צריך עצות \ דעות למפרט עד 1000$: למפתחים (אנשי תוכנה, DSP וחומרה) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עצות \ דעות למפרט עד 1000$: למפתחים (אנשי תוכנה, DSP וחומרה)

Pavius

Recommended Posts

אני מכין מפרט למחשבים אותם נקנה עבור צוותי הפיתוח השונים (אני נמנה עם מפתחי התוכנה). דגשים:

- חומרה אמינה: אנחנו נקנה 10 מחשבים בהתחלה, ועוד 5 - 10 כשלב שני. לכן, עניין האמינות מאוד חשוב

- לא צריך שום יכולות אוברקלוקינג או חומרה אקזוטית. יש לי מעבד 2500+ בבית כבר חצי שנה ואני מאוד מרוצה, לכן המפרט צריך להבנות סביבו

שאלות:

- לא ראיתי את המסך הנ"ל בפעולה (בחרתי אותו על פי המלצת האתר). הביקורות שקראתי עליו בסה"כ חיוביות, אבל אשמח לשמוע עוד דעות

- האם יש עוד לוחות אם עם on-board graphics המסוגלים להריץ 1600x1200@85Hz במחיר זהה או קרוב ? חייב להיות עם ethernet, sound, USB 2.0, ולא מיקרו ATX (לפחות 3 PCI).

CPU :  Athlon XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) Tray CPU [ ¤ 523.46 ]  1

Motherboards for :  Gigabyte GA-7N400V-L nForce2 Motherboard (Dual DDR, AGP8X, GF4MX Video, Sound, LAN, USB 2.0) [ ¤ 582.81 ]  1

Memory :  GeIL DDR-RAM 512MB 2700 Value Memory [ ¤ 561.42 ]  1

CPU Cooling :  Thermaltake TR2 M3 CPU Cooler for XP [ ¤ 60.95 ]  1

Hard Disks :  Western Digital 120GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD [ ¤ 598.16 ]  1

Floppy :  Teac / Alps / Mitsumi 1.44MB 3,5" Floppy Drive [ ¤ 52.93 ]  1

CD-ROM / -ROM :  CD-ROM x 52 [ ¤ 107.63 ]  1

Monitors :  19" F900P NEW Flatron Monitor + USB Hub [ ¤ 1819.34 ]  1

Keyboards :  Multimedia Keyboard + Optical Mouse KIT [ ¤ 147.04 ]  1

Cases :  Midi Tower ATX Case For IV 300 Watt [ ¤ 151.85 ]  1

Subtotal : ¤ 4605.59

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש אמינות הדבר שהכי צורם פה זה המארז עם הספק כח.. מינימום Compucase 6A19 + HEC 300AR-T

לאחר מכן הייתי שוקל על פני גייל.

אני לא הייתי מסתמך כל כך על כרטיסים מובנים אם אתה מתכוון לעבוד על רזולציה גבוהה עם קצב ריענון טוב, אני דיי בספק שהם איכותיים מספיק למטרה זאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הצעותיך לגבי והמארז. לגבי הרזולוציה המקסימלית, לא מצאתי בשום מקום את הספציפיקציה של הצ'יפ על הלוח הזה... אפילו לא ב- user manual של היצרן. ראיתי שה- gf4mx מגיע לרזולוציות יפות יחסית, ובהנחה שה- on-board מוחלש בקצת - זה צריך להיות בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בדעה שלאמינות שווה להשקיע בספק, מארז 6A19 קלאסי שכולל ספק 300W של HEC עולה 323 שקל, בהחלט מתאים לצרכים הנ"ל

לגבי הזכרונות, נאמר כמה פעמים שיש לGEIL בעיית תאימות אבל אני חושב שזה יהיה בסדר (אם אפשר להשיג באותו מחיר את הSAMSUNG אז עדיף אותם)

לוח אם - יש לך את NF7 שעולה 390 שקל (בKSP) שכולל מה שאתה צריך (כרטיס , USB2.0 ויותר מ3 PCI) יש בו כרטיס קול פשוט (לא דרוש משהו מיוחד בשביל משרד) לזה אתה יוכל להוסיף כרטיס מסך פשוט מאוד כמו 5200XT או 9200 שעולים באיזור ה350 שקל, ככה שיוצא שלא העלת הרבה את המחיר אבל יהיה לך כרטיס מסך שיתמוך הכול מה שתרצה למשרד אם באמת צריך רזולוציה גבוהה מאוד עם רענון גבוהה מאוד (מה שאני חושב שGF4MX לא יוכל לספק)

אם אתה יוכל להסתפק ברוזולוציה נמוכה יותר (1280X960) אז הכרטיס ON-BOARD מספיק בהחלט וממש אין צורך להוסיף כסף על דבר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק קשיח - עדיף סמסונג הכי שקטים

סידירום - ממש לא כדאי היה לי סידירום שלהם וגם מכיר כמה אנשים שיהיה להם ,מתקלקלים מהר וגם לדעתי עדיף צורב

מסך - אפשר להסתפק ב 19" Flatron F900B NEW Flatron Monitor + Hub קצת פחות טוב אבל הוא אחלה, לדעתי בשביל המטרות של המחשב אפשר להסתפק אפילו במסך 17

מארז - עדיף Compucase 6A19 הוא אם אמין לא ג"נרי,המארז שבחרת בא אם ספק ג"נרי שזה גרוע מאוד

לדעתי כדאי להשקיע קצת יותר בקירור של המעבד,A-DATA 512MB PC3200 עולה רק 9 שקלים יותר ב KSP

אגב לכול לוחות ה M.ATX יש 3 PCI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.לוח אם - יש לך את NF7 שעולה 390 שקל (בKSP) ... לזה אתה יוכל להוסיף כרטיס מסך פשוט מאוד כמו 5200XT או 9200 שעולים באיזור ה350 שקל

מעניין! אני באמת אבחן את האופציה הזו.

סידירום ... מסך - אפשר להסתפק  ... לדעתי כדאי להשקיע קצת יותר בקירור של המעבד ...A-DATA 512MB PC3200 עולה רק 9 שקלים יותר ב KSP

לגבי הסידי - אוקיי, אני אחליף ל- .

מסך - אין סיכוי שאני אתפשר על מסך. עבדים שכמותי מבלים יותר ממחצית היום בעבודה, בוהים במסך המחשב. זו ההשקעה הכי חשובה במפרט!

קירור, לדעתי מספיק... המשרדים שלנו ממוזגים היטב :P

ו- pc3200, אצטרך לבדוק כמה ההפרש אצל הספק שנבחר.

תודה רבה על העצות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לחסכון קטן...

הFSB של בארטונים הוא 333 ככה שאין באמת צורך בזכרון PC3200 אלא רק בPC2700

כמו שאמרתי זה יהיה חיסכון קטן אבל אם אתם קונים כמות של מחשבים אז זה יכול להצטבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...