עזרה בקניית מסך חדש - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מסך חדש

Giladcohen12

Recommended Posts

היי, אני מעוניין שתעזרו לי בבחירת מסך חדש, בתקציב של כ600 שקל עם עדיפות לגודל של 24 אינצ ברזולוציה 1920X1080.

מעדיף לקנות מחנות הקרובה לבאר שבע(עדיפות לאיבורי וKSP).

כמו כן היה לי מסך P2314h שבמהלך מעבר דירה הוא קיבל מכה וכעת יש פס שחור באמצע , אם מישהו יודע אם יש אפשרות לתקן את המסך בעלות קטנה יותר מאשר קניית מסך אשמח לדעת.

תודה.

כרטיס המסך שיש לי הוא GTX 970 ואני אשתמש במסך בעיקר למשחקים לימודים וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

ממליץ לך לעיין במסכים שהמלצתי בדיון הבא:

דגם נוסף:

Dell p2414h

הם קצת מעל התקציב שלך. אם אתה לא מוכן לחרוג ממנו, כל מסך עם ביקורות טובות יהיה בסדר בשבילך.

המסכים שהמלצתי עדיפים בהרבה לגיימינג. לשאר

השימושים שציינת ההבדלים לא משמעותיים. לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

היי,

דגם נוסף:

Dell p2414h

הם קצת מעל התקציב שלך. אם אתה לא מוכן לחרוג ממנו, כל מסך עם ביקורות טובות יהיה בסדר בשבילך.

אוקיי, תודה רבה חבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

דגם נוסף:

Dell p2414h

היי אני מעוניין שתגיד מה דעתך על המסך הזה?

https://ksp.co.il/?uin=37697&select=.1024..230..424.

לפי ביקורות אומרים שהוא טוב, יש לו פאנל טיפה קטן אבל הוא דיי זול ומתאים לי נראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Giladcohen12

היי אני מעוניין שתגיד מה דעתך על המסך הזה?

https://ksp.co.il/?uin=37697&select=.1024..230..424.

לפי ביקורות אומרים שהוא טוב, יש לו פאנל טיפה קטן אבל הוא דיי זול ומתאים לי נראלי.

לא ברור.. אין עליו כמעט סקירות וביקורות ברשת, ולא שום מבחן ביצועים שהצלחתי למצוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור.. אין עליו כמעט סקירות וביקורות ברשת, ולא שום מבחן ביצועים שהצלחתי למצוא.

היי יש לי שאלה, האם יש הבדל משמעותי בין פאנל לPLS? מבחינת צבעים וביצועים של המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Giladcohen12

היי יש לי שאלה, האם יש הבדל משמעותי בין פאנל לPLS? מבחינת צבעים וביצועים של המסך...

יש הבדל, אבל שניהם פאנלים מעולים ודי דומים. שניהם מציגים את אותה כמות צבעים בד"כ.

אם תסתכל על מסך ומסך PLS אחד ליד השני, אתה לא תשים לב להבדל (בהנחה והמסכים זהים מלבד הפאנל).

למשחקים, מה שאתה צריך לבדוק זה שה-input lag מתחת ל-10ms וכמה שיותר נמוך. במסכים הזולים ה-input lag בד"כ מעל 20ms.

אפשרות נוספת זה לוותר על הפאנל היוקרתי וללכת על TN לטובת input lag וזמן תגובה נמוכים יותר.

כמובן שיש גם את ה-VA שנותן קצת מכל דבר. פחות מומלץ בתקציב שלך ללכת על סוג הפאנל הזה לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל, אבל שניהם פאנלים מעולים ודי דומים. שניהם מציגים את אותה כמות צבעים בד"כ.

אם תסתכל על מסך ומסך PLS אחד ליד השני, אתה לא תשים לב להבדל (בהנחה והמסכים זהים מלבד הפאנל).

למשחקים, מה שאתה צריך לבדוק זה שה-input lag מתחת ל-10ms וכמה שיותר נמוך. במסכים הזולים ה-input lag בד"כ מעל 20ms.

אפשרות נוספת זה לוותר על הפאנל היוקרתי וללכת על TN לטובת input lag וזמן תגובה נמוכים יותר.

כמובן שיש גם את ה-VA שנותן קצת מכל דבר. פחות מומלץ בתקציב שלך ללכת על סוג הפאנל הזה לפי דעתי.

האם ההבדל בין TN לIPS/PLS בצבעים שווה את המחיר? כי אני רואה מסך TN עם 1ms ב500 שקל ואילו כל הפאנלים של IPS/PLS הם מעל 650 בדרך כלל ועם 6MS ומעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של שווה/לא שווה. זה עניין של העדפה. אדם אחד ייהנה יותר ממסך עם פאנל TN והשני דווקא מ-.

אם אתה מעדיף מסך "מהיר" יותר, אבל עם כמות ודיוק צבעים נחותה יותר, וזוויות צפייה צרות יותר, לך על TN.

אם אתה מעדיף מסך "איטי" יותר, אבל כמות ודיוק צבעים טובה יותר וזוויות צפייה רחבות יותר, לך על IPS/PLS. הפנלים האלה יקרים יותר אז מן הסתם זה משפיע על המחיר של המסך. קח גם את בשיקולים שלך.

אם אין לך ניסיון עם סוגי הפאנלים האלה, אז קודם כל אני ממליץ לך לראות בעניים שלך את ההבדלים. כמובן שרצוי לראות בחנות כלשהי עם תצוגה, אבל גם ביוטיוב זה בסדר. לא חסרים סרטונים שמשווים בין סוגי הפנלים. חפש TN VS או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של שווה/לא שווה. זה עניין של העדפה. אדם אחד ייהנה יותר ממסך עם פאנל TN והשני דווקא מ-.

אם אתה מעדיף מסך "מהיר" יותר, אבל עם כמות ודיוק צבעים נחותה יותר, וזוויות צפייה צרות יותר, לך על TN.

אם אתה מעדיף מסך "איטי" יותר, אבל כמות ודיוק צבעים טובה יותר וזוויות צפייה רחבות יותר, לך על IPS/PLS. הפנלים האלה יקרים יותר אז מן הסתם זה משפיע על המחיר של המסך. קח גם את בשיקולים שלך.

אם אין לך ניסיון עם סוגי הפאנלים האלה, אז קודם כל אני ממליץ לך לראות בעניים שלך את ההבדלים. כמובן שרצוי לראות בחנות כלשהי עם תצוגה, אבל גם ביוטיוב זה בסדר. לא חסרים סרטונים שמשווים בין סוגי הפנלים. חפש TN VS או משהו כזה.

אוקיי תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...