תנו לו צ'אנס: Mass Effect Andromeda זמין לעשר שעות חינם - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו לו צ'אנס: Mass Effect Andromeda זמין לעשר שעות חינם

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אורח Eran Friedland

זה אומר שתיקנו את הבאג שלפעמים דלתות לא נפתחות? גם כשאני באמצע משימה, ולא יכול לחזור אחורה הלי לאבד את השמירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Yanshuly Katz

המשחק עדיין מלא בבאגים: קרה לי שאחת הדמויות מתה ואז אי אפשר להחזיר אותה לחיים וכשיש קטעי מעבר היא לא מופיע בוידאו אבל כן מדברת כאילו היא שם, אחרי שעה משחק ברגע שהדמות שלי הורגת מישהו המשחק נתקע ל 10 שניות מה שהופך את הקרבות לסבל אחד גדול, לגבי המשחקיות והמשימות: הכל אותו דבר אחרי שעתיים כבר משעמם ממש , תסע לנקודה כלשהי תהרוגתמצא חפץ ותחזור חזרה לnpc. אין מרדפים (במפת כוכבים) כמו במשחקים הקודמים במידה ואתה נתקל באויבים הם לא טורחים בכלל לרדוף אחריך ברגע שאתה יוצא מהטווח שלהם, אפשר פשוט לשבת עם sniper ולהרוג את כולם מרחוק. כל 3 אויבים העיקריים אותו דבר אתה מגיע קרוב למחנה שלהם ו"פתאום" מגיעה שאטל עם עוד לוחמים שלהם. רוב מערכות הכוכבים במשחק לא פעילות ואין עליהם כלום מה שיגרום לך סתם לבזבז זמן לבדוק אותם וגם ככה לא צריך בכלל כי לא ממש צריך לעשות crafting הציוד שנופל לך לרוב ממש טוב והשיפור של הcrafting לא מורגש. משחק חצי גמור בלי חידושים בלי עתיד של עדכונים ותוספות( היה מגניב אם על הרכב אפשר היה להתקין נשקים). בקיצור אתה יכול לשרוף כמה ימים ולשחק אבל לא לצפות לחווית משחק מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון שום משחק לא מצליח לרצות אותי. זה אני השתניתי או שהכול פשוט גרוע :( המשחק היחיד שאני מצליח לשחק בו על בסיס קבוע זה dota 2 וגם הוא מביא לי את הג'ננה. בכל אופן, מחכה בקוצר רוח לThe last of us 2, ולמשחק החדש של quantic dreams, נקרא detroid משהו. מהם אני בטוח שאהנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...