קניית 2 מזגנים חדשים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית 2 מזגנים חדשים

DODO14A

Recommended Posts

שלום,

לא יודע אם הגעתי למקום הנכון אבל ננסה :)

אני מעוניין לקנות 2 מזגנים חדשים: 1 להחליף את הקיים בסלון ו 2 להתקין מזגן חדש בחדר שינה.

יש הרבה חברות כגון אלקטרנץה תדיראן טורנדו וכו'..

אני ראיתי הרבה תגובות בכל מיני פורומים וגם בזאפ וחלק ממליצים וחלק ממש לא ממליצים.

אני התרשמתי מאוד מהמזגנים של אלקטרה אבל בנובף לזה גם ראיתי תגובות שליליות מאוד, לפחות על חלק מהדגמים.

אני רוצה לקחת לחדר שינה את המזגן אלקטרה פלטינום+ 180 שזה 1.5 כח סוס, ולסלון מעוניין לקחת אלקטרה פלטינום+ 400 או 450T

* לא מזגני אינוורטר, בגלל העלות שלהם ועלויות תחזוקה.

עכשיו אני אשמח לדעת מה דעתכם על הבחירה שלי, האם המזגנים אמינים או כמו שאר המזגנים בסדרת פלטינום עם תקלות שמרעישים ומצפצפים ואלקטרה לא יודעים מה לעשות בעניין.

2מזגנים שאני מעוניין שיהיו אצלי הרבה שנים ויעבדו טוב ולכן הבחירה קשה, אם יש לכם עוד המלצות למזגנים בכיוון שלא ידועים בתקלות אשמח מאוד לדעת.

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי בבית ארבעה מזגנים של טורנדו מאותו הדגם. ארבעתם עשו אינסוף בעיות של דליפות גז והצטברות של אבנית. הם דרשו התעסקויות ותיקונים מדי חודש-חודשיים של מילוי גז ותיקוני צנרת. אחד אחד, כולם התקלקלו מלבד אחד שנשאר "תקין". השלושה שהתקלקלו לא החזיקו אפילו שנתיים.

יכול להיות שסתם נפלתי על דגם לא מוצלח שלהם, אני לא מבין בתחום בשביל לתת לך דעה מקצועית.

את שלושת המזגנים שהתקלקלו החלפנו בטדיראן, מאז עברה שנה וחצי והמזגנים עובדים כמו ביומם הראשון ללא שום התעסקות וללא שום טרחה. מזגנים מעולים! לא ניתן לשים אותם על פחות מ26 מע', הם מקפיאים.

אציין עוד דבר, המזגנים של טורנדו היו 1.25 כ"ס וקיררו הרבה פחות טוב מאשר המזגנים של טאדיראן שהם 1 כ"ס.

אז שוב, המלצה אין לי היות ואני לא מבין בתחום, אבל קח את זה כעוד חוות דעת כמו כל אלה שכבר קראת, מקווה שזה יעזור לך לעשות בחירה חכמה יותר :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינוורטר דווקא נראה לי נחמד לחדר שינה. פחות קליקים ושינויי רוח, רעש וטמפרטורה.

אם הזכרנו טורנדו, דווקא רק האינוורטר שלהם יצא לנו בסדר, והשירות אצלם היה זבל מוחלט.

אין לי מושג לגבי הדגמים הספציפיים שהעלית. ככל הידוע לי מהעבר, אפילו באותה סדרת מזגנים, חלקים כמו מדחס יכולים לבוא עבור כל הספק מיצרן אחר. וגם מפעל ההרכבה משתנה לפעמים - למשל אלקטרה עברו לא מזמן למידאה שהיא חברת ענק שיצרה לפני כן לטורנדו (אבל הם מייצרים לפי האיכות שמזמינים, כולל זבל). תדיראן הרכיבו אצל גרי שהכי נחשבים במיזוג סיני, אבל גם להם הייתה איזו חצי סדרה מתלקחת. בקיצור, שים לב לשירות וכמו שחיפשת, לדגם המדויק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

היו לי בבית ארבעה מזגנים של טורנדו מאותו הדגם. ארבעתם עשו אינסוף בעיות של דליפות גז והצטברות של אבנית. הם דרשו התעסקויות ותיקונים מדי חודש-חודשיים של מילוי גז ותיקוני צנרת. אחד אחד, כולם התקלקלו מלבד אחד שנשאר "תקין". השלושה שהתקלקלו לא החזיקו אפילו שנתיים.

