ראוטר של בזק או לקנות בנפרד? 100 מגה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראוטר של בזק או לקנות בנפרד? 100 מגה

שרון מהוד השרון

Recommended Posts

שלום. 

קיבלתי שתי הצעות מבזק לספק פלוס תשתית של בזק+בזק בינ"ל במהירות 100 מגה. 

ההצעות הן:

1. ספק פלוס תשתית 100 מגה ללא ציוד ב-110 שח לחודש למשך שנה. 

2. ספק פלוס תשתית 100 מגה כולל ציוד ב-120 שח לחודש מחיר קבוע שלא יעלה. 

1. אשמח להבין מה מההצעות עדיפה, והאם זאת עסקה טובה? (מבחינת צרכנות)

2. האם יש סיבה לשלם להם 10 שח בחודש על.       הראוטר או שעדיף לי לקנות אחד בנפרד? (מבחינה כלכלית+טכנית)  

הראוטר יהיה מחובר בו זמנית גם לפלייסטשן גם למחשב לטלויזיה ולממיר

אך מן הסתם לא כל המכשירים יהיו בשימוש באותו הזמן. 

יש לציין שאני לא מעוניין בתשתיות וספקים של חברות אחרות. 

תודה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TECH AMATEUR

עדיף לפנות לבזק לפני ולבדוק את מהירות התשתית אצלך כי יש אזורים בארץ התשתית של בזק מוגבל...

בדקתי ואין לי שום בעיה. 

האם 120 שח לתשתית פלוס ספק וראוטר של זה מחיר סביר?

או שעדיף לקחת חבילה לשנה ב110 ולקנות ראוטר+ מודם בעצמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שהתשלום לבזק על הראוטר הוא שכירות, כלומר אחרי נניח 5 שנים יצא ששילמת להם 10*12*5 = 600 ש"ח, ואם אתה מבטל את המנוי אתה צריך להחזיר להם את הראוטר.

מצד שני גם אם תקנה בעצמך ראוטר עוד 5 שנים הוא יהיה שווה בערך 0 ש"ח אז זה מתאזן.

מצד שלישי הראוטר שבזק יספקו לך הוא בסיסי, ואם יש לך דרישות מעבר לבסיס (למשל בית גדול שדורש פריסת וויפי רחבה) לא בטוח שהוא יספיק.

אם נשים את הראוטר בצד, 110-120 ש"ח עבור תשתית+ספק 100 מגה (אני מניח שאתה מדבר על בינלאומי בתור ספק, אגב? בלי קשר למחיר אני לא בטוח שהייתי בוחר בהם היום..) זה מחיר סביר, אבל לא הכי זול שיש. אקספון (018) למשל יתנו לך דרך השוק הסיטונאי תשתית + ספק 100 מגה ב-69 ש"ח לחודש לחצי שנה ולאחר מכן 99 ש"ח ללא הגבלה. גם שם אגב יש את הסיפור של הראוטר ב-10 ש"ח נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

שים לב שהתשלום לבזק על הראוטר הוא שכירות, כלומר אחרי נניח 5 שנים יצא ששילמת להם 10*12*5 = 600 ש"ח, ואם אתה מבטל את המנוי אתה צריך להחזיר להם את הראוטר.

מצד שני גם אם תקנה בעצמך ראוטר עוד 5 שנים הוא יהיה שווה בערך 0 ש"ח אז זה מתאזן.

מצד שלישי הראוטר שבזק יספקו לך הוא בסיסי, ואם יש לך דרישות מעבר לבסיס (למשל בית גדול שדורש פריסת וויפי רחבה) לא בטוח שהוא יספיק.

אם נשים את הראוטר בצד, 110-120 ש"ח עבור תשתית+ספק 100 מגה (אני מניח שאתה מדבר על בזק בינלאומי בתור ספק, אגב? בלי קשר למחיר אני לא בטוח שהייתי בוחר בהם היום..) זה מחיר סביר, אבל לא הכי זול שיש. אקספון (018) למשל יתנו לך דרך השוק הסיטונאי תשתית בזק + ספק 100 מגה ב-69 ש"ח לחודש לחצי שנה ולאחר מכן 99 ש"ח ללא הגבלה. גם שם אגב יש את הסיפור של הראוטר ב-10 ש"ח נוספים.

אני מעדיף ובזק בינלאומי כי זה מה שהיה לי עד עכשיו וכבר שנים שזה פשוט עובד לי מצויין. יש לי פינגים מאוד מאוד נמוכים לשרתים באירופה. הורדות במלוא רוחב הפס וכו'  

אני מפחד שאם אחליף את הספק או התשתית ליותר זולה אז איכות החיבות תפגע. אני מוכן לשלם יותר אבל להמשיך להיות רגוע. היה לי פעם אינורנט של נטויזן ו012 והיה נוראי. רק כשהגעתי לבזק הכל הסתדר. אני לא אשקר אני לא זוכר מה היה בזמנו ספק ומה היתה התשתית. ואני אפילו לא בטוח מה ההבדל בין ספק לתשתית. 

לגבי הדירה זאת דירה של 80-90 מטר. האם הראוטר הבסיסי של לא יספיק לוייפיי לניידים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית סבלתי מהמוצרים של (נתבים) כבר החליפו לי 3 הגעתי למסקנה שהציוד של פשוט זוועה והחלטתי ביום בהיר אחד לסגור את הסבטה ולרכוש מודם נתב פרטי ואני עד היום מברך את הרגע הזה וכל המשפחה שלי אפילו אמרה שהכל עובד חלק יותר עם הנתב החדש.אבל אם אינך בקיע בהגדרות נתבים אז הייתי ממליץ לך להשאר בלב בררה עם כי אצלם אתה פטור מלהתעסק אני יש לי פשוט ידע נרחב יותר אז קניתי מודם נתב של חברת ZyXEL וזה פשוט ההחלטה הטובה שעשיתי לאחרונה קליטת WIFI טובה יותר אין ניתוקים והכל יציב הכל זז מהר יותר שיפור בתוצאות הבדיקת מהירות לא דרך האתרים של או בבלא שיפור ב10 אחוז. ובכללי אני עובד עם בזק ובזק בין לאומי כבר שנים אחרי שעברתי חויות גלישה לא נעימות אצל כמעט רוב החברות הגדולות בשוק.

במידה ותחליט לרכוש פרטי אשמח להמליץ לך על הנתב שאני משתמש בו.

מקווה שזה שפך לך קצת אור בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קח את הראוטר של (תיקח ראוטר בתקן AC) אתה רואה שזה טוב - תשאיר את הראוטר 

הביצועים  לא תמיד תלויים באיכות הראוטר אלה גם בסביבה שבו אתה נמצא במבנה הבית (ממ''ד לדוגמה) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...