[קונה] - ציוד היקפי למחשב - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[קונה] - ציוד היקפי למחשב

אורן פרטובי

Recommended Posts

א. כל עניין הציוד ההיקפי זה עניין של נוחות. לכל אחד יהיה טוב ונוח עם עכבר אחר או מקלדת אחרת.

ב. לפי מה אתה רוצה שימליצו לך? לא ציינת מטרות, שימושים, מה חשוב לך, אפילו לא ציינת תקציב.

באופן כללי אמליץ לך על עכברים של לוג'יטק, גם סדרת ה-G (שמיועדת לגיימינג אם זאת המטרה), וגם העכברים הסטנדרטים.

לגבי מקלדת, זה תלוי איזה מקלדת אתה מחפש, לגיימינג? מכאנית? זה ממש עניין של נוחות. למשחקים באופן כללי מומלץ חוטי.

לגבי מסך, אז שוב, מה היעוד? גודל רצוי? רזולוציה? אם יש כמה שימושים במסך אז תציין את כולם. ודבר נוסף חשוב לבחירת מסך הוא המפרט של המחשב במידה והוא מיועד לגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני קונה מחשב גיימינג

אבל הציוד ההקיפי אני רוצה מינימום 

אני חושב שכרגע יש לי מסך  21 אינצ'

ועכבר שיהיה פשוט נח

אני באמת לא מבין אני רוצה שתמליץ לי על משהו סטנדרטי, במחיר סביר ועמיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מחוקי הפורום:

ציטוט

קנייה ומכירה:
הודעות קנייה ומכירה על גבי הפורומים או בחתימות אסורות. אם ברצונכם לקנות או למכור משהו עשו זאת במערכת ה-TradeZone אשר נפתחה במיוחד למטרה זו.
הודעות קנייה ומכירה בפורום יימחקו ללא אזהרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוכש מחשב גיימניג אתה בטח חורש על משחקים. לכן תשקיע ותקנה גם עכבר ומקלדת שמותאמים לגיימינג. איזה עכבר ואיזו מקלדת? זה כבר עניין של נוחות. אני ממליץ לך לגשת לחנות ולבקש מהמוכר לוציא את המוצר מהאריזה כדי שתוכל להרגיש אותו.

כמו כןת אתה סטודנט או תלמיד תיכון? אם כן, שקול לקנות גם מדפסת לייזר צבעונית על הדרך (מצורף מדריך טוב בקישור). שווה להשקיע טיפה במדפסת איכותית ולא לרוץ לספרייה או לחפש חבר עם בכל פעם שאתה צריך הדפסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...