המלצה לטלפון סלולרי בסביבות 1500 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לטלפון סלולרי בסביבות 1500 ש"ח

itaic

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש טלפון סלולרי במחיר של סביבות 1500 ש"ח

עם -C ומעדיף חווית נקייה.

השימושים לא תובעניים (פייסבוק, וויז, סרטונים וכו'. לא משחקים כבדים)

האם יש משהו מומלץ? חשבתי על nexux 5X אבל אם יש משהו אחר יותר מתקדם אשמח לשמוע המלצות

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ציין חווית נקייה והממשק של אפילו לא קרוב לכך.

אפשר אולי הoneplus 3/3T אבל קח בחשבון שהם די ננטשים כי יצא הoneplus 5. אפשר אולי למצוא דרך להזמין את הoneplus 5 ולא לשלם מע"מ (מישהו שנוסע לארה"ב בקרוב?)(יש סיכוי שהזמנה מסין לא תשלם אבל זה לא וודאי וזה תלוי במזל) בגרסתו הנמוכה.

אם תוותר על החובה לחווית נקייה אפשר לקחת את הMI6 ב371 דולר (זה אז כדאי לנצל מהר) בgearbest וזה יוצא 1670 ש"ח כולל מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי MI5 למשך חודשיים עד לפני חודשיים-שלוש בערך. 

החומרה היתה אחלה. אבל התאכזבתי מאוד מאיכות התוכנה של שיומי. כל גרסה גלובלית שבדקתי היתה עם באגים רציניים אחרים. 8.1.2-6 סירבה להתחבר ל-BT של הרכב, אז פסלתי מהר. גרסאות 8.2 המבוססות על נוגט היו עם באגים אחרים, כגון צילום עשרות ברצף תוך שניות ברגע שפותחים את תוכנת המצלמה ורק בוט עוזר. (קרה לי 5+ פעמים)

התרגום לעברית פשוט דפוק. אין דובר עברית שעבר פעם אחת על הרום. בחלק פשוט המציאו מילים שלא קשורות לכלום ובמקומות אחרים בעיה בישור לימין (כגון פנוי במסך מנהל ישומים פתוחים)

הבנתי שהרום האירופאי הלא רישמי מסדר את העברית ופותר המון באגים. אבל לא הספקתי לבודקו. ובכלל, מדובר ברום לא רישמי כך שצריך להגיש בקשת לשיומי לפתיחת bootloader, להתקין TWRP ולהתקין את הרום האלטרנטיבי. בהחלט לא משהו שמיועד לכל אחד, בטח לא לאנשים ללא חוש טכני טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה ולאשתי היה mi4c mi5  לא נתקלתי בשום באג היה לה גרסא גלובלית רק עכשיו התחיל כל פתיחת הבוטלודר וזה פשוט מאוד מבקשים ומקבלים . אני שלחתי באתר וקיבלתי יום למחרת 

עדיין משתלם. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...