חוות דעת על מחשב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מחשב

Matty Gorodetsky

Recommended Posts

אהלן, אני מתכוון לקראת הלימודים לקנות לפטופ שיריץ לי משחקים בצורה בינונית וגם יתן עבודה טובה בכללי. 

כרגע חשבתי על הדגם הזה: 

https://ksp.co.il/?select=&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=38526&txt_search=7567&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=..&rintersect=&store_real=

הלכתי על ה4k כי הבנתי שהמסך הבסיסי מזעזע. 

יש למישהו חוות דעת עליו? טענות? 

המחיר לא כולכך נעים לכיס אבל הבנתי שזה נובע מהעובדה שהם לא מוכרים אותו בips אלא רק ישר ל4k וגם ה512 .(שאני גם ככה רוצה)

תודה! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי מחשב מפלצת אבל במחיר הזה אתה יכול להביא מחשב נייח פי 3 יותר טוב . נייח יהיה תמיד יותר טוב מנייד בגיימינג וגם בעל יכולת שדרוג עתידית. לפי דעתי בשביל להנות ממשחק טוב בנייד הוא צריך להיות מפלצת על 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פולי הקנטאור

לא תוכל להריץ שום משחק באמת על 4k עם הכרטיס הזה, תצטרך להוריד את הרזולוציה ל1080P בשביל שיהיה אפשר לשחק. מעבר לזה אין עוד בעיות שאני יודע עליהן.

לא הייתה כוונה גם לשחק על , זה פשוט כדי שאני אהנה מהמסך עצמו. 

ציטוט של tald26

לפי דעתי מחשב מפלצת אבל במחיר הזה אתה יכול להביא מחשב נייח פי 3 יותר טוב . נייח יהיה תמיד יותר טוב מנייד בגיימינג וגם בעל יכולת שדרוג עתידית. לפי דעתי בשביל להנות ממשחק טוב בנייד הוא צריך להיות מפלצת על 

אני קונה לפטופ ללימודים וגיימינג בינוני ואני מעוניין שהוא יחליף לי את הכל, אין לי עניין להחזיק מחשב נייח ועוד נוסף. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...