החידושים של חלונות 10: לבדוק את העומס על כרטיס המסך ולהתגונן מנוזקות כופר - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החידושים של חלונות 10: לבדוק את העומס על כרטיס המסך ולהתגונן מנוזקות כופר

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ואוו וואוו ואוו.... אתה תותח!!!! תודה תודה תודה!!!!!! עכשיו אני 100% וללא תלונות! מגניב!!!! פשוט תענוג. מעניין אם זה עובד גם עם TEMP (אני בספק , יהיה מושלם אם זה אפשרי, כל החילוצים וכל הפריסות יוכלו להתבצע על כונן מכאני... ורק הפלט הסופי יכתב על כונן FLASH)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 1stcowgirl

החלק האחרון בכתבה "על העדכונים) מזכיר לי את מערכת שיתוף קבצים כמו טוררנט. הבעיה היחידה שלי עם Windows זה שכל ה MY DOCUMENTS (כולל התמונות סרטונים ומסמכים) לא ניתן להעברה ע"י מערכת ההפעלה עצמה למיקום אחר או מחיצה אחרת. (או שכבר ניתן לעשות זאת ללא בעיה? .... נו בכ"ז זה WIN10 אז אולי כבר אפשר?) ההגיון אורמ שלא. _ (פשוט כי ב MS לא רוצים להתעסק עם זה) היו ניסיונות בW7 עם אפשרות להעברה למחיצה אחרת ע"י עריכת REGS למיניהם אבל התוצאה הסופית לא הייתה טובה ברוב המקרים. ניסינו גם עם %TEMP% אותו דבר ... אבל אפליקיות ומשחקים פשוט מחפשים נתיב מוכר וידוע מראש.

אפשרי בלחיצה ימנית על התיקיה (מתוך תיקיית המשתמש) -> מאפיינים -> שינוי מקום.
מה שחסר זו תמיכה בהתקנה כזו נקיה, עם מחיצה נוספת וקביעת מיקום תיקיה מראש (ניתן עם סקריפט אבל מתוסבך). ההבנה של MS בצורך להפריד את היוזר מהסיסטם עדיין לא חילחלה. לכן נשארת פגיעה יותר מכל מערכת אחרת. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 1stcowgirl

ואוו וואוו ואוו.... אתה תותח!!!! תודה תודה תודה!!!!!! עכשיו אני 100% וללא תלונות! מגניב!!!! פשוט תענוג. מעניין אם זה עובד גם עם TEMP (אני בספק , יהיה מושלם אם זה אפשרי, כל החילוצים וכל הפריסות יוכלו להתבצע על כונן מכאני... ורק הפלט הסופי יכתב על כונן FLASH)

הרצת BATCH למחיקת הטמפים מדי X שעות תתקן את זה. ניתן לתזמן כמשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא העברתי את כל הtemp אלא רק תוכנות מסויימות כמו winrar בכל מקרה ההורדות הן לכונן D אז גם temp של winrar באותו מקום עובד מעולה וכן די בטול שאפשר להזיז את כל הtenp של win אם אני זוכר נכון זה 2 תיקיות תעשי חיפוש גוגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...