התלבטות בין northwood ל prescot - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין northwood ל prescot

shon

Recommended Posts

ברצוני לקנות מחשב. שמעתי בזמן האחרון דברים בנוגע לזה שהPRESCOT מתחמם יותר, אך עם זאת מהירות עבודתו מחפה על הכשל בנושא הקרור.

אשמח לקבל עזרה ועצות במה לבחור ומהם יתרונותיו וחסרונותיו של כל אחד מליבות המעבדים.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Northwood עוקפת את הPrescott ברוב המבחנים שנערכו בין שתיהן, ה-Northwood היא אוברקלוקר מצויין וכמעט ולא מתחממם. והיא זולה יותר מהפרסקוט.

עד שמהירות הפרסקוט לא תעלה בעוד כמה מאות מגה הרצים לא נוכל לשפוט אותו, בינתיים, אני ממליץ לך מאוד לקנות את ה-Northwood הישן והטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ה- Presscot הוא אוברקלוקר מצוין, סטפינגים איכותיים מאוד וקשה ליפול -

אך אם אין ברשותך איזו MachII אימתנית כדי לקרר אותו, תתרחק מהמעבד.

Presscot במהירות של מעל 3Ghz זה אחד הדברים היותר טובים למשחקים כיום, ככה מדווחים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך עד שאינטל לא יוציאו את הדגם המשופר שלפי התקוות שלהם ינצל טוב יותר את יכולות הליבה, ישופר עד כמה שאפשר גם בעניין הטמפ, עד אז... עזוב אותך מהפרסקוט לי ולחבר שלי היתה את אותה התלבטות לא מזמן ובחרנו בנורטווד 2.8 שהוא גם אוברקלוקר טוב וגם ההבדל בינו ובין ה3 גיגה גדול יותר בכסף מאשר בביצועים (שכמעט ואין הבדל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ה- Presscot הוא אוברקלוקר מצוין, סטפינגים איכותיים מאוד וקשה ליפול -

אך אם אין ברשותך איזו MachII אימתנית כדי לקרר אותו, תתרחק מהמעבד.

Presscot במהירות של מעל 3Ghz זה אחד הדברים היותר טובים למשחקים כיום, ככה מדווחים...

ל-prescott יש בינתיים רק סטפינג אחד והוא C0.

עזוב אותך עד שאינטל לא יוציאו את הדגם המשופר שלפי התקוות שלהם ינצל טוב יותר את יכולות הליבה, ישופר עד כמה שאפשר גם בעניין הטמפ, עד אז... עזוב אותך מהפרסקוט לי ולחבר שלי היתה את אותה התלבטות לא מזמן ובחרנו בנורטווד 2.8 שהוא גם אוברקלוקר טוב וגם ההבדל בינו ובין ה3 גיגה גדול יותר בכסף מאשר בביצועים (שכמעט ואין הבדל)

אכן, גם אני חושב שעד שלא ייצא הסטפינג החדש (השני במספר, D0) אין טעם אפילו להסתכל לכיוון של מעבדי 4 prescott. הסטפינג החדש היה אמור לצאת ב-7 במאי אך לא ראיתי שום סיקורים שלו פרט לאיזה אתר רוסי אחד שטוען שהסטפינג החדש קריר יותר בממוצע ב-10מעלות. זה בהחלט הרבה. לדעתי נראה יותר מהסטפינג הזה בתחילת יוני עם ההכרזה על סוקט 775.

שוב, אני מציע לכל מי שרוצה מעבד 4 להמתין לבדיקות של הסטפינג החדש או להתפשר על northwood שהוא מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...