יכול להיות שסתם נפלתי על דגם לא מוצלח שלהם, אני לא מבין בתחום בשביל לתת לך דעה מקצועית.

את שלושת המזגנים שהתקלקלו החלפנו בטדיראן, מאז עברה שנה וחצי והמזגנים עובדים כמו ביומם הראשון ללא שום התעסקות וללא שום טרחה. מזגנים מעולים! לא ניתן לשים אותם על פחות מ26 מע', הם מקפיאים.

אציין עוד דבר, המזגנים של טורנדו היו 1.25 כ"ס וקיררו הרבה פחות טוב מאשר המזגנים של טאדיראן שהם 1 כ"ס.

אז שוב, המלצה אין לי היות ואני לא מבין בתחום, אבל קח את זה כעוד חוות דעת כמו כל אלה שכבר קראת, מקווה שזה יעזור לך לעשות בחירה חכמה יותר :) .

היה לי ניסיון דומה.

מזגן טורנדו שלא שרד מעל שנה, השירות נוראי.

כיום יש תדיראן והתפוקה מעולה. יש אצלנו מזגן אינוורטר בסלון והוא מקפיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החברות האלה הן מותגי מדבקה של יצרנים סיניים, יצרנית מאוד פופולרית של המזגנים שנמכרים בארץ היא Midea.

ביקורות שאתה קורא על חברה X הן חסרות משמעות, כי יכול להיות שמה שהיום אתה קורא לו אלקטרה הוא בעצם מה שהיה בעבר טורנדו, ומה שהיה בעבר טורנדו, הוא היום בכלל לא בשימוש, ומה שהיה פעם אלקטרה, הוא היום בכלל.....

החברות האלה עושות זיגזגים בין היצרניות הסיניות ויכול להיות שביקורות שקראת על X בכלל לא רלוונטיות היום כי החברה עברה לספק מזגנים של יצרנית אחרת לגמרי.

https://www.calcalist.co.il/marketing/articles/0,7340,L-3635270,00.html

אי לכך, באופן אישי אני מעדיף ללכת על חברות אמיתיות שאשכרה מייצרות את המזגן שהן מוכרות בעצמן. לא מותגי מדבקה.

יש אצלי בבית מזגנים של (סדרת Ecogreen שהיא אינוורטר, יש גם דגמים פשוטים יותר בלי) ואני מרוצה.

לדעתי גם מייצרים בעצמם, ויש את מיצובישי שנחשבים מותג "עלית" אבל הם גם יקרים מאוד.

דרך אגב, אף אחד כבר לא מסתכל על כוחות סוס, אין להם משמעות... מודדים את התפוקה של המזגן (קירור וחימום) ב-BTU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 חברים שהם מתקיני מזגנים, והמסקנה שלהם היא אחת - רק תדיראן.

לי בבית יש 2 מזגני אלקטרה - אחד בסלון ואחד בחדר. זה שבסלון עובד פצצה, זה שבחדר מקרטע ואני שוקל להחליף אותו למזגן תדיראן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי. יש לי חדר קטן ואני לא רואה איפה אני יכול לתלות מזגן. קיר אחד תופסת 55 אינץ וקיר נוסף בשימוש אחר.

האם שווה לקנות מזגן נייד? האם הוא נותן מספיק לחדר קטן?

האם העובדה שיש לי לחות מטורפת לא תגרום לבעיות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קרוב משפחה שמתעסק עם מזגנים תעשיתיים בעיקר אבל גם עם ביתיים. באופן כללי הוא אמר לי לקחת תדיראן אבל לקחת בחשבון שהם רועשים. מזגני אינוורטר לא לגעת אא"כ מדובר בחברה יפנית אמינה (ויקרה). יש שם המון חיישנים שברגע שהם מתקלקלים אי אפשר לתקן את המזגן וצריך להחליף.

עריכה: היבואן של מזגני הוא סמליין... זה גם צריך להיות שיקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי. קניתי מזגן של טורנדו ב1900 שקל.

חיברתי לפי ספר ההוראות, צינור החוצה לחלון, החלון סגור.

המזגן לא מסוגל להוריד טמפרטורה בחדר מתחת ל28. לא משנה איזה Mode אני שם לו.

האם הבעיה במזגן?

הוא כן עוזר, שומר על טמפרטורה קבועה, אבל אני עדיין מרגיש שטיפה חם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...