

ה-MDR1A של זו אוזניה נהדרת מהבחינה הזו, ואחת האוזניות הניידות הטובות ביותר למחיר. תוסיף לזה נוחות

עילאית, ומראה אלגנטי ותקבל את אחת האוזניות המומלצות ביותר בסגמנט הזה. 

יש להן גם אטימה מעולה, ודליפת די מזערית.

https://www.amazon.co.uk/Sony-MDR-1AS-Prestige-Overhead-Headphones-Silver/dp/B00N3WWG36/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1505503978&sr=1-2&keywords=Sony+MDR-1A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שונות בתכלית אחת מהשנייה, ה-M50X זו אוזניה שיעודה המקורי הוא סטודיו ומוניטורינג, וכמו ה-DT770  של באייר-דינמיק

הפכה לפופולרית מאוד בקרב חובבי האודיו במהלך השנים, יש כאלו שנורא אוהבים אותה, ויש כאלו שמוצאים אותה דוקרת ולא ידידותית להאזנה

ארוכת זמן. היא גם לא נוחה במיוחד, אם כי ניתן להחליף להן פדים בלי בעיה.

הסוני זו אוזניה שמלכתחילה באה לספק לך חווית נעימה כיפית ומרגשת, בלי דרישות מיוחדות וכל מקור יכול להניע אותן בלי 

שום בעיה, חתימת הסאונד היא חלקה ופאנצ'ית, והיא נשמעת טוב גם בהקלטות באיכות לא גבוהה ומקורות ניגון כמו יו-טיוב.

הנוחות היא מהטובות ביותר שיש לאוזניות OVER-EAR להציע.

זו גם אוזניה שהמחיר שלה ירד מהותית בשנה האחרונה, שאני קניתי אותה אי שם בעבר, שילמתי כמדומני כמה מאות שקלים יותר.

אם אני צריך לבחור, הייתי לוקח את ה-MDR1A בכל יום ורגע נתון ע"פ ה-M50X כל עוד מדובר בשימוש לא מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי להאזין להן עדיין, אבל על פי מידע מאנשים שכן,  יש להן חתימת שדומה יותר לqc35 מאשר לחתימת הבית של , מה שאומר שהן כנראה לא ממש דומות לMDR1A.

מבחינת נטו כנראה שאם הייתי צריך לבחור זה היה בסוני MDR1A, זו אוזניה ניידת פשוט מעולה. 

מנגד אם אתה הולך לכיוון הANC, אז ה1000X זו כנראה האופציה המובילה בשוק לצד הQC35. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